Wszystko o dekorowaniu domu, o doborze mebli, sprzętów a nawet kolorów

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No ale można czasem trafić na jakąś promocję i da radę taki dostać w sensownej cenie :)
 
M

Marches

Guest
od siebie mogę polecić meble sosnowe które pasują do każdego mieszkania i potrafią wpasować się w każdy rodzaj pomieszczenia.
 

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
Mebelki same w sobie ładne, ale... tak wszystko w jednym tonie? A gdzie inwencja własna i radosna twórczość? ;)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No tak, to zawsze jest taki dylemat, nie tylko jeśli chodzi o meble do pokoju dzieci, ale często takie zestawy ładnie wyglądają ale szybciej się opatrzą niż jak tworzymy po kawałki wystrój wnętrza. Może nie jest super spójnie ale można też wymieniać kawałek po kawałku, tutaj w gotowych zestawach nie bardzo da się to zrobić.
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Planuję remont kuchni i myślę o wymianie całego sprzętu. Z pewnością muszę zaopatrzyć się w nowy piekarnik, kuchenkę mikrofalową i okap. Zastanawiam się nad takimi do zabudowy. Nie wiem tylko na co się zdecydować. Czym kierować się przy wyborze?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Przede wszystkim kieruj się jakością wybranego produktu .Są urządzenie z dodatkowymi funkcjami ale ona tez kosztują patrz na te, które Cię najbardziej interesują i których będziesz używać bo po co masz wydać 5 tys na sprzęt który będzie tylko ładnie wyglądał :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja zawsze patrzę na stosunek cena/jakość, bo sama jakość OK ale wtedy cena okazuje się często kosmiczna ;/ najważniejsze to kupować sprawdzonych marek które są na rynku od prawie zawsze, robią sensowne sprzęty i cenowo są OK.
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
musisz wiedzieć że sprzęty do zabudowy są mniejsze w środku niż takie wolno stojące zwłaszcza mikrofala więc jeżeli ci zależy na pojemnej weź to pod uwagę jeżeli chodzi o piekarnik to polecam taki zespolony z płytą jeżeli ta będzie gazowa z reguły ludzie wybierają sprawdzone firmy takie jak simens oraz bosch

jeżeli chodzi o okapy to dobry okap to taki który łatwo się czyści polecam taki który wisi pod kontem gdzie front jest szklany są wiadomo inne rodzaje okapów które mogą ci odpowiadać cenowo lub w zależności jaką sytuacje masz w kuchni chodzi mi ile masz miejsca w kuchni
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No to ja podobnych mam :)) ale wiadomo, egzemplarz egzemplarzowi nie jest równy także różnie bywa :)
 

annnaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Mi się strasznie podobają te łóżka w stylu retro a do tego pościel, narzuta w pastelowych barwach.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja akurat retro nie lubię, ale to kwestia gustu wiadomo, tak czy siak zestawiki fajne :)
 

RavenD

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
A co do piekarników, to warto interesować się tymi ze sterowaniem dotykowym? Czy ta funkcja się przydaje, ułatwia korzystanie z piekarnika? I jak właściwie działa? :)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Szczerze mówiąc o tylko taki bajer ,który jest bardziej podatny na zepsucie. Ja zaopatrzyłabym się w wypróbowany klasyczny model.
Czy ta funkcja się przydaje, ułatwia korzystanie z piekarnika? wręcz przeciwnie ,zanim opanujesz do perfekcji instrukcję obsługi trochę czasu zejdzie.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja też myślę, że 3/4 tych rzeczy co tam są to bajery, dla mnie piekarnik ma spełniać podstawową funkcję - pieczenia, ewentualnie dodatkowo takie rzeczy jak termoobieg, grzanie góra/dół, reszta dodatków zbędna, wolę sama dopilnować co i jak chyba :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Coś link nie działa, podrzuć drugiego bo błąd wyskakuje :)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Mebelki bardzo ładne - gorzej z ceną. Ja kupiłabym coś co bedzie podało się i małemu dziecki i takiemu które ma 8 lat - a ośmiolatek nie będzie chciał mieć w pokoju małpek :)
 
S

stokrotka362

Guest
Ja zwykle zamawiam przez internet ze stronki www.rattanart.pl. Są bardzo wytrzymałe a do tego wyglądają bardzo stylowo. Jestem z nich bardzo zadowolona.
 
Do góry