Wybory Na Prezydenta

F

faithless

Guest
To jest smieszne :rotfl: :rotfl: :rotfl: Unia Wolnosici i :rotfl: :rotfl: :rotfl: Komunisci :rotfl: :rotfl: Do czego to doszło !!!
 

Użytkownik:

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Partia Demokrytyczna czyli Farsyniuk, Szajsner i Rzerdzia (listwa, deska czy jak mu tam). Sie mi wydaje jeszcze ze Olek Kwasniewski (znany w tez jako Olin) tam przejdzie (albo chcial przejsc) bo swoja marjonetke Belke tam wysłał.
 
F

faithless

Guest
We Wtorek ogladałem "Debate prezydncka" Oczywiscie na TVN24 :D I doszłem do wniosku ze najlepjej wypadł Donald Tusk :) I to On od dzis zostaje moim faworytem !!
Co do Pani Bochniasz , narazie :p Chyba mysałem za duzo wypic , Będąc trzeziwym nigdy bym jej nie poparł :p
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Głosujcie na Andrzeja zwanego Wielkim! Czy nie rozumiecie ze po jego zwyciestwie w wyborach zniknie bezrobocie, napelnia sie puste do tej pory kieszenie ciemiezonej klasy pracujacej miast i wsi. Skonczy sie rozkradanie Polski. Czysz to niejest piekne? :D
 
F

faithless

Guest
wAzU, Pewnie ze jest :D
Zapomniałes dodac ze nie bedzie juz czegos takiego jak "polska gospodarka" Ten *********** ją zniszczy :)
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
ten kraj jest nasz i wasz
niedamy bic sie w twaz
bedziemy walczyc jak lwy
i nie przeszkodzi nikt

A to nowy hymn -->http://www.samoobrona.org.pl/pages/10.Multimedia/01.Hymn/hymn.mp3
 
F

faithless

Guest
To powinno brzemiec tak wAzU,
"Ten kraj jest mój tylko mój
Z a j e b i e kazdemu w twarz
Bedziemy walczyc jak psy
I nie przeszkodzi mi nikt "
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Ten kraj jest moj nie wasz
Tuskowi je bne w twarz
kaczora zerzra psy
nawet Cimoszewicz nie przeszkodzi mi :D
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Bo tak mu każą !!!!! hehe sam niewiem bo nieznam sie na polityce i nieznam żadnych polityków oni mnie nieinteresują....:p:D
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
HeX napisał:
hehe sam niewiem bo nieznam sie na polityce i nieznam żadnych polityków oni mnie nieinteresują....JezykWesoly

hehe :D ja tak samo
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
lolasz napisał:

Ano dlatego ze Wielki Andrzej tak karze. A powaznie Jedrus twierdzi ze obecna sytuacja gospodarcza Polski jest wina wlasnie Balcerowicza i jego reform.
 
F

faithless

Guest
wAzU, Obecna sytuacja polski to wina zaniedbani :p Gdyby polaka była reformowana a nie stała w miejscu było bu super :)
Głosujcie na PLATFORME OBYWATELSKĄ
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
faithless napisał:
Głosujcie na PLATFORME OBYWATELSKĄ
Nigdy wzyciu! A jednym z powodow niech bedzie osoba otwierajaca liste wyborcza PO w Warszawie
 

keruzami

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
głosujcie głosujecie HMM TYLKO NA KOGO??! Zbyt wielkiego wyboru to nie mamy :dezorientacja:
 
Do góry