wszyscy tacy sami ?

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Nie jestem kobietą
Ani przez moment o tym nie pomyslałam, nie ma nic gorszego jak narcyzm u faceta..

Ty jesteś jedną wielką głupotą, ale tak to jest jak się nie chodziło do szkoły na lekcje biologii. Jak sie nie znasz to sie nie udzielaj. No i ja nigdzie o związkach nie pisałem. A ta Twoja selekcja to tylko w snach działa. Kobiety nie mają rozumu i to je gubi w takich sytuacjach. Macie tylko tą swoją intuicję, przez co jesteście głupie, naiwne i łatwe. To wynik ewolucji.
Dobrze ze ty wykazujesz się rozumem sugerujac, że facet jest po to zeby zaliczać wszystko co sie rusza. Owszem sa takie patologiczne egzemplarze
ktore juz od rana biegaja za zdobyczą, ale to dotyczy marginesu i ty jesteś takim skrzywionym samcem. Nalezysz do grupy facetów, ktorym sperma zalewa mózg i nie potrafią logicznie myśleć. Traktujesz dziewczyny przedmiotowo, jak tak towar na jedna noc. Trzeba być wyjatkowo prymitywnym osobnikiem, żeby w taki sposob pisać o kobietach, a pozniej robić z siebie szmatę w celu ich zdobycia.
Zaliczasz je w ciągu nocy bo tylko na zdobycie takich cie stać. Na taki układ idą tylko te najglupsze bo zero zawsze ciągnie do zera. Z takim podejsciem
do życia nie masz zadnych szans na poznanie kogoś na poziomie. Tacy degeneraci unikaja kobiet myslących bo nie mają im nic do zaoferowania oprócz wątpliwej jakości patyczaka między nogami. W zyciu sa jeszcze inne wartości, ale ktos myslacy jajami nigdy ich nie doceni. Penis to nie mózg o tym tez uczyli w szkole, ale to juz wyższy poziom nauczania i najwyrazniej tak wysoko nie dotarłeś. No cóż chyba tylko podstawowka jest obowiazkowa.

Pi.er.do.li.sz głupoty jak potłuczona. A kobiety to chvje.

Okazuje się ze nie tylko płytki, ale i cham! Jednak mam dar rozpoznawania ludzi na odległość.

El Pablo napisał:
To samo tyczyć sie części kobiet one też potrafią myśleć dolnymi partiami ciała, nie rób z siebie takiego wybitnego osobnika.
Jęśli zaliczasz się do grupy facetów myślących kroczem to dla takich jestem kimś bardzo wybitnym!
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Dobrze ze ty wykazujesz się rozumem sugerujac, że facet jest po to zeby zaliczać wszystko co sie rusza. Owszem sa takie patologiczne egzemplarze
ktore juz od rana biegaja za zdobyczą, ale to dotyczy marginesu i ty jesteś takim skrzywionym samcem. Nalezysz do grupy facetów, ktorym sperma zalewa mózg i nie potrafią logicznie myśleć. Traktujesz dziewczyny przedmiotowo, jak tak towar na jedna noc. Trzeba być wyjatkowo prymitywnym osobnikiem, żeby w taki sposob pisać o kobietach, a pozniej robić z siebie szmatę w celu ich zdobycia.
Zaliczasz je w ciągu nocy bo tylko na zdobycie takich cie stać. Na taki układ idą tylko te najglupsze bo zero zawsze ciągnie do zera. Z takim podejsciem
do życia nie masz zadnych szans na poznanie kogoś na poziomie. Tacy degeneraci unikaja kobiet myslących bo nie mają im nic do zaoferowania oprócz wątpliwej jakości patyczaka między nogami. W zyciu sa jeszcze inne wartości, ale ktos myslacy jajami nigdy ich nie doceni. Penis to nie mózg o tym tez uczyli w szkole, ale to juz wyższy poziom nauczania i najwyrazniej tak wysoko nie dotarłeś. No cóż chyba tylko podstawowka jest obowiazkowa.
Znajdź mi takiego faceta który będzie tylko zainteresowany twoim rozumem ogólnie duchowością a sfera fizyczna nie będzie go interesować. Nie ma takiego ewentualnie jacyś wykolejeni dewianci, zresztą kobiety mają podobnie tylko starają sie to taką gadką jaką ty właśnie prezentujesz ukryć. Natura nie tylko stworzyła nas po to żebyśmy sie ładnie za rączki trzymali i filozofowali pierwotne instynkty drzemią w każdym.
Jęśli zaliczasz się do grupy facetów myślących kroczem to dla takich jestem kimś bardzo wybitnym!
Jeśli nawet by tak było to do wybitnej jednostki jest ci cholernie daleko, bez urazy.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Taaa najlepsze są aseksualne paszkwile, które do zaoferowania mają TYLKO swoje podobno bardzo bogate wnętrze (najczęściej nic ciekawego) i nazywają pustymi facetów, którzy chodzą z dziewczynami ładnymi.

Ich ulubionym cytatem jest oczywiście "Ładne kobiety zostawmy mezczyznom bez wyobraźni" jakiegoś pokręconego zdechłego poety czy pisarza.

Kazdy facet chce mieć kobietę, która go kręci fizycznie, charakter jest dopiero na 2 miejscu, ci co twierdzą inaczej to zazwyczaj desperaci lub wykolejeńcy.

Na pocieszenie wam powiem, że gusta są różne ale nie tak bardzo. Delikatny brzuszek jeszcze przejdzie u wiekszości, ale kaszaloty, z których można tylko wyjąć harpun raczej już nie.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Penis to nie mózg o tym tez uczyli w szkole, ale to juz wyższy poziom nauczania i najwyrazniej tak wysoko nie dotarłeś. No cóż chyba tylko podstawowka jest obowiazkowa.
Moze i nie mozg, ale jest co najmniej z nim sprzezony :) :p To co sie podoba mojemu penisowi, podoba sie i mozgowi. To co sie podoba mojemu mozgowi, podoba sie i penisowi.

Wszystko pieknie z tym glebokim wnetrzem, tylko ze na pierwszy rzut oka nie da sie go ocenic. Spotkasz dwie dziewczyny - ladna i brzydka. Ktora ma to glebokie wnetrze ? Nie wiem, wiec wybieram ta ladniejsza - a nuz trafie i glebokie wnetrze ? Bedzie podwojny sukces :D A nawet jak nie trafie to ostatecznie nie bedzie az tak zle. To brutalne, ale jesli jestem w klubie, a nie np. w bibliotece to nastawiam sie na wyglad bo tylko to jestem w stanie ocenic na starcie.
 

RaVek

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Każdy facet myśli o seksie, to prawda. Ale nikt nie jest taki sam pod tym względem. Ten co jest pewny siebie, nigdy w zyciu nie dostał porządnego kopa w dupe i jest zapatrzony w siebie to bedzie wykorzystywał każdą okazje by zaliczyc i pozniej najlepiej zostawić. Natomiast inny, który nie uważa się za kogoś wielce ważnego i nie ma łatwo w życiu, bedzie szanował każdą dziewczynę którą spotka, a prześpi się z nią wtedy kiedy obydwoje będą tego chcieli.

Co do Twojej naiwności, trudno stało się.. nastepnym razem będziesz uważac.. a kiedy bedzie czas to trafisz na takiego który nie bedzie Ciebie chciał wykorzystać tylko poznać.

PS. wszystko jest dla ludzi, ale jak pijesz to albo pij z granicami, albo z ludzmi którym ufasz i wiesz że Ciebie nie zostawią ani nie wykorzystaja.
 

m-alutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Far Far Away
Kochana, Twoje ciało jest wyjątkowe i zastanów się, czy warto je oddawać chłopakom, którzy nie są tego godni. Nie wszyscy faceci są nieczułymi, egoistycznymi pacanami, którym zależy tylko na seksie. Nie powinnaś zbyt pochopnie decydować się na współżycie, zbuduj najpierw związek oparty na solidnym fundamencie miłości. A wierz mi, że uczciwi i uczuciowi mężczyźni nie należą do wymarłego gatunku, na pewno wkrótce znajdzie się dla Ciebie ktoś odpowiedni. Sądzę także, że warto stosować zasadę ograniczonego zaufania w stosunku do świeżo poznanych osób...
 

890902

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
nieznana
Osobiście uważam, że ten temat jest śmieszny. Pomijając już fakt standardowego szufladkowania ( trafiło mi się 2 takich co chcieli mnie tylko przelecieć -> wszyscy są tacy buhuhuhu ). Dałaś się jednemu zakręcić wokół palca a w drugim przypadku dałaś się spić. O ile jestem jeszcze w stanie zrozumieć pierwszy przypadek to po kie licho wróciłaś do chłopaka, który rzucił Cię zaraz po tym jak tylko zaliczył? Nawet Latający Cyrk Monty Python'a jest mniej absurdalny od tego co zrobiłaś. Co do imprezy - wiesz, że masz słabą głowę, wiesz jak potraktował Cię były i że tak samo może zrobić każdy inny. Wniosek ? ... Myślenie nie boli koleżanko, wiem, że perspektywa używania mózgu jest straszna ale to naprawdę pomaga w życiu

@melodia
Czy ty w ogóle czytasz odpowiedzi których udziela Ci J.B ? A jeśli tak, to czy starasz się je zrozumieć, czy tylko interpretujesz w swój pokrętny sposób ?
Wytłumacz mi to proszę : piszesz o dziewczynach, które potrafią "dać kopa w d..." - J.B pisze, że takich nie zna - odpisujesz mu, że zna ale za żadko patrzy w lustro ( WTF!? ) - J.B ( biorąc pod uwagę, że te rozmowa zaczęła się od dziewczyn które potrafią "dać kopa w d..." ) pisze, że nie jest dziewczyną - piszesz, że o tym nawet nie pomyślałaś i że narcyzm u faceta jest najgorszy ( ponownie WTF?! ). Poza tym bawi mnie Twoja cukierkowa wizja świata, w której to facetom nie zależy na zaliczaniu panienek...
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Wszystko pieknie z tym glebokim wnetrzem, tylko ze na pierwszy rzut oka nie da sie go ocenic. Spotkasz dwie dziewczyny - ladna i brzydka. Ktora ma to glebokie wnetrze ? Nie wiem, wiec wybieram ta ladniejsza - a nuz trafie i glebokie wnetrze ? Bedzie podwojny sukces :D A nawet jak nie trafie to ostatecznie nie bedzie az tak zle. To brutalne, ale jesli jestem w klubie, a nie np. w bibliotece to nastawiam sie na wyglad bo tylko to jestem w stanie ocenic na starcie.
Odpiszę tylko Tobie bo jedynie Twoja wypowiedz jest tego warta..
Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju znajomości szukasz. Jeśli ma to być, za radą seksualnego guru J.B, jednorazowe zaliczanie, to faktycznie zdajesz sie na loterie bo przecież rano juz i tak nic nie ma znaczenia. Ale jeśli jesteś facetem z zasadami to nie dasz sie wpędzić w ten prymitywny uklad i zanim pomyślisz o bliższych kontaktach (seks) postarasz się lepiej poznać dziewczynę. A uwierz mi, jest to możliwe, tylko wymaga nieco wiecej wysilku niż ściagnięcie spodni. Seks jest bardzo ważny, ale zanim do niego dojdzie musi być zaufanie i wzajemny szacunek. W innych przypadkach upodabniamy się do prymitywnych zwierząt. Facet który bierze wszystko co się nawinie nie jest nic wart podobnie jak dziewczyna rozdzielająca wszystkim po równo.
Dostajemy od życia dokładnie to czego szukamy. Jeśli ktos oobraca się w towarzystwie dziwek to i taką życie da mu w prezencie. Jeśli szukasz wartosciowej dziewczyny to szanują je i wymagaj również od siebie. Tak łatwo osiągnąć moralne dno, ale trzeba mieć silny charakter żeby nie isc na łatwizne tak jak JB.
 

barx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Każdy jest inny. Trzeba po prostu szukać i w końcu znajdzie się tą jedyną, wspaniałą osobę, bo ona gdzieś czeka. Nikt nie jest skazany na samotność.
Życzę powodzenia
 

An-dre

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
wszyscy chlopacy, ktorych spotykam sa tacy sami. mam juz dosyc tego ;( zaczelo sie rok temu... poznalam mojego bylego, wtedy bylam jeszcze dziewica i tak mnie podszedl (bylam wtedy jeszcze naiwna) ze sie z nim przespalam. wiedzial co mowic i co robic, zebym myslala ze nie zalezy mu tylko na jednym... kilka dni po tym mnie zostawil. bardzo plakalam i w koncu i tak za jego namowa wrocilam do niego, zeby mogl sie zabawic ;] teraz wiem, ze bylam glupia i zaslepiona. mało tego, dowiedziala sie o tym cala szkola (w moim liceum jest tylko ponad 100 osob:/)od tamtej pory nie moge trafic na zadnego normalnego chlopaka.. wszyscy zachowuja sie identycznie. ostatnio poszlam na impreze i jeden mnie upil i wykorzystal :( i zostawil... ciagle trafiam na dupkow, ktorym zalezy tylko na sexie, nie na mnie. chcialabym znalezc kogos kto kochal by mnie szczera miloscia i komu nie zalezalo by na fizycznej bliskosci. ja ich nie wybieram, NAPRAWDE! nie szukam na siłe... tak jakos wychodzi niefortunnie :( co robic? brak mi sił...

Witaj!
Widzisz to co piszesz jest przykre i wierze że nie jest Ci łatwo. Nie zgodzę się jednak z tobą że wszyscy są tacy sami. Może się wydawać że mówię tak tylko dla tego że jestem facetem, ale to samo powiedział bym o kobietach i w tym przypadku stwierdzenie TAKIE SAME mija się również z prawdą. Dobrze Cie rozumiem kiedy w żucasz wszystkich do jednego worka. Miełaś po prostu nie szczęście spotykać tych złych którzy lubią drwić sobie z uczuć w patrzonych ich lśniących oczu. Nasuwa się z twierdzenie że tyle czekałaś, tak bardzo tego potrzebowałaś, aby ktoś dzielił z tobą radość, wspólistniał razem z tobą w szcześciu że nie widziałaś tego jacy byli Ci twoji partnerzy za nim Cię wykorzystali. Wielu ludzi nie wierzy w przeznaczenie, nie wierzy nawet czasami w nic uważając, że świat trzeba wydzierać rękami że uczucie się zdobywa. Uważam że to nie prawda, według mnie zdobyć można szacunek, wypracować można sobie otoczkę i pseudo uczucie złudząco przypominające miłość, ale miłość nie używa szablonu. Nie przyjdzie z czasem, nie bedzie znami z szacunku, bedzie wnas i będzie dla niej. To ona Cię odnajdzie i zapuka do twojego serca i wierz mi że to serce będzie wiedziało że to jest to.
Tak jak pisałem miłość nie będzie z tobą z szacunku ale ty musisz ją szanować tak jak musisz szanować siebie.
Pozdrawiam
 

trawka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
czego Ty się spodziewasz po wypiciu 0.5 wódki i 3 browarach?
Pewnie Łaski Bożej.

Ten temat, to totalna klęska płci żeńskiej. Tak to jest, i to nie tylko w przypadku facetów, ale też i kobiet: najpierw liczy się wygląd, później dopiero reszta. I nikt mnie nie przekona, że jest inaczej, patrzmy na to realistycznie. A co do kontaktów bliższych, to płeć męska nie potrafi obyć się bez nich, co po pewnym czasie udziela się kobietom, które mimo wszystko wmawiają sobie, że liczy się tylko wnętrze. Nie zapominajmy o pociągu seksualnym, który w części przypadków jest inicjatorem zejścia się dwojga ludzi.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Nie wszyscy są tacy.

Podobno ja jestem ten inny bo tak mówią ale ja nie wierzę, mnie też to chodzi po głowie, ale jak wytłumaczyć to że mam 22 lata i nie miałem jeszcze nikogo?

Cóż, nikt nie zwiąże się z brzydkim chłopakiem lub dziewczyną.
To czy dziewczyna trafi na faceta który ją wykorzysta to myślę że też jest jej zasługą. Kilka powodów.
Zbyt piękna.
Zbyt łatwa.
Zbyt (przepraszam za wyrażenie) głupia.

Już widziałem wiele dziewczyn, nawet takie co bawią się na parkiecie i mają założony pasek gdzie mrygają 2 słowa "CHCĘ TEGO".
Wystarczy że są wyzywająco piękne, że mają figurę, zbyt łatwo ufają chłopakom, to tylko prowokuje takich jak ja.
Każda dziewczyna która ma tego pierwszego chłopaka nie może mu ufać bezgranicznie a z reguły tak jest, myślą że niemożliwe że on taki jest, un przecież jest ideałem, on nie wykorzystuje, nie rzuca, niemożliwe staje się możliwe, nawet obiecująca miłość spadnie w przepaść.
Lecz niektórzy potrafią długo wyczekiwać aż ofiara się jemu odda...
Mężczyźni mają 10 krotnie większy popęd niż kobiety, zapamiętajcie to sobie.

A tak na marginesie jak by kochał i szanował to czekał by do ślubu i sam by nie pozwolił do takiego zdarzenia.
Tak przynajmniej przykładny mężczyzna by zrobił.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Nie wszyscy są tacy.
A tak na marginesie jak by kochał i szanował to czekał by do ślubu i sam by nie pozwolił do takiego zdarzenia.
Tak przynajmniej przykładny mężczyzna by zrobił.

:) i Ty wiesz że masz za to plusa :p

a tak na prawde do autorki tematu, no cóż jeśli facet ciągnie Cię do łóżka po miesięcznej, czy też tygodniowej znajomości to daruj sobie jeśli nie chcesz kolejnych rozczarowań, poszkaj sobie wartościowych meżczyzn którym nie tylko seks w głowie.

pozdrawiam
 

marchewkowy_swiat

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Znajdź mi takiego faceta który będzie tylko zainteresowany twoim rozumem ogólnie duchowością a sfera fizyczna nie będzie go interesować. Nie ma takiego ewentualnie jacyś wykolejeni dewianci, zresztą kobiety mają podobnie tylko starają sie to taką gadką jaką ty właśnie prezentujesz ukryć. Natura nie tylko stworzyła nas po to żebyśmy sie ładnie za rączki trzymali i filozofowali pierwotne instynkty drzemią w każdym.


Stwierdzanie, że kobiety są takie a mężczyźni tacy generalnie nie ma sensu. Każdy jest inny, to że ktoś wchodzi w rolę stereotypowo ukształtowaną dla jego płci świadczy o bezrefleksyjnym przyjmowaniu świata. Nie mówmy też, że da się oddzielić umysłu od ciała. Jesteśmy całością, nie robotami czy zwierzętami. Kwestia naszych decyzji i odpowiednich proporcji.


--------------------------
Wpływ wychowania na płeć psychologiczną (z Poradnika MyDwoje.pl)
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
jaaasne wszyscy tacy sami, najlepiej rzucić się z mostu
"bo to pijak! i złodziej! bo każdy pijak to złodziej!"
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ok, w końcu tu zajrzałam. Mam nadzieję, że moje słowa choć trochę pomogły. Dziękuję Kenryl, ja również Ciebie szanuję, bo nie pieprzysz się, tylko gadasz prosto w oczy.

Autorce życzę rozumu i uczenia się na błędach. ;) Jeśli chcesz znaleźć kogoś wartościowego, to zacznij od siebie zmianę. Nie pij... A jeśli tak to w małych ilościach, chociaż nawet tego nie polecam, skoro masz słabą głowę.
Powodzenia.
 
W

wroneczki4

Guest
Skoro dałaś się upić i zaliczyć, to jesteś łatwa...
My wszyscy jesteśmy tacy sami? Z pewnością mężczyźni chcą uprawiać seks i korzystają z okazji, ale wystarczy, że kobieta jest poukładana, a nie da się wykorzystać.
Jednak takich poukładanych jest dość mało. Wystarczy dobrze wyglądający koleś z fajną gadką, a zwykle zaliczenie jakiejś panienki nie będzie dla niego problemem.
Wystarczy trochę pomyśleć, a niedługo później wyląduje się z nią w łóżku.
 
Do góry