Wytrysk kobiecy :P

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
Pewnego pięknego dnia mój chłopiec zafundował mi coś wspaniałego.. Otóż niby zwykły petting ale za to jak szczególny.. Bowiem.. dostałam (co zastrzegam, nie pierwszy raz) bardzo silnego oragazmu, a w konsekwencji kobiecego wytrysku :mruga: .. Nie wyglądało to w prawdzie jak w 6 części filmu "American Pie" jednak jestem pewna, że to to... w ogóle dziwny ze mnie "aparat" bowiem nieraz płacze :D podczas silnego szczytowania.. i to nie jest chlipanie.. czy wam przydarzają się takie zachowania..? i jak reagują na to panowie.. czy może macie inne dziwy, którymi możecie się podzielić.. ?

dodam, że mój chłopak z początku był zaskoczony ale później gdy poczytaliśmy o takich zachowaniach w internecie napawał się dumą i cieszył się jak dziecko.. mówi mi zawsze, ze dziękuje Bogu za tak wyjątkową kobiete... jednak ja często dziwnie się czuje z tymi dziwactwami...
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
powiem szczerze, że ja na ten temat tylko czytałam, a sama czegoś takiego nie doświadczyłam. nie dziwię się, że chłopak był zdziwiony bo nie tylko nie jest to coś bardzo powszechnego, ale też mało się o tym mówi.
jednak ja często dziwnie się czuje z tymi dziwactwami...
nie traktuj tego jako dziwactwo. fakt, że wytrysk występuje u nie wszystkich kobiet nie oznacza, że z tymi u których występuje jest coś nie tak. powiedz sobie, że to po prostu taka Twoja cecha, tak jak kolor oczu czy włosów. najważniejsze, że Twój partner nie widzi w tym nic złego, a jeśli jest z tego powodu zadowolony to super i Ty także powinnaś się cieszyć.
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
szczerze to się cieszę, bo czuję się wyjątkowa jednak doświadczenia jakim się poddajemy mają ciągle nowe zaskakujące rezultaty i boję się o przyszłość.. bo natura i Bóg obdarzyła mnie hojnie w te rzeczy i te umiejętności i obawiam się o to, że granica może zosatać zerwana.. i moje życie seksualne zubożeje do minimum.. taka jestem, że martwie się na zapas.. (przepraszam za spójność i logike wypowiedzi; nie mogę przytoczyć dobrych słów do moich "problemów")
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wiem że gdzies ju zo tym pisalismy kiedys
ale to chyba bylo w jakims temacie przy okazji, bo znalec nie moge :]

mi się zdarza, czasem równo z orgazmem, czasem po, a czasem tuż przed, ciekawe uczucie
a najlepsze jest to, że doświadczyłam tego już przy orgazmie pochwowym jak i łechtaczkowym
 

ponuraczek

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
Warka :)
Właściwie to chyba zależy od partnera... Jeśli mu to przeszkadza... zmień partnera :)
Chyba jednak każdy powinien być dumny doprowadzając kobietę do takiego stanu!!! :)

A poza tym to wasza prywatna sprawa... Uwierz są większe dziwactwa, a to jak reagujesz..? No cóż, tylko facetowi pogratulować ( moja znajoma powiedziałaby o Tobie, że jesteś " z macicą kobita " :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi tez to nie przeszkadza :p ciekawe uczucie
tylko pościel trochę cierpi :p ale mój mężczynza sie przyzwyczaił juz :p
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
jemu nie przeszkadza.. a wręcz przeciwnie.. kocha to.. uwielbia jak jestem w takim stanie.. ostatnio byłam w jakieś wielkiej eurofii!!!!!! gadałam jak nienormalna..wciąż coś powtarzałam.. skakałam po łóżku.... a on mnie przytulał.. całował.. i zajął się mną przez ten czas.. mówi, że jak zawsze coś takiego się dzieje.. to jestem nieziemsko seksowna... i chciałby zrobić ze mną inne rzeczy.. jednak ja po orgaźmie.. zwłaszcza "zwykłym" jestem nieczynna.. nic mi się nie chce.. i kłade się na drugi bok.. i relaks pełen.. a on się denerwuje.. bo chciałby abym się przytulała lub całowała.. a ja po prostu.. nie mogę bo jestem wtedy nadwrażliwa.. teraz to szanuje w pełni.. położy mi tylko rękę na boku.. i mała drzemka..
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
jaka chwalipięta!! przecież ja tylko się z wami dziele.. najpiękniejszymi przeżyciami miłosnymi.. cóż tu do chwalenia.. przecież to nic takiego..
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
tez tak mam ze po orgazmie czasem nawet dotyk sprawia mi bol :] wtedy przytulanko i spanko :)

no ale skakac po łóżku mi sie nie zdarzyło :p
 
Do góry