Wybory Na Prezydenta

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
milusia32 napisał:
GARFIELD na Prezydenta!! Garfield, Garfield, Garfield!!!
A kandyduje?? :zdziwko: :zdziwko: To moze byc trudny przeciwnik dla Andrzeja
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
keruzami napisał:
głosujcie głosujecie HMM TYLKO NA KOGO??! Zbyt wielkiego wyboru to nie mamy
Jak nie skoro ponad 14 kandydatow jest!!! Jak ktos uwaza ze Andrzej jest niedobry to proponuje glosowac na pana o jakims nazwisku na R. Jego program to walka z komunizmem, oczyszczenia Polski z Zydow oraz wprowadzenia kilku reform antyklerykarnych :D

[ Dodano: 25 Lipiec 05, 18:27 ]
faithless napisał:
Walic Leppera !!! Jesli GARFIELD startuje to ja jestem z nim
oj bracie faithless to bedzie 2 ostrzezenie juz, wiem ze Garfield to ciezki przeciwnik ale jednak niedorownujacy Wielkiemu Andrzejowi
Ave Lepper
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Garfield, Garfield, Garfield!!! ON WAM POMOZE!! Sprawi ze wasze brzuchy beda ZAWSZE pełne!!! a w lodówkach bedzie pełno Lazanii!!!!!

AVE GARFIELD!
 
F

faithless

Guest
W konicu otrzeziwiałem :p Juz nie jestem za Lepperem :p teraz Popieram GARFIELDA
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
faithless ty nedzny sprzedawczyku!! Złamałes przysiege! Zdradziles nasze swiete bractwo! Takich zeczy sie niewybacza. Strzez sie mocy wielkiego Andrzeja. Moc ta dosiegla juz twojego nowego ulubienca! Oto co sie z nim stalo po starciu z naszymi bojowkami!
 
F

faithless

Guest
:rotfl: :rotfl: :rotfl: wAzU, Dobry jestes :p DObrze ze bybrałes garfilda a nie mnie :p
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
wAzU, widze ze ładnie w PAINCIE potrafisz malować ale NIE MARTW sie!! GARFIELD żyje !! Bedziesz mógł mu jeszcze SŁUŻYC!!!

AVE Garfield!!

PS: i znow WIELKI Garfield Ci wybaczył..... ale on tez w paincie potrafi malowac.... <diabel> :hyhy: :hyhy:
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
faithless napisał:
wAzU, Dobry jestes DObrze ze bybrałes garfilda a nie mnie
To nie odemnie zalezy ale od Andrzeja Wielkiego! Mniej sie na bacznosci bo on w karzdej chwili moze zrobic tosamo z toba!
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
milusia32 napisał:
wAzU, widze ze ładnie w PAINCIE potrafisz malować ale NIE MARTW sie!! GARFIELD żyje !! Bedziesz mógł mu jeszcze SŁUŻYC!!!

AVE Garfield!!

PS: i znow WIELKI Garfield Ci wybaczył..... ale on tez w paincie potrafi malowac.... <diabel>
Nedzni prowokatorzy. Myslicie ze uciszycie mnie i wyprowadzicie z rownowagi tym ze UKRADLISCIE wiele sloganow i hasel odemnie i wielkiego Andrzeja! Ostrzegam was jedynie ze moj mistrz opatentowal ta strategie i moze podac CIE milusiu32 do sadu! Myslenie nieboli wiedz wymyslcie cos sami!
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
ehh niebede wdawal sie z wami w te prymitywne przegaduszki :dezorientacja: Milej zabawy.
Ave Lepper!
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
AVE GARFIELD, GARFIELD, GARFIELD ;)) A jednak sie zdenerwowałes dzielny wAzU, ... O jak mi przyyyyykroooo ;]
 
Do góry