Wybory Prezydenckie 2010

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Co do "programow", "pogladow" kandydatow to i tak pic na wode bo Prezydent i tak nic nie moze, moze tylko wetowac wiec ma inicjatywe tylko pscia nic wiecej.

Co do braku alternatywny, panuje pseudo-demokratyczny sytem kolesi partyjnych i juz oni sobie zadbali aby alternatywny nie wbylo. Pare duzych partii ktore beda rzadzic po wiecznosc. Wybor jaki maja obywatele to zaden wybor. I im to na reke.
 

kondziu160

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Warszawa/Hobart
a jeszcze chcialbym tak ogolnie dodac...
praktycznie kazdy mowi ze zmiany w Polsce sa konieczne..
to po jaka cholere chca glosowac na PIS lub PO ktore mialy swoje 5 minut i :cenzura: zrobily?!?!

Moim zdaniem z PiSem na czele cofamy się, a z PO stoimy w miejscu. Ogólnie zgadzam się, ludzie przywiązują się do tych samych paszczy w TV.
 

szatek92

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
197
Punkty reakcji
3
JKM kiedyś powiedział (cytat może być niedokładny): "Gdyby wybory miały coś zmienić, byłyby zakazane." Myślę, że to w pełni oddaje obecną sytuację.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Janusz Korwin-Mikke 78.85%
Andrzej Lepper 73.08%
Kornel Morawiecki 61.54%
Waldemar Pawlak 50%
Marek Jurek 50%
Jarosław Kaczyński 46.15%
Bogusław Ziętek 42.31%
Bronisław Komorowski 42.31%
Grzegorz Napieralski 38.46%
Andrzej Olechowski 34.62%


Cholera, Endrju podpasuje każdemu wyborcy. ;)
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
ciekawi mnie to ze tylu mlodych chce glosowac na Komorowskiego czy tez Kaczynskiego..
obaj panowie nie chca sie zjawic w takich programach jak "mlodziez kontra" co ewidentnie pokazuje ze maja gdzies pytania i poglady mlodziezy
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Cholera, Endrju podpasuje każdemu wyborcy.
Po to jest. :)

BTW
Dzisiaj ponoć w "Młodzieży kontra" był Lepper i strasznie lekceważąco, niepoważnie, spoglądając z góry i ogólnie po chamsku go potraktowano.
No nie wiem, może ja jestem jakis dziwny, ale strasznie nie lubię takiego zachowania. Uważam że można człowiekowi prosto w oczy powiedzieć co się o nim mysli, nie przebierając nawet w słowach, ale nigdy lekceważyć.
Poza tym - nie ma chyba w Polsce lepszego sposobu na dowartosciowanie się i pokazanie wyższosci intelektualnej jak szycenie z Endrju (nie tak dawno: drugie miejsce Giertych, trzecie kaczory). Nie lepiej argumentami puscić go w skarpetach? Nie, bo najczęsciej w głowie siana tacy ludzie mają więcej niż lepper w butach.
 

Cvahoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
448
Punkty reakcji
6
Wiek
41
Miasto
Preston
Zgadzam się z Addamem. Ale w końcu jedną z głównych cech POlskich yntelygentów jest bezrozumne szydzenie Leppera.

Nie to, żebym bronił drugiego rolnika III RP (Pawlak jest nie do pobicia - polecam dla rozluźnienia piosenkę Kazika 'Panie Waldku pan się nie boi'), ale można skutecznie i bez wysiłku atakować Leppera bez uciekania się do lekceważenia, chamstwa i fałszywego poczucia wyższości.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Lepper w "Młodzież kontra...":
http://www.tvp.pl/krakow/publicystyka/mlodziez-kontra/wideo/andrzej-lepper/1892280

Jednak pogłoski które do mnie dotarły o chamskim zachowaniu młodzieżówek były nieprawdziwe. W zasadzie jesli posądzać kogos o chamstwo, to mógłby być jedynie Lepper.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Bez przesady. Jak Lepper został wyeliminowany z polityki w wyniku ostatnich wydarzeń, to dla Platformersów nagle stał się męczennikiem. Dlatego, że znaleźli kolejną ofiarę kaczyzmu.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Miałem olać te wybory, ale po tym wszystkim co się stało w ostatnich miesiącach postanowiłem ze jednak pójdę. Patrząc na kandydatów podjąłem decyzję ze w 1 turze oddam swój głos na Korwina, niech się chłopak cieszy. Jakby dostał coś koło 5% to myślę ze byłoby całkiem dobrze. W drugiej turze zagłosuję na mniejsze zło. Wąsaczowi z czereśniami mówimy stanowcze i zdecydowane NIE!
 

kim44

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mnie najbardziej rozbawiła (zresztą Mikke słusznie mówił)rozmowa z feministką http://www.youtube.com/watch?v=qxXg4jlqo9E
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Napieralski to w ogóle powinien założyć jakiś zespół disco polo, a nie się do polityki pchać. W SLD już tacy są muzykalni, kiedyś było "Ole Olek"
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
przynajmniej nie ma w spocie kaleczonego hymnu polski...

mi sie bardziej podobaja wisnie napieralskiego niz czeresnie Komorowskiego o starym debie kaczora nie wspominajac :lol:
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Jeszcze parę takich spotów i nawet JKM ze swoimi 2% go wyprzedzi.

A spoty wyborcze są chyba z wyborów na wybory coraz głupsze.
 
Do góry