Wygodne buty do chodznia

heppko

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja bym brał takie wojasy. Porządne skórzane i wyglądają na wygodne :)
 

Attachments

  • img_2D_0002.png
    img_2D_0002.png
    546,5 KB · Wyświetleń: 0

SportHurtownia

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2017
Posty
7
Punkty reakcji
1
Dziurki z przodu są mało praktyczne, podobnie zresztą jak sama kolorystyka akurat tego modelu obuwia, czarny sprawdziłby się moim zdaniem lepiej kwestia samej wygody to też indywidualne odczucie, nie sugeruj się tylko i wyłącznie firmą podczas zakupu bo nie zawsze marka oznacza też super jakość.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
65685_1.jpg

Merg polecam. Mają genialne obuwie, wygodne, robiące różnicę. Pewnie każdemu może pasować totalnie inny klimat.
Ale moim zdaniem one wyglądają super.
 

KoszuleVictorio_pl

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wygoda przede wszystkim i to ważna sprawa, natomiast buty muszą się nam również podobać, akurat ta kolekcja nie przypadła mi do gustu. Sama firma to jedno, zwracajmy uwagę również na jakość wykonania obuwia.
 

PentagonTactical

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
Przyznam, ze prezentują się całkiem ładnie, ale widziałbym je głównie jako buty wyjściowe, eleganckie niż takie w których chodzi się na co dzień i w których wygoda odgrywa kluczową rolę.
 

Fulko

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2017
Posty
25
Punkty reakcji
0
Jak buty mają być wygodne, to najlepiej postawić na jakieś sportowe. Na przykład coś z tej oferty domodi.pl/buty/buty-meskie/buty-sportowe-meskie bez wątpienia dobrze się sprawdzi.
 

Limonka90

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Zgadzam się, że sportowe. Mój chłopak nie jest wielkim fanem butów eleganckich. Wiadomo, wbija się w nie kiedy trzeba. Ale tak, to wybiera raczej buty trekingowe albo sportowe. Dużo fajnych modeli jest np. na Dare2b i naprawdę w fajnych przecenach.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Jak masz problem z niewygodnym butami to warto wejść na stronę sklepu wysyłkowego Gamis. W tym sklepie znajdziemy bardzo ładne obuwie na każdą porę roku i w każdym fasonie.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Jeżeli kupisz już te buciki to polecam też dobrać odpowiednią torebkę. Ja swoje kupuję najczęściej z super sklepu emanzana.pl - w tym sklepie mają szerokie wybór wzorów i kolorów jak i również super ceny.
 

parkowy

Zbanowany
Dołączył
16 Czerwiec 2020
Posty
15
Punkty reakcji
0
Na co dzień chodzę w 3 typach obuwia

w japonkach - może nie po mieście ale jak jestem na wakacjach, to jest to bardzo często wybierane przeze mnie obuwie
w espadrylach - materiałowe buty, które mają dobrą przewiewność

jak również w butach sportowych , lubię tę firmę:

Mają porządne buty, nie tylko do uprawiania sportu ale również i na co dzień, casualowe.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ja uwielbiam buty sportowe typu reebok, ostatnio trafiłem na geoxy w takim własnie stylu, tylko, że ze skórki (niby, wiadomo, ze raczej skaj). Mega wygodne (chyba ciężej znaleźć wygodniejsze buty na rynku), a zarazem delikatnie eleganckie.
 

stosik11

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Najbardziej wygodne są wg mnie sneakersy. Mój ostatni zakup to kultowy model Blazer Low ze skóry Udało mi się znaleźć w świetnej cenie, ze sporym rabatem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry