Wygodne buty do chodznia

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja na codzień chodzę w Adidasach ZX. Sprawdzają się zarówno w terenie, na betonie itd. Jeździłem też w nich na rowerze. Wygodne przede wszystkim. Nie lubie jak chodze po kamieniach i czuje na stopie każdy.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Jak wam się podobają takie? Ostatnio mi w oko wpadły. Fajny ten moro-motyw... :)

adidas-Originals-ZX-500-2-0-W-Black-Camo-Running-White.jpg
 
B

bajderman

Guest
Kompletnie nie w moim stylu. Bardziej wydają się pasować do osób bardzo młodych - na pewno nie pod 30-sto latków. Jak sądzisz? ja lubię kiedy buty są oryginalne i mają fajną kolorystykę, ale to musi wyglądać estetycznie. To co pokazujesz, estetycznie nie jest.
 

martiii192

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nowy trend to noszenie butów sportowych(typu Vans,new balance, reebok) w stonowanych lub w odważnych kolorach. Mi osobiście bardzo podobają się Nike FreeRun, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Ostatnio kupiłam sobie czarne i jestem bardzo zadowolona. Wyglądają super, kiedy chce nawiązać do modnej "sportowej elegancji" zakładam do nich np. marynarkę :)
 

4Football

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Buty muszą się nam przede wszystkim podobać,a jak wiadomo każdy gust jest inny. Jeżeli miałbym wybierać to o wiele bardziej wolę Adidas ZX niż Nike air max.
 

Madzia ukasz Madej

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy lubisz , ale polecam gorąco markę lasoci na każdą pore roku znajdziesz tam buty do chodzenia na codzień po kazdym podłozu przede wszystkim są mega wygodne zarówno eleganckie jak i sportowe .świetnie wykończone z naturalnych materiałów . trwałe oraz w przystepnej cenie od 200 zł polcam cheekycasual.com
 

Daedalus

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja polecam trekingowe North face ( ale nie te za kostke, tylko takie zwykłe do kostki ), wygodne, dobra podeszwa i na asfalt i w teren.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jak chodzi o buty wygodne, to - niestety - nie robi ich firma "snobus" - trzeba wejść do przeciętnego sklepu z butami i przymierzać te ładne i na naszą kieszeń
 

4Football

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Lasocki jak i zimowe North Face będą o wiele droższe,więc na dobrą sprawę nie wiem czy jest sens wydawać kolejnych 100zł na samą firmę,moim zdaniem nie i pozostaję przy opcji propozycji Adidasa ZX.
 
B

bajderman

Guest
Klasyczne, elegenckie, ciepłe i na prawdę bardzo tanie. Czego chcieć więcej? Buciki pochodzą z Merg.

pol_il_Czarne-wygodne-koturny-Botki-24290.jpg
 
S

szyszana

Guest
Botki, baleriny, a teraz nawet bardziej klapki ;-) Wiadomo, że można kupić ładne buty dosyć tanio - obserwuj Merg. Akurat u nich te ciekawe okazje pojawiają się przez cały rok. Kwestia taka - czego szukasz.
 
K

KamilKA01

Guest
Jak ktoś lubi sportowy styl tak jak ja to zarówno do chodzenia jak i biegania są dobre buty z New Balance, tym bardziej jak ktoś lubi długie spacery to warto kupić sobie lepsze buty, żeby nie zrobić sobie żadnych odcisków. Mi na codzień nie przeszkadza chodzenie w butach sportowych, taki mam styl, w New Balance czuję się bardzo kobieco
 
S

szyszana

Guest
Oj, nie kupuję oryginalnych marek bo jak dla mnie to kupuje się w taki sposób nazwę, a nie specjalną jakość. A czy jest sens płacić kilka razy więcej za samą nazwę? Jak dla mnie go nie ma, ale to oczywiście każdy może mieć w tym temacie swoje własne zdanie.
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Możecie mi powiedzięć czy te buty będą pasowały do niebieskich (granatowych) spodni typu chino? Nie będą się zlewały?

fullscreen_94f2b5e5780b8f078f1f7d96fea50e79.jpg
 
S

szyszana

Guest
Jeśli na okres zimowy to takie, jak niżej. Brązowe, estetyczne, atrakcyjne. Ponad stówkę kosztują, więc to chyba fajna opcja, prawda?

17213_2.jpg
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
inherentny napisał:
W Deichmann mają dobre buty, o ile im się nie skończyły. Wygodne i wytrzymałe (z Memphis czy jakoś tak).
Jak memphis jest wygodny i wytrzymały to ja jestem James Bond ;)
Raptem wytrzymały niecałe 2 miesiące, ale nie bedę leciał z butami za 70 zł i czekał na reklamację ;)
Obecnie ECCO light IV men's z gore tex, receptor itp, wszystko cacy co do wytrzymałości oraz dopasowania, tylko co do ich tworzenia zapachu nie jestem zadowolony, te akurat zareklamuję bo jest za co ;)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Ostatnio syn wybrał sobie na zimę takie buty adidasa ze sklepu KAJA-SPORT.
 

Attachments

  • xxlarge.jpg
    xxlarge.jpg
    110,2 KB · Wyświetleń: 0

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
pol_il_Trampki-Tenisowki-za-Kostke-Sznurowane-Rzepy-7365.jpg


One są od Merg. Żadna znana marka obuwia, ale za to wysokiej jakości, świetnie wyglądają, są estetyczne i robią dużą różnicę.
Pewnie, że każdy może mieć inne upodobania, ale przyznajcie, że są genialne ;-)
 
Do góry