Wszystko o dekorowaniu domu, o doborze mebli, sprzętów a nawet kolorów

randria

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
zgadzam się, że te na kapsułki to jakaś porażka... o co chodzi z tymi zdrowotnymi właściwiściami?Sepultura Amica CE Cremis jest faktycznie super:)ale na magiczna planeta jest teraz za 206 pln :p
 

Walencja1

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Myślę, że to świetny pomysł! :) Sama przepadam za energetycznymi kolorami w mieszkaniu. Mieszam wzory, kolory i wszyscy mi mówią, że moje mieszkanko jest takie wesołe. Ostatnio uwielbiam naklejki na ścianę, dzięki którym jeszcze bardziej mogę zamanifestować charakter pomieszczenia. Wybór jest przeogromny. Osobiście uwielbiam zmiany więc fakt, że taką naklejkę bez problemu można wymienić gdy się znudzi na inną jest dla mnie jeszcze większym atutem.
 

Sachmet

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja jestem kobietą w czerni i jaskrawych nie lubią :D

na ścianach podobają mi sie kontrasty (np bordo/sliwka z jasnymi biały/jasny szary)

ale moja mama w domu ma łososiowy salon, korytarze w troche innym odcieniu łososia i seledynową kuchnie w polonczeniu z ciemnymi eleganckimi meblami i dodatkami wyglada super ;)
N-design. Mają naprawdę ciekawe pomysły.

Zgadzam się J

ja mam w swoim pokoju pomarańczowy.. ale nie taki ostry, tylk delikatny pastelowy, i sobie chcwale, za miesiąc robie malowanie i też zostaje przy tym odcieniu, wiec polecam !!

Ja się źle czuje w zgaszonych wnętrzach , robi mi się słabo :D
 

ala11

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja jestem kobietą w czerni i jaskrawych nie lubią :D

na ścianach podobają mi sie kontrasty (np bordo/sliwka z jasnymi biały/jasny szary)

ale moja mama w domu ma łososiowy salon, korytarze w troche innym odcieniu łososia i seledynową kuchnie w polonczeniu z ciemnymi eleganckimi meblami i dodatkami wyglada super ;)


Zgadzam się J



Ja się źle czuje w zgaszonych wnętrzach , robi mi się słabo :D

Ja mam podobnie, dlatego gustuję w pastelach, ale ciepłych. Jaskrawości na dłuższą metę drażnią oko.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Wczoraj oglądałam dekoratornię i super zrobili połączenie intensywnej zieleni z brązem i czerwienią. Zależy jaki kto ma chrakter i w jakich kolorach się lubuje.
 

Aga243

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Energiczny owszem, ale w przestronnych wnętrzach. ;) Ja mam kobaltowy salon, sam salon ma 30m2, więc bardzo fajnie to wygląda
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdynia
Pomarańcz na 20 m2 kojarzy mi się z wystrojem sprzed 10 lat. Musiałabyś idealnie dobrać cały wystrój wnętrza do koloru ścian. Może jak już chcesz pomarańczowy pomaluj na ten kolor jedną ścianę, a resztę w kolorach z tej samej gazmy lub kontrastujących (oczywiście nie mam na myśli zielonego).
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
A ze mną jest ciekawa historia :) Osobiście piję kawę baaardzo rzadko,
a moi domownicy tylko mieloną, nierozpuszczalną więc kupowanie ekspresu
i wydawanie na niego niemałych pieniędzy mija się z celem.
Ale i tak za każdym razem jak widzę w internecie, na ulotce czy w sklepie ekspresy to w głowie kupuję wszystkie :D
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Doniczki kupuję w różnych miejsach. :) Jeśli jakaś mi się spodoba i nie jest za droga to ją biorę. :) Przeważnie to zwykły supermarket, rzadziej jakaś kwiaciarnia.
A u siebie w pokoju mam storczyka, który akurat kwitnie (kolor taki papieski róż), jednego kaktusa i jeden kwiat, który nie wiem jak się nazywa. Ma takie rozłożyste liście i kwitnie na czerwono. :)
 
P

PatrycjaAud

Guest
Ja doniczki i donice kupuję przez Internet, w ten sposób można troszkę zaoszczędzić, no i jest większy wybór niż w tradycyjnym sklepie. Ostatnio skusiłam się na podświetlane donice, po prostu cudo! Salon wieczorem wygląda pięknie, doniczka rzuca piękne światło na mojego fikusa, a cały pokój zyskuje na uroku :)
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Marysiaaq napisał:
Gdzie najczęściej kupujecie doniczki?? Jakie kwiatki macie w domu??
Raczej kuszę się na osłonki ceramiczne, kocham styl prowansalski dlatego też osłonki które zwracaja moja uwage wyglądają mniej więcej tak:

 

Magda.Mała.Mi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Jeśli bym się zdecydowała na intensywny kolor ścian, to wybrałabym tylko jedną, tą co zwykle jest za plecami. Resztę ścian pomalowałabym na jasny kolor np. biały albo szary. Mogę Wam polecić farby Fluger. Tylko z nimi jest tak, że trzeba poprosić specjalistę o pomalowanie, bo zacieki zostają, szczególnie jak ciemnymi kolorami się maluje. Z kolei jeśli szukacie malarza to możecie zostawić bezpłatne ogłoszenie. Ja znalazłam ekipę do układania podłóg z Poznania. Jeśli ktoś by potrzebował, to mogę się podzielić danymi kontaktowymi, bo jestem zadowolona z ich pracy.
 
S

Spinor24_pl

Guest
Zestawienia dwóch kolorów to dobry pomysł. Odpowiednio do siebie dobrane tworzą bardzo fajną i ciekawą kompozycję.
 

zoszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja też jestem zwolenniczką tradycyjnego ekspresu ciśnieniowego, choć moja mama posiada ekspres przelewowy i zawsze piję u niej pyszną kawkę, może to kwestia samej kawy?
 

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Podchodzę z rezerwą do bardzo żarówkowych kolorów. Sypialnię mam soczystą zieleń, ale nie taką oczo:cenzura:ną ;) i meble ciemny brąz - ładnie się to komponuje. Natomiast znajomi wybrali do salonu połączenie filote-zieleń, w wersjach bardzo żarówkowych i choć na pierwszy rzut oka wygląda to nieźle, bardzo szybko staje się męczące dla oczu. Trzeba myśleć nie tylko o tym, żeby fajnie wyglądało, ale przede wszystkim, żeby się w takim wnętrzu dobrze czuć. Dłużej niż 5 minut. ;)
 
E

Ejan87

Guest
Koło telewizora zamontowano światełka LEDowe, takie małe diodki. Fajnie to wygląda, są w różnych kolorach. I mniej męczący projekt wydaje mi się ten, są białe ściany, ale za to dodatki i meble bardzo żywe.
 

Ola.Ola

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Mnie podoba się pomysł pomarańczowego salonu, ale wtedy dałabym bardzo stonowane dodatki, albo pomalowała tylko jedną ścianę w kolorze pomarańczowym, ale pomysł oczywiście dobry nie ma co się ograniczać do białych ścian :)
 
K

kabol

Guest
Pojawi się za 3 miesiące i będzie to chłopiec ;-)
Musimy odpowiednio wyposażyć pokój. To jeden z naszych pomysłów, który mnie, bardzo przypadł do gustu.
Jak go oceniacie?
//www.mebelki.pl/aranzacje/art3443,afryka.html
 
Do góry