wszyscy tacy sami ?

Sweet_Honey

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
..
Skoro dałaś się upić i zaliczyć, to jesteś łatwa...
nie, wszystko byłoby dobrze gdyby panowie mieli jakiekolwiek zasady moralne i nie wykorzystywali nieprzytomnych lasek..
może pożalujesz tych słów jak kiedys sam obudzisz się po imprezie z bolącym tyłkiem, i tego ci życzę cwaniaczku xD
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Czytałem tylko temat , i powiem tyle , masz pecha , i nie możesz mówić tacy sami widocznie nie miałaś jeszcze doczynienia ze mną :)
 
W

wroneczki4

Guest
nie, wszystko byłoby dobrze gdyby panowie mieli jakiekolwiek zasady moralne i nie wykorzystywali nieprzytomnych lasek..
Ja zrozumiałem, że ona była przytomna, ale nie rozumiała co i jak...
nieprzytomnych nie ruszam, ale jeśli się na mnie sama wiesza i zaczyna całować, to czemu miałbym nie skorzystać?

może pożalujesz tych słów jak kiedys sam obudzisz się po imprezie z bolącym tyłkiem, i tego ci życzę cwaniaczku xD
Dziękuję za miłe życzenia ;)
 

distant-girl

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
17 lat i pije na umór? Albo ściema albo zasłona, żeby jakoś wytłumaczyć nam (i usprawiedliwić się, żeby nie wyjść na dzwikę), dlaczego dała dvpy. Jeśli nie jest to ściema, to mamy do czynienia z marginesem społecznym. Ciekawe, że jej rodzice nie zauważyli, że jest pijana. Już o ostrym kacu kolejnego dnia nie wspomnę. Ściema goni ściemę. Autorka nie jest warta zaufania. Ale na jeden raz można ją brać.

J.B


żadna ściema. Byłam nietrzeźwa gdy to zrobiłam, teraz żałuj i od tego czaus nie pije. Mam 17 lat i nie jestem żadnym marginesem społecznym, nie znasz mnie więc nie oceniaj. pochodze z dobrego domu i ucze sie w dobrej szkole, nie jestem z jakiejs rodziny alkoholikow wiec nie mozna mnie tak nazwac.
 
W

wroneczki4

Guest
Mam 17 lat i nie jestem żadnym marginesem społecznym, nie znasz mnie więc nie oceniaj. pochodze z dobrego domu i ucze sie w dobrej szkole, nie jestem z jakiejs rodziny alkoholikow wiec nie mozna mnie tak nazwac.
Nie znamy Cię, a jedyne po czym możemy Cię oceniać, to, to... co napisałaś.
To, że pochodzisz z dobrego domu i uczysz się w dobrej szkole nie oznacza, że jesteś super uporządkowana.
Nie twierdzę, że jesteś jakimś marginesem społecznym, bo nie mam powodów, ale chodzi o to, że jesteś dość naiwną osobą i ludzie będą to wyczuwać.
Co do samej kwestii seksu po pijaku, to po raz drugi nie będę rozwijał moich myśli.
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Przepraszam ale osobiście nie chciałbym mieć doczynienia z tobą , co może świadczyć o dziewczynie jeśli swoje postępowanie usprawiedliwia , bo byłam pijana . Po co pijesz , trzeba się troszkę zastanowić nad sobą . Ty obwiniasz facetów ?? może popatrzysz na siebie jak się zachowujesz , bardzo możliwe że właśnie prowokujesz ich do takiego postępowania .
 
W

wroneczki4

Guest
Przepraszam ale osobiście nie chciałbym mieć doczynienia z dobą , co może świadczyć o dziewczynie jeśli swoje postępowanie usprawiedliwia , bo byłam pijana . Po co pijesz , trzeba się troszkę zastanowić nad sobą . Ty obwiniasz facetów ?? może popatrzysz na siebie jak się zachowujesz , bardzo możliwe że właśnie prowokujesz ich do takiego postępowania .
Sorry za offtop, ale jak możesz, to przyklejaj następnym razem znaki interpunkcyjne do ostatniego słowa np. nie facetów ?? tylko facetów?? ;)
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Przepraszam wałczę od jakiegoś czasu z analfabetyzmem , widać postępy ale zdarzają mi się wpadki . Następnym razem będę zwracał większą uwagę na pisownię , nie wiem czemu tylko to wziąłeś pod uwagę bo ja błąd widzę również gdzie indziej .
 
W

wroneczki4

Guest
Jak czytam, to nie doszukuje się jakiś ortów itd, ale po prostu mi się rzuciły w oczy nieprzyklejane znaki interpunkcyjne.
Pisz już tak, jak Ci napisałem, bo to teraz ",";".";"?" itd. są osobnymi wyrażeniami w Twojej wypowiedzi
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Żeś się doczepił , gdyby jeszcze chodziło o ten błąd ortograficzny zrozumiałbym , ale taka pierdoła , ciekawe czy wszystkie twoje post są napisane z idealną interpunkcją . O takie bzdety nawet pani od polskiego się nie czepiała , no ale każdy ma tu prawo do swojego zdania i możliwości wypowiedzi , szkoda tylko że nie na temat . Ja również mógłbym się przyczepić że masz problemy czytania ze zrozumieniem , autorka tematu opisuje swój problem a ty wyjeżdżasz z interpunkcją .
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Dobre ale jak widzisz ja nie zacząłem , tylko odpisuje na atak kierowany na moją osobę .
 

1986anusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
3miasto ;)
To ja do autorki postu.
Droga koleżanko, upiłaś się, dałaś tyłka... Nie możesz oczekiwać od tego typa, ze chciałby być z Tobą... Bo napijesz sie znowu i polecisz sie poprzytulać do innego. Miał okazję to skorzystał. To, że byłas pijana wcale Cię nie usprawiedliwia. Albo się szanujesz albo nie....
Wracająć do wątku chłopaka z którym się przespałaś a później się rozstaliscie, Bywa.....
Istnieją wartościowi mężczyźni->podobno.
Mając 17 lat nie szukaj miłośći aż po grobową deskę, ona sama kiedyś przyjdzie....
W życiu jeszcze nie raz dostaniesz po d..pie, ale każda porażka czegoś uczy.
PZDR
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
To ja do autorki postu.
Droga koleżanko, upiłaś się, dałaś tyłka... Nie możesz oczekiwać od tego typa, ze chciałby być z Tobą... Bo napijesz sie znowu i polecisz sie poprzytulać do innego. Miał okazję to skorzystał. To, że byłas pijana wcale Cię nie usprawiedliwia. Albo się szanujesz albo nie....
Wracająć do wątku chłopaka z którym się przespałaś a później się rozstaliscie, Bywa.....
Istnieją wartościowi mężczyźni->podobno.
Mając 17 lat nie szukaj miłośći aż po grobową deskę, ona sama kiedyś przyjdzie....
W życiu jeszcze nie raz dostaniesz po d..pie, ale każda porażka czegoś uczy.
PZDR
wszysko ladnie napisane tylko z tym sie nie zgodze bo nic nie przychodzi samo trzeba sie ruszyc
 
W

Wzorowy forumowicz.

Guest
nie, wszystko byłoby dobrze gdyby panowie mieli jakiekolwiek zasady moralne i nie wykorzystywali nieprzytomnych lasek..
może pożalujesz tych słów jak kiedys sam obudzisz się po imprezie z bolącym tyłkiem, i tego ci życzę cwaniaczku xD

To jest jak obusieczny miecz, po prostu działa w dwie strony.
Panny wykorzystują dla realizacji swoich celów pijanych panów i na odwrót.
Życie. Grunt to pilnować swojego tyłka, a jeżeli ktoś nie potrafi go upilnować, to imprezy zakrapiane alkoholem powinien omijać.
Na szczęście nie wszyscy "korzystają" z sytuacji i nie należy generalizować, ale rzadko się zdarza się, aby ktoś szedł na dyskotekę, aby pogadać o filozofii.
To chyba jest oczywiste, po co chodzi się na takie imprezy.
Cóż, sumując, głupota boli, i jak widać dosłownie boli - tyłek, zawsze to powtarzam w takich sytuacjach.
 

1986anusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
3miasto ;)
Okej Uzzo, ale czy warto szukać miłości na siłę?
Pójde na impreze to moze kogoś znajde? to chyba nie o to chodzi....
 
Do góry