Wyznałam mu uczucie.

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Byc moze Marto, nie wykluczam Twojej wersji wydarzen, aczkolwiek po slowach, ktore powiedzial autorce, ze "wydaje jej sie" podejrzewam, ze raczej moja wersja jest sluszna, tzn ze jest bardziej prawdopodobna :)
No tak.. tylko wiesz może te dość studzące słowa mogły być wynikiem zaskoczenia. :) Czasem człowiek coś tak palnie, a potem zdaje sobie sprawę, że powinien zareagować mimo wszystko inaczej. :) a jaka prawda, to On tylko wie...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No tak.. tylko wiesz może te dość studzące słowa mogły być wynikiem zaskoczenia. :) Czasem człowiek coś tak palnie, a potem zdaje sobie sprawę, że powinien zareagować mimo wszystko inaczej. :) a jaka prawda, to On tylko wie...

No moze, mam nadzieje, ze za jakis czas autorka juz bedzie wiedziala na czym stoi :)
 

toni234

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Facet zwykle jak odpowiada to nie mówi sobie tego od tak jak kobiety, czyli trzeba analizować tekst żeby znaleźć odpowiedź. Tylko to co powiedział, czyli że "wydaje Ci się" do autorki, to znaczy że nie zależy mu, a faceci nie raz myślą fajnie mieć po prostu dziewczynę. To też jest powiedziałbym taki status społeczny.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Kazdy ma inne tempo poznawania drugiego człowieka
I tym sposobem sama zripostowałaś (? ;) ) swoje wcześniejsze stwierdzenie, że ten facet to frajer. Dlaczego ? Bo nie raczył się zakochać w dziewczynie dokładnie w tym samym czasie co ona ? :p
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Zrozumiałam, że on po prostu jeszcze nie jest gotowy , aby ocenić co dokładnie wobec mnie czuję, nie mam mu tego za złe. Wiem, że 2 miesiące to mało.
Dla niektórych być może zdaje się to być śmieszne, tak 17 letnia dziewczyna mówi, że jest pewna , że jest zakochana, tak, tak, wiem - zabawnie to brzmi, ale ja po prostu to czuję. Wydaje mi się, że potrafię już rozpoznać, ocenić różnicę między zauroczeniem, a miłością. Pamiętajcie "17" to tylko liczba, według mnie nie świadczy o dojrzałości człowieka.

Ps.Bardzo dziękuję za liczne wypowiedzi w tym wątku w tak krótkim czasie. Będę co jakiś czas informować co się w moim życiu dzieje.
Pozdrawiam !

Nie dostań przepukliny :]

To teraz na polskim uczą takich głupot?
Za moich czasów był Pan Tadeusz i ody o "bohaterskich powstańcach".


Facet jest uczciwy.
Był z Tobą tylko dla seksu.
Dostałaś soczystego kosza :]

A to dobre, w zupełności nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Kto powiedział, że doszło do jakiegoś stosunku?
Z pewnością nie chodzi tu o seks.
 
W

walnij się w łeb

Guest
Dla niektórych być może zdaje się to być śmieszne, tak 17 letnia dziewczyna mówi, że jest pewna , że jest zakochana, tak, tak, wiem - zabawnie to brzmi, ale ja po prostu to czuję. Wydaje mi się, że potrafię już rozpoznać, ocenić różnicę między zauroczeniem, a miłością.
Drogie dziecko - nie zdajesz sobie sprawy, jakie głupoty pieprzysz :lol:
To że jesteś "zakochana" - nie ulega wątpliwości. Tak samo jak nie ulega wątpliwości fakt, że zakochanie ma tyle samo wspólnego z miłością, co homar z Homerem BB)

A to dobre, w zupełności nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Kto powiedział, że doszło do jakiegoś stosunku?
Z pewnością nie chodzi tu o seks.
Zatem chodziło o lizanie po kątach - to też jest seksualną czynnością.
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Drogie dziecko - nie zdajesz sobie sprawy, jakie głupoty pieprzysz :lol:
To że jesteś "zakochana" - nie ulega wątpliwości. Tak samo jak nie ulega wątpliwości fakt, że zakochanie ma tyle samo wspólnego z miłością, co homar z Homerem BB)


Zatem chodziło o lizanie po kątach - to też jest seksualną czynnością.

Pieprzę głupoty, bo nie zgadzam się z wypowiedziami Pana "Walnij się w łeb" ?
Co do "lizania po kątach" - wydaje mi się, że jakby tak było, to chciałby się jeszcze częściej spotykać.
Świadczy to chyba, że jak na tą chwilę zależy mu bardziej na rozmowach niż kontakcie fizycznym. Tak wnioskuję.
 

miechu333

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie ma życiu nic piękniejszego jak szczera z głębi płynąca rozmowa. Jeżeli nie potrafimy rozmawiać to nasze uczucia są tylko pozerem, który prowadzi związek w nieuniknioną przepaść. Rozmawiajmy jak najwięcej. Rozmawiajmy otwarcie. Rozmawiajmy o naszych uczuciach, planach, marzeniach. Rozmowa jest drogą do miłości prawdziwej!
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Pomyśl, że lepiej żeby nie mówił jak nie jest pewien, niż mówił że kocha a za kilka dni zmienił zdanie. Może jest człowiekiem, który nie puszcza słów na wiatr ;)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
I tym sposobem sama zripostowałaś (? ;) ) swoje wcześniejsze stwierdzenie, że ten facet to frajer. Dlaczego ? Bo nie raczył się zakochać w dziewczynie dokładnie w tym samym czasie co ona ? :p
Greeg chyba mnie nie zrozumiałeś, moja odpowiedż była reakcja na ironię Angela...o klękaniu.
Nie, na pewno myślała, że jak jej zawraca dvpę przez dwa miesiące to chce czegoś wiecej niż zaliczenia, ale wyraznie widać ze to kolejny palant jakich wielu.

W dalszej częsci dyskusji trzymam się cały czas tej samej wersji...
Nigdy nie twierdziłam ze chłopak autorki powinien sie jej oswiadczyć po tych dwóch miesiącach, ale pomyśl jesli ktos przez taki czas kreci sie koło dziewczyny to chyba nie po to żeby ponosic jej torebkę. Mógł mieć dwa cele, chęć związku z nią.. wtedy jej wyznanie nie powinno być dla niego takim szokiem, albo chciał tylko zaliczyć dziewczynę.
Nie podaje wersji o przyjazni poniewaz padały tam pewne deklaracje uczuć, wiec to odpada. Przyjaciel nie flirtuje!
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Czas jest najlepszym doradcą. Poczekaj z 2-3 tygodni i myślę, że więcej się wyjaśni. Staraj się zachowywać normalnie. Zaproś może go na łyżwy. Wiadomo jak to działa możesz specjalnie się przewrócić i potem hmm... złapać go za rękę podziękować, powiedzieć mu że czujesz się przy nim bezpieczna. :sexy:
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Czas jest najlepszym doradcą. Poczekaj z 2-3 tygodni i myślę, że więcej się wyjaśni. Staraj się zachowywać normalnie. Zaproś może go na łyżwy. Wiadomo jak to działa możesz specjalnie się przewrócić i potem hmm... złapać go za rękę podziękować, powiedzieć mu że czujesz się przy nim bezpieczna. :sexy:

Łyżwy odpadają, bo akurat obydwoje nie przepadamy za lodowiskiem, ale coś się wykombinuje. : )
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Dziś napisałam do niego pierwsza smsa, czy ma czas , aby się spotkać, powiedział, że dziś nie da rady, ale w piątek jak co. Nie odpisywałam mu 2 godz. , więc zapytał czy jestem zła?. Nie widzieliśmy się już tak długo...i znów pierwsza zapytałam o spotkanie, ale ile można? , więc napisałam mu co o tej sytuacji sądzę. Chcę przestać marnować czas dla osób, które nie mają go dla mnie.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Łyżwy odpadają, bo akurat obydwoje nie przepadamy za lodowiskiem, ale coś się wykombinuje. : )

Ale czy musicie przepadać? Najlepsza zabawa jest jak się nie umie jeździć. Bardzo to zbliża ludzi i jest super zabawa.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Widocznie przerosło go Twoje wyznanie, daj mu czas, albo coś z tego będzie, albo nie. Czekaj teraz na jego krok, na Wasze spotkanie, cierpliwości, ale z drugiej strony masz 17 lat więc pewno jeszcze wiele "miłości" przed Tobą ;)
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Doszliśmy do porozumienia, jutro się spotykamy . Zastanawiam się jak mam się zachowywać na spotkaniu? Nie widzieliśmy się 2 tyg.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Normalnie :) Ja nawet jak nie widze sie z chlopakiem 2 tygodnie, choc rzadko sie tak zdarza, to i tak normalnie sie zachowuje ;)
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Jak na tą chwilę jest bardzo, bardzo dobrze. Zobaczymy co będzie dalej.
 
Do góry