Wzory Na Paznokcie

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
ja sobie sama robie najczesciej wzorki na paznokciach...lub z pomoca mamy :D
dobra jest wlasna inwencja twórcza
 
A

angie12

Guest
Bardzo fajne paznokcie robią w lalumiere.eu. Przedłużałam sobie u nich pazury i robiłam wzorki. Naprawdę fajnie wyszły, a pani, która mi to robiła była bardzo miła i pomogła mi wybrać odpowiednie wzory. Salon bardzo profesjonalny, można mieć pewność, że zostanie się odpowiednio obsłużonym. Satysfakcja gwarantowana:)
 
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Cześć dziewczyny,
Jeżeli już rozmawiamy o paznokciach, zapraszam was do udziału w konkursie "Paznokcie jak dzieła sztuki".
Wystarczy wysłać zdjęcie swoich ozdobionych paznokci, do wygrania profesjonalne szkolenia kosmetyczne.



Szczegóły na www.twoja-kosmetyczka.pl


Zapraszam do udziału!!! ;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja mam zawsze swoje paznokcie, nigdy w sumie nie miałam tipsów ale lubię malować sobie na nich fajne wzorki. Zawsze sama sobie robię studio pielęgnacji paznokci w domu ale kiedyś wybrałam się do kosmetyczki w Poznaniu do galerii La Lumiere i zrobili mi najładniejsze wzorki jakie kiedykolwiek miałam :)
 

sewas5

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich!!!!A raczej wszystkie kobitki :)
Dziewczyny mam pytanie podobno są jakieś lakiery do paznokci żelowych trochę inne niż te zwykłe ,podpowiecie mi jakie one są ????
 
A

Aulelia

Guest
Mi się bardzo podobają takie wzorki:

96atwewzorynapaznokcie.jpg
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
A ja tam idę na łatwiznę i wolę gotowe ozdoby. Bardzo mi się podobają te silikonowe: http://www.pazurki.com.pl/ozdoby-silikonowe.html Na paznokciach wyglądają równie dobrze jak na zdjęciach ;)
 

glohard

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem te ozdoby są tandetne. Choć jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Jeżeli już ktoś chce je przyczepić to radzę oszczędnie bo takie naćkane okropnie wygląda.
 
M

Marysiaaq

Guest
A co powiecie na taki wzór: http://szpargaly.pl/uroda/ciekawy-wzor/ ? Bo chciałam sobie w poniedziałek zrobić nowe pazurki :) Tylko nie wiem czy nie jest zbyt "wyszukany".... Co myślicie? Może macie jakieś inne propozycje?
 
D

Dorka123

Guest
świetny pomysł, wygląda fajnie, a wykonanie rzeczywiście całkiem proste :)
 
L

libelule

Guest
W ten sposób możnaby tworzyć paznokcie piłkarskie na Euro, szkoda że dopiero teraz to zobaczyłam :D świetne!
 
D

Dorka123

Guest
ja miałam piłkarskie :p biało-czerwone, z moim ukochanym royal red z jessici ;)
Niestety malowane w warunkach polowych, więc nieco krzywo, ale z daleka nie było widać ;)
20120607764.jpg
 
Do góry