Wytrysk kobiecy :P

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
wydaje mi się, że nice19 chodzi o seks w pozycji np. na jeźdzca.. gdzie kobieta siedzi na mężczyźnie.. i nie śłysząłam jeszcze o przypadku,w którym mężczyzna narzekał by na coś... a o łamaniu kości to już w ogóle..! :p
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
hm wytrysku gratuluję! powiem szczerze że stan orgazmu wyzwala różne dziwne zachowania i nie ma w nich nic złego tak długo jak nie są samobójcze albo sado-masochistyczne... chciałbym doprowadzić moją narzeczoną do wytrysku to ciekawe doświadczenie :)
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
hmm mnie ostatnio tez to spotkalo, znaczy sie nie wiem czy to to znaczy wytrysk ale gdy doszlam poprzez orgazm pochwowy podkreslam to cos ze mnie wyplynelo :D  :sexy: i przypuszczam ze to moglo byc wlasnie to :)) nie wiem czy mam tak zawsze bo 1 raz doszlam przez sam akt seksualny, bo nigdy wczesniej sie to nie zdazalo  ;)  nom i chyba na tym bylby koniec :p albo jeszcze nie heh :pP tak czytalam troche, i widze ze wiele kobiet go nie posiada... od czego to zalezy jaki ma kobieta temperament czy co ?? moze wiecie cos na ten temat ?! jesli tak to odpisujecie  :]
 
Do góry