Wspólne odchudzanie!

M

Mia

Guest
[quote name='Milka's' post='1249573' date='12.03.2008, 17:02']chcę dobrze wyglądać w sukience.[/quote]

wychudzona nei bedziesz wygladała dobrze
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Dziś byłam z kolezanką odwiedzić inną kolezankę ;p i ona nas częstowała czekoladą i ciastkami, ja nic nie tknęłam, ale za to druga kolezanka sporo zjadła :p

Jestem z siebie dumna, jakiś czas temu się wazyłam i od rana schudłam prawie kilogram i to w dodatku wazyłam się w ciuchach i to troche ważących :p
Poniedziałek rano w ciuchach: 57,5kg
Dziś około 19.10 w ciuchach, ale cięższych niz poprzednie: 55kg

Dziś zjadłam i wypiłam:
-płatki Fitness z mlekiem,
-Actimel,
-banan, ale taki mały,
-pomarańcza,
-plasterek sera,
-trochę wody,
-nie cała połowa małej bułki z sezamem + malutki kawałek sera.

To wszystko, dziś było troszkę głupio, bo mało ruchu, choć ze szkoły + trochę skakanki i tańca... a w dodatku tego jedzenia niby mało, ale mi się wydaje duzo... ta bułka nie potrzebna :( ale wieczorem zawsze napada mnie głód...

Tak myślę czy nie lepiej będzie odchudzać się do piątku za tydzień?
Boje się robić przerwy na weekend, bo się objem i może mi wrócić ponad 2 kilo, boje się efektu jojo... ale jak pozniej zacznę lekko zwiększać dawki jedzenia, to chyba będzie ok, jak sądzicie?
 
K

Kulka83

Guest
hmmm ja mam metode po tygodniu cwiczen ktore zreszta polecam www.schudnijmy.pl/cwiczenia masazy i diety zawsze sie waze w poniedzialek rano i zazwyczaj mam dobry humor jeszcze 4 kilo i bede zadoowolona.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Dzisiaj banan i jabłko, praktycznie cały mój dzień opiera się na załatwianiu jakiś spraw, ćwiczeniu i spaniu, nie mam czasu na bycie głodną ;}
Jeszcze kilka kg i koniec.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
jeszcze 10 kg i bede happyyyyy.

przytyłam ;(

albo nie, ja chce 15 kg w dół !


pf nie moge
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Dziś jak na razie:
-płatki fitness z mlekiem,
-actimel,
-połowa małej polki z sezamem ;( .

Dzis moja klasa dostała nagrodę za to, że najwięcej osób było na takim widowisku kulturowym i co dostaliśmy :/ TORT! oczywiscie nie zjadłam :D ciesze się ;P

A do wieczora zjem 2 miseczki zupy ogórkowej i mam nadzieje, ze to wszystko ewentualnie jakiś owoc ;P

Wciąz 55kg, ale dzis mam o wiele cięzsze ciuchy ;P więc będzie około 54,3kg :D
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Dzis zrobiłam sobie wolne... zjadłam 2 bułki + kawałek bagietki, musiałam się nazrec, bo cały czas czułam głód... i chodzi tez o zdrowie...
Ale jutro tez raczej jakies ograniczenia robie! a w sobote odrabiam za dzis ;p tą diete... niedziela wolne od diety :D a od pon znowu :D
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
Loley04 o zdrowie ?
takie jednego dnia dieta, a drugiego opychanie się to jest dopiero nie zdrowe ! twój organizm wypada z normalnego trybu, gubi sie i na wszelki wypadek gromadzi wiecej tłuszczu. jak nie dajesz rady to rób jakaś 1000kcal ale się jej trzymaj.
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Loley04 o zdrowie ?
takie jednego dnia dieta, a drugiego opychanie się to jest dopiero nie zdrowe ! twój organizm wypada z normalnego trybu, gubi sie i na wszelki wypadek gromadzi wiecej tłuszczu. jak nie dajesz rady to rób jakaś 1000kcal ale się jej trzymaj.
Tz. bardziej mi chodziło o to, ze jutro mam trening i musze miec siłe, a po za tym juz mnie głowa zaczynała boleć i w ogóle jakaś taka niemrawa się robiłam. Musiałam sporo zjeść aby nabrać siły.
A przez ostatnie kilka dni z kaloriami było roznie...:
-pon. około 700
-wtorek około 550
-sroda około 700
Dziś było jakieś 1200...
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Dzis zrobiłam sobie wolne... zjadłam 2 bułki + kawałek bagietki, musiałam się nazrec, bo cały czas czułam głód... i chodzi tez o zdrowie...
Ale jutro tez raczej jakies ograniczenia robie! a w sobote odrabiam za dzis ;p tą diete... niedziela wolne od diety :D a od pon znowu :D


naprawde swietna 'dieta'. po cholere sie glodzisz jak tego nie wytrzymujesz, juz lepiej pochlaniac ten 1000 i nie przerywac, szanuj swoj organizm a nie :x.. a potem sie dziwic ze problemy z zoladkiem qrcze. nie wolno tak nic nie jesc pozniej sie napchac a pozniej znowu nie jesc.. zastanowilabym sie na Twoim miejscu nad ta "dieta"
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
[quote name='Milka's' post='1251597' date='14.03.2008, 08:02']Sica_, Loley04 napisała wytłumaczenie. :][/quote]


no dobra, czytalam. ja pozostane przy tym ze powinno sie jesc podobnie kazdego dnia!
 

kret007

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
ja dzisiaj narazie 2 jabłuszka :D
myślę że zjem sobie może jeszcze dzisiaj na 'obiadek' troszkę kaski kuskus i pomidorkiem i ogórkiem, a na 'kolacje' jabłko :p

ile moze miec taka sałatka z kuskus kcal? bo chciałam sobie zjeść taka czubaty spodeczek pod filiżankę :)
ze 300kcal? :D
z góry dzieki za odpowiedź :)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ja dzisiaj narazie 2 jabłuszka :D
myślę że zjem sobie może jeszcze dzisiaj na 'obiadek' troszkę kaski kuskus i pomidorkiem i ogórkiem, a na 'kolacje' jabłko :p

ile moze miec taka sałatka z kuskus kcal? bo chciałam sobie zjeść taka czubaty spodeczek pod filiżankę :)
ze 300kcal? :D
z góry dzieki za odpowiedź :)


ile na takiej "diecie" wytrzymasz? miesiac?
 
K

Kulka83

Guest
prawda moze byc ciezko?a ty jjesz tylko te salatki kuskus?mysle ze nie powinnas sie w takim razie kaloriami przejmowc mlo ich tam jest ale tez uwazam ze dlugo nie wytrzymasz...poprostu ogranicz sie do 17 z jedzeniem waga sama bedzie spadala...
 
Do góry