Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 355
Punkty reakcji
203
Nie Daj Boże by Stalowy to przeczytał.
Jak nie ma opozycji to czym jest wtedy PO?
A faktycznie zbytnio od rządzących nie pragną się różnić.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 399
Punkty reakcji
94
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Trzeba wierzyć, że będzie tylko lepiej w Polsce.
Dla mnie każda partia i rząd jest dobry i lepszy, poza złym i "nieludzkim... ", PiS.
Wiadomo, że w Polsce nie było i nie będzie w pełni dobrych rządów, ale każdy rząd dla mnie będzie lepszy, poza PiS.
PiS uczciwie nie wygra w wyborach na jesieni, bo Platforma i Tusk już mają przewagę nad PiS.
Tym bardziej po marszu 4 czerwca w Warszawie, zorganizowanym przez Tuska. No i też będzie drugi marsz, tuż przed wyborami Tuska, co tylko jeszcze bardziej wzmocni Platformę.
I w PiS się tego bardzo boją i po prostu... panikują. Boją się, a w strachu i desperacji oni naprawdę mogą się posunąć do jakiejś, jeszcze większej podłości i po prostu, za cenę czegoś będą... kombinowali.
To już są ludzie, na czele z Kaczyńskim, zdemoralizowani.
Co z tego, że nakradli tyle z budżetu i są milionerami i żyją w luksusie, jak są złymi ludźmi, moralnie?
Kto normalnie myślący zadaje się z takimi? Nikt myślący normalnie do takiego rządu nie pójdzie, do złodziei.
A oni są nie tylko "złodziejami", ale też są "fanatykami". To są niebezpieczni ludzie.
Ich wybory chcą, żeby takie rządy rządziły.

To jest chore...
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 544
Punkty reakcji
90
Ja jestem ciekawa kampanijnych zagrywek i jakie sztuczki mają w rękawie. Będzie ostro, bo stawka wysoka.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 399
Punkty reakcji
94
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ja jestem ciekawa kampanijnych zagrywek i jakie sztuczki mają w rękawie. Będzie ostro, bo stawka wysoka.
Stawka jest wysoka, bo gra będzie się toczyła o przyszłość Polski.
Czy społeczeństwo polskie chce żyć tak, jak na Ukrainie, w kraju rozkradzionym i zniszczonym gospodarczo, czy chce żyć w normalnym, ludzkim, praworządnym, z przyszłością kraju?
Bo ja jak najbardziej wybieram to, drugie.
Mi zalezy, z całego serca na przyszłości mojego kraju. Zależy mi na uczciwym, praworządnym i rozwijającym się, nie tylko gospodarczo kraju.
Czy Tobie, Droga koleżaneczko także na tym zależy w jakim będziesz żyła kraju?
Bo tak, jak mówi na spotkaniach z mieszkańcami w różnych miastach Polski Pan Tusk: "te wybory na jesieni, to będzie gra o wszystko" z czym się całkowicie zgadzam.
PiS to było zło... to jest zło... i to będzie dalej... zło... Tacy ludzie się na lepsze nie zmieniają, a jeżeli nawet to rzadko.
Kaczyński to jest moim zdaniem niezrównoważony psychicznie człowiek, który zaraża tym swoich ludzi w rządzie.
Jak Kaczyński kradnie, kłamię i oszukuję, to samo robią jego ludzie, bo go naśladują.
Po prostu to jest "banda" podłych ludzi i tyle!
Oni się już podobnie zachowywali, na czele z braćmi Kaczyńskich, ale szczególnie z tym, żyjącym z braci Kaczyńskich w pierwszych latach rządów ( 2005 - 2007 ) i wtedy udało się Platformie usunąć tych ŁOBUZÓW z rządu.
Wtedy nie dotrwali do pełnej kadencji, czteroletniej i po dwóch latach przegrali z Platformą.
Wtedy też w PiS robili różne podłości, jakieś "machloje", aby nie przegrać, ale im się to nie udało.
Teraz musi się powtórzyć z tamtych lat sytuacja i niech Platforma po prostu ich wyrzuci, oby już nigdy nie rządzili.
Szkoda tylko że tak późno, bo oni przez 8 lat narobili w kraju dużo zła i rozwalili państwo, i gospodarkę.
8 lat to dużo lat i tyle wystarczyło, aby Polskę doprowadzić do złej sytuacji.

Co tutaj jeszcze do tego mogę dodać?
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 355
Punkty reakcji
203

Spada poparcie dla KO i Lewicy. PiS rośnie w siłę​


W wariancie, w którym Polska 2050 i PSL poszłyby do wyborów razem (jako koalicja Trzecia Droga) to - nie licząc osób niezdecydowanych - do Sejmu weszłyby: Zjednoczona Prawica (38 proc. poparcia), KO (30 proc.), Konfederacja - (14 proc.), Lewica (9 proc.) oraz Trzecia Droga (PSL i Polska 2050) - 6 proc.


Wydaje mi się że w powyższym tekście jest błąd.
Jeśli Hołownia i PSL pójdą jako koalicja czyli Trzecia Droga to wynik 6%
nie pozwala im na wejście do Sejmu.
Czyżby było coś o czym nie wiem?

A jeśli nie wejdą nieznacznie premiuje to wygranego czyli PiS.

To wskazuje że zaklęcia Stalowego o gigantycznym efekcie Tusk-marszu
z czerwca br są tyle warte co sam Stalowy czyli ...
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 544
Punkty reakcji
90
Stalowy, z jednej strony masz rację- po 8 latach przydałaby się zmiana sterów. Z drugiej nadal mam wątpliwości, czy to faktycznie byłaby zmiana na lepsze?
Tusk w swojej kampanii bazuje głównie na emocjach. Wiele pomysłów obecnego rządu kopiuje, zmienia zdanie po kilka razy. Czy zatem można takiej osobie zaufać?
Gdybym była na Twoim miejscu możliwe, że miałabym mniej wątpliwości. Tak większe emocje budzą we mnie wybory w Stanach, niż na rodzimym podwórku.
Uważam, że polityka USA ma kluczowy wpływ na naszą i nie jest to wpływ najlepszy. U nas kto by nie wygrał, różnice będą kosmetyczne. Przynajmniej dla mnie niewiele się zmieni. Tak sądzę.
Na kogo ostatecznie zagłosuję, nie wiem. Będę wiedzieć przed samymi wyborami.
Gdybym była Tobą, też głosowałabym na KO.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 399
Punkty reakcji
94
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Stalowy, z jednej strony masz rację- po 8 latach przydałaby się zmiana sterów. Z drugiej nadal mam wątpliwości, czy to faktycznie byłaby zmiana na lepsze?
Tusk w swojej kampanii bazuje głównie na emocjach. Wiele pomysłów obecnego rządu kopiuje, zmienia zdanie po kilka razy. Czy zatem można takiej osobie zaufać?
Gdybym była na Twoim miejscu możliwe, że miałabym mniej wątpliwości. Tak większe emocje budzą we mnie wybory w Stanach, niż na rodzimym podwórku.
Uważam, że polityka USA ma kluczowy wpływ na naszą i nie jest to wpływ najlepszy. U nas kto by nie wygrał, różnice będą kosmetyczne. Przynajmniej dla mnie niewiele się zmieni. Tak sądzę.
Na kogo ostatecznie zagłosuję, nie wiem. Będę wiedzieć przed samymi wyborami.
Gdybym była Tobą, też głosowałabym na KO.
Wiesz, każde rządy inne będą duzo lepsze od złego i szkodliwego PiS.
Na pewno za każdego innego rządu Polska nie miałaby blokowanych środków unijnych, tak jak to robi zły PiS, razem ze swoimi "kolesiami" z Solidarnej Polski.
Bo PiS i Solidarna Polska to jest rząd przestępczy. Kradną, mają na to przyzwolenie i są bezkarni we wszystkim.
W normalnym kraju jest przestrzegane prawo także przez samych polityków i przez cały rząd.
Nie ma mowy o żadnej bezkarności żadnego polityka.
W Polsce PiS zrobił bezkarny kraj dla nich samych.
Wyobraź sobie taką sytuację, koleżaneczko, że jest sobie rząd, który za nic nie musi odpowiadać i może sobie bezkarnie kraść nie swoje z budżetu i nie ma za to kary żadnej?
Czy chcesz zyć w takim kraju bezkarnym? A PiS i zły Kaczyński tak z Polską zrobił.
Oni to już chcieli zrobić w pierwszych latach rządów, ale nie udało im się.
Już wtedy pokazali, bracia Kaczyńscy, jacy to są ludzie.
Nie wolno było, szczególnie tego, żyjącego Kaczyńskiego dopuścić do rządów.
Dopuściło się i teraz Polska musi przez to cierpieć.
Dziwię się naprawdę wyborcom złego rządu i rodzinom, że skusili się na parę złotych od PiS, w programie rodzinnym, w zamian za poparcie.
Zasiłkami się zajmuje instytucja pomocy socjalnej i to ona powinna zwiększyć pomoc dla rodzin, a nie, bezpośrednio PiS.
Przecież, za każdego rządu było wsparcie jakieś dla rodzin.
Było już Becikowe ( to jest jednorazowa pomoc dla rodzin i bardzo dobra pomoc i tak jest też w innych krajach ). Były też inne świadczenia rodzinne.
To nie jest tak, że rodziny nie miały od państwa pomocy. Miały pomoc.
Ale: pomoc socjalna to ma być pomaganie tylko, doraźne, a nie utrzymywanie rodzin z pieniędzy publicznych, gdzie rodzice pracować nie muszą.
Muszą pracować, by za coś utrzymać rodzinę.
Państwo wspiera tylko, doraźnie i tak jest w prawie każdym kraju. Nie mogą pieniądze publiczne zastępować pracy rodziców.
Trzeba zapracować na swoje utrzymanie i utrzymanie rodziny.
To, że PiS rozdaję miliardy na rodziny, na emerytów i jeszcze dla kogoś, to nie sprawia, że to jest dobry i uczciwy rząd.
Uwierz mi, że każdy rząd, nie jedyny PiS potrafiłby rozdawać dużą kasę, bo rozdaje się nie swoje, a podatników.
Także nie byłby to żaden problem dla innego rządu.
PiS, z jednej strony głosi fałszywe tezy "jak to My pomagamy rodzinom i emerytom i nie mają biedy ( a tak naprawdę jest w Polsce ubóstwo tylko oni to przekłamują )", a z drugiej strony kradną, oszukują, robią różne przekręty, szczują na innych, obrażają i tal dalej.

To jak to świadczy o takich ludziach, w takich rządach?

Teraz, kilka dni temu jakiś drań z PiS nazwał Tuska z Platformy... Hitlerem...
Za takie słowo w normalnym kraju taki już by został wyrzucony z rządu.
Ale w PiS nikt nie widzi niczego złego na takie zachowanie swoich ludzi. Oni to tolerują, bo są podli.
To pokazuje złą moralność tego rządu.

Czy takiego rządu chcesz w kraju i dla swojej przyszłości, koleżaneczko?
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 355
Punkty reakcji
203
PiS na czele najnowszego sondażu. Lewica zyskuje najwięcej, Konfederacja traci
Z badania wynika, że Zjednoczona Prawica (PiS, Suwerenna Polska i Republikanie) wraz Kukiz'15 mogą obecnie liczyć na 34,3 proc. głosów. Wynik ten nie zmienił się w porównaniu do poprzedniego pomiaru pracowni Estymator.

Na drugim miejscu, z wynikiem 28,6 proc. uplasowała się Koalicja Obywatelska. Sojusz w skład którego wchodzą Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Zieloni i Inicjatywa Polska odnotował 0,3 pkt. proc. wzrost poparcia.

Podium zamyka Konfederacja (Nowa Nadzieja, Ruch Narodowy i Konfederacja Korony Polskiej). Chęć oddania głosu na tę formację zadeklarowało 14,9 proc. respondentów. To spadek o 0,5 pkt. proc.

Swoją reprezentację w Sejmie miałyby jeszcze: Trzecia Droga (PSL i Polska 2050), która uzyskała w badaniu 10,8 proc. poparcia (- 0,4 pkt. proc.) oraz Lewica (Nowa Lewica i Razem) - 9 proc. (+ 0,5 pkt. proc.).


Gdyby rzeczywiście tak prezentował się wynik wyborów, podział mandatów poselskich wyglądałby następująco:

Zjednoczona Prawica – 188,
Koalicja Obywatelska – 137,
Konfederacja Wolność i Niepodległość – 63,
Trzecia Droga – 43,
Lewica – 28,
Inni – 1.
Szacowana frekwencja wyborcza wyniosłaby 54 proc.

Badanie przeprowadzono w dniach 10-11 sierpnia 2023 r. na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1017 pełnoletnich osób metodą wspomaganych komputerowo wywiadów telefonicznych (CATI). W prezentowanych wynikach uwzględniono wyłącznie osoby, które zadeklarowały, że będą głosować i określiły, na jaką partię, bądź koalicję partii, w wyborach do Sejmu oddadzą głos.



Jak to było?
"PiS już wie że po wyborach nie będzie rządził"

Jakie zaklęcie to sprawi?

Mój wniosek?


Gdyby ten sondaż zamienić na wyniki wyborów to na miejscu Trzeciej Drogi czy Konfy bym się zastanawiał czy nie wejść w koalicję z PiS.
Wiadomo że by się było przystawką ale w analogicznym przypadku z PO przystawką by byli też.
 
Ostatnia edycja:

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 399
Punkty reakcji
94
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
To jest prosta sprawa: dalsze rządy złodziejskie, złe moralnie, PiS-owskie doprowadzą kraj do poziomu Ukrainy.
Polska będzie krajem przekupnym, korupcyjnym, z zepsutymi sądami i prokuraturą i z wieloma innymi rzeczami zepsutymi.
Czy społeczeństwo polskie chce takiego kraju, jak na Ukrainie? Ilu ludzi z biednej Ukrainy musiało wyjechać w poszukiwaniu lepszego życia, bo własny kraj tego takim ludziom nie zapewnił?
Rządy PiS-owskie cały czas szkodzą Polsce, a głoszą fałszywe i zakłamane "frazesy", że "w Polsce się fajnie żyję".
Chyba tylko dla głupich i naiwnych ludzi, którzy w większości głosują na takie rządy i wierzą w bajki.
W Polsce rodzi się coraz mniej dzieci, bo te rządy doprowadziły do złej sytuacji.
Niektórzy z Polski wyjeżdżają do lepszych i bogatszych krajów, bo tam będą mieli jakąś przyszłość.
W Polsce społeczeństwo się starzeje, bo raz, że rodzi się mało dzieci, a dwa, że niektórzy ludzie młodzi wyjeżdżają z Polski i zostaje coraz więcej ludzi starszych.
Dokładnie podobna sytuacja jak na Ukrainie. A przecież, Ukraina, gdzie dwukrotnie większy od Polski jest ten kraj miała dużo więcej ludności niż Polska.
Ale tam też ludzi ubywało z biedy. A jeszcze wojna tam do tego więcej sobie dołożyła.
Ci, którzy wierzą, jak dzieci w bzdury i kłamstwa PiS-u są zwyczajnie naiwni i dają się robić...
Są okradani przez własny rząd i na to się godzą.
Inaczej nie da się tego nazwac, jak: frajerstwo takich ludzi.
Bo jeżeli ktoś popiera złodziei i godzi się, aby był przez takich okradany i oszukiwany ( a tak właśnie jest w sytuacji wyborców PiS ), to jest dla mnie... frajerem.
A ja nie mam szacunku do frajerów i nie będę miał.
 

marioKnZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
215
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Miasto
Milton Keynes, UK
W tym roku wygląda to na wielki festiwal populizmu, ale przede wszystkim musimy powstrzymać obecną władzę bo Polska idzie po równi pochyłej na Wschód. Żeby nie mieć świadomości jakim absolutnym błędem jest odsówanie się od UE trzeba być niemal analfabetą.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 399
Punkty reakcji
94
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
W tym roku wygląda to na wielki festiwal populizmu, ale przede wszystkim musimy powstrzymać obecną władzę bo Polska idzie po równi pochyłej na Wschód. Żeby nie mieć świadomości jakim absolutnym błędem jest odsówanie się od UE trzeba być niemal analfabetą.
Tak, Polska się zbliża, ale w kierunku Ukrainy, a niekoniecznie gdzieś dalej, na Wschód.
Bo co złego jest, jeżeli jakiś kraj jest bliżony do Wschodu, a nie do Zachodu?
Turcja np. jest zbliżona do Rosji, gospodarczo i ekonomicznie i na tym korzysta.
Czy coś złego się Turcji dzieje, że współpracuję z Rosją? Myślę, że nie. Albo np. że Turcja współpracuje z Chinami? Polska też otrzymywała i otrzymuję towary z Chin, tak jak prawie cały świat.
Bo większość produkcji się teraz odbywa w Chinach.
Ale wracając do rządów w Polsce to PiS był zawsze złym rządem i partią.
Oni się już tak zachowywali w pierwszych latach rządów, a nawet jak byli partią opozycyjną.
Ci, którym się podobają takie rządy, to podobają się też: złodziejstwa, oszustwa, osłabianie armii i innych zawodów państwowych, brak praworządności, złe sądy i tak jeszcze mógłbym dalej wymieniać.
Każdy, kto ma w głowie normalne myślenie, nie popiera zła i nie godzi się na niszczenie własnego kraju.
 

Peter777

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2023
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zbliżają się powoli wybory parlamentarne. Kto waszym zdaniem będzie wygranym w tych wyborach? Czy Prawo i Sprawiedliwość będzie nadal rządzić samodzielnie? Czy może jednak zjednoczona opozycja uzyska większość? A może pojawi się czarny koń w postaci Polski2050 lub Konfederacji?
Jak ludzie nie pójdą głosować na Konfederację to zginiemy. Wszystkie inne partie są szaleńcami niebezpiecznymi dla obywatleli. Wszyscy byli za zamknięciem gospodarki, przymusem nie pracowania i nie zarabiania przez setki tysięcy firm które przez to upadały. Wszystkie były za przymusem wstrzykiwania ludziom preparatu który miał ratować ludzi przed "zarazą" a jedynie napychał portfele farmacji i okaleczył i uśmiercił dziesiątki tysięcy ludzi w polce. Wszyscy z nich byli za idebraniem ludziom wolności i godności. Jedynie Konfedercaja walczyła i walczy o normalność, wolność i gotówkę bez której ludzie mogą być tylko w najlepszym wypadku niewolnikami.
 

marioKnZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
215
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Miasto
Milton Keynes, UK
Tak, Polska się zbliża, ale w kierunku Ukrainy, a niekoniecznie gdzieś dalej, na Wschód.
Bo co złego jest, jeżeli jakiś kraj jest bliżony do Wschodu, a nie do Zachodu?
Turcja np. jest zbliżona do Rosji, gospodarczo i ekonomicznie i na tym korzysta.
Czy coś złego się Turcji dzieje, że współpracuję z Rosją? Myślę, że nie. Albo np. że Turcja współpracuje z Chinami? Polska też otrzymywała i otrzymuję towary z Chin, tak jak prawie cały świat.
Bo większość produkcji się teraz odbywa w Chinach.
Ale wracając do rządów w Polsce to PiS był zawsze złym rządem i partią.
Oni się już tak zachowywali w pierwszych latach rządów, a nawet jak byli partią opozycyjną.
Ci, którym się podobają takie rządy, to podobają się też: złodziejstwa, oszustwa, osłabianie armii i innych zawodów państwowych, brak praworządności, złe sądy i tak jeszcze mógłbym dalej wymieniać.
Każdy, kto ma w głowie normalne myślenie, nie popiera zła i nie godzi się na niszczenie własnego kraju.
Miałem na myśli światopoglądowe staczenie się w stronę Wschodnią. Takie sprawy jak zwalczanie LGBT, brak niezależnych mediów i zacieśnianie związków z kościołem. No i naturalnie bujny rozwój mechanizmów korupcyjnych poprzez kontrolę wymiaru sprawiedliwości i służb.
 

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
179
Punkty reakcji
19
Platforma zaprezentowała dziś swoją drużynę, łącznie z niby rolnikiem Kołodziejczakiem...
Z tych nie farbowanych lisów zostaje tylko Konfederacja!
Reszta to zawodowi posłowie i szukający immunitetu🙈
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 399
Punkty reakcji
94
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Platforma zaprezentowała dziś swoją drużynę, łącznie z niby rolnikiem Kołodziejczakiem...
Z tych nie farbowanych lisów zostaje tylko Konfederacja!
Reszta to zawodowi posłowie i szukający immunitetu🙈
Tusk musi uratować Polskę od ZŁA...
On na wystąpieniach mówi, że "to są wybory na jesieni o wszystko" i naprawdę ma rację.
Zło Polskę niszczyło przez 8 lat, ale ich wyborcy tego nie chcą widzieć.
To są już ludzie ogłupieni na umyśle. Oni wierzą, jak dzieci w "bajki", które im przekazują przestępcy.
Nie jest mi żal tych ludzi, bo mają to na swoje życzenie.
Jeśli ktoś nie umie myśleć albo nie ma myslenia, to nie jest to moja wina.
Polska musi się uwolnić od przestępczego zła.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 355
Punkty reakcji
203
Kolega forumowicz z historycy.org tak skomentował wzięcie pod swoje skrzydła Agrounię.

To jest bez sensu. Tusk albo zwariował, albo nie chce wygrać tych wyborów. AU to są płotki, mogą dać jakieś promile. No i jak już zauważono, część ich elektoratu KO nie poprze.
Ale jest też druga strona. Kołodziejczak spłoszy jakąś część elektoratu KO. Ci ludzie będą uciekać do KWiN, TD, NL. A sądzę że będzie tego sporo.


Trudno mi się z nim nie zgodzić.
Kolejny raz wydaje mi się ze to nie jest ten Tusk jakiego znaliśmy.
Teraz to jakiś papierowy tygrys którego przestano się bać.
Zresztą już raz tak było że PO brało pod swoje skrzydła "każde bydło".
Potem okazało się że PiS wygrał z większością do samodzielnego rządzenia.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 544
Punkty reakcji
90
Stalowy, wiesz co Ruskie piszą?
Że Polska robi sobie nowego wroga w Niemczech. Że Niemcy obawiają się polskiej konkurencji. Piszą tak do Rosjan, nie do Polaków. Trudno więc dopatrywać się w tym manipulacji polskim wyborcą... A co z tego można wyczytać między wierszami? - że Polska faktycznie się wzmocniła i swoją pozycję w ostatnich latach. Nie rządzą zatem tak źle. A że wkurzają ludzi innymi rzeczami, to osobna sprawa.
Np. takie referendum. Pytania, na które odpowiedzi są oczywiste i dodatkowo same pytanie jest sformułowane tak, by nakierować na odpowiedź...
Równie dobrze mogliby dodać piąte- Czy chcesz, żeby przechodzień napluł ci pod nogi? Przecież to absurd. Po co to jest robione i wydawane na to są pieniądze?
Mają w tym ukryty interes polityczny i nic więcej. Czysta manipulacja.
Mamy obecnie dwie hucpy polityczne z 2 stron- referendum i marsz 1 października.
 
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 355
Punkty reakcji
203
Na chwilę obecną w wyścigu:
"dwóch debili uważających że Polakowi można wszystko obiecać"
uważam że wygra PiS jakieś 3-4 % przed Platformą.
Trzecia będzie Konfa natomiast ciekaw jestem czy twór zwany:
Trzecia Droga wejdzie do Sejmu.
Nie jestem ich fanem ale jak ma się dość PO-PiS
to czasem na byle kogo swoją uwagę się kieruje.

Generalnie uważam że PO chyba już wie że wyborów nie wygra
zaś PiS nie wygra tak by samodzielnie rządzić.
Czyli może wiosną...dogrywka?

I następne pół roku narzekań Stalowego.
 
Do góry