Wspólne odchudzanie!

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
pierwszy raz, ale chyba dotrwam do konca. ;)
co do mojej przemiany to ostatnio zaczela sie zacinac jakos oO

btw. 3,5kg w dóół :D:D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nie no, tego z każdym dniem coraz bardziej się odechciewa. ;o Ale powodzenia, może mnie przebijesz? ;>
A ja jutro sobie robię 45 minutowy maratonik na roooowerku ;d

A co do podejścia, to znaczyy? Jakie jest Twoje?
 
M

malina.

Guest
ElizQa napisał:
3,5kg w dóół
Dobijaj mnie bardziej, dziewczyno! :D 1,5 kg w 2 dni? Czarujesz. ;D

Nat. napisał:
Jakie jest Twoje?
Wiem, że przydałoby mi się schudnąć jakieś kilka kg, ale tak mi się cholernie nie chcę nic robić w tym kierunku. Dramat. Ale może wiosna mi coś pomoże, ruszę wreszcie tę dupę i zacznę ćwiczyć. ; )
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
hahaha. :D czarownicą jestem :D

a co do podejścia to takie same miałam jeszcze tydzień temu, ale stanęłam przed lusterkiem
i sie zmienilo o 360 stopni :s:s

Natuuuśś. oddaj mi rower :< ja tez chceee !
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nie mam to szkolny! Ja chcę bieżnię!
Malina, szczerze to ja mam tak samo. Ruszam tylko wtedy jak mnie coś nakręci na jakieś wariacje, to poskaczę i powygłupiam się, no i lekcje wf;u obowiązkowe. Ale nastawiam się.. Żeby ruszyć więcej. Tyle że brak czasu mi przeszkadza..! ;<
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Dziewczyny jakie znacie sposoby , żeby schudnąć pare KG ?

Kurde nie mam jakoś mobilizacji do tego... Cięzko mi się zabrać... Do wakacji chciałabym coś schudnąć, bo pokazywać się kolejne lato z dużym ciałem, jakoś mi się nie podoba..
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Moją mobilizacją stały się dżinsy, które sobie kupiłam a wyglądają na mnie nie najlepiej ^^
Metoda prosta - ograniczasz słodycze, cukier i najlepiej węgolowadny w pożywieniu i jedziesz z ćwiczeniami jakimiś. ;>


Eliś, a ja tak sobie siedziałam wczoraj i myślałam.. Szybko Ci idzie.. Ile Ty dziennie jesz?;>
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
i pijcie dziewczynki dużo wody mineralnej :)

żeby się nie okazało że te duże szybkie spadki wagi to po prostu lekkie odwodnienie...
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
jako osoba która w takim stanie jest często powiem Ci, żebyś się przełamała i jednak spotykała ze znajomymi, wychodziła z domu

wbrew sobie, dla siebie - ja osobiście ciągle muszę działać zgodnie z tymi słowami ale...działa (;
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Mam doła.
Nie chce mi się ćwiczyć, wychodzić z domu, ruszać, jeść...
;(
A to wszystko przez pogodę! Też tam mam czasami. ;) Jeśli nie chce Ci sie ćwiczyć to chociaż spotkaj się z kimś, jak pisała Wiola. Będzie milej i odrobinę się poruszasz. ;)
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ja jestem na Dukanie (dieta proteinowa) i przez 6 dni schudłam 5kg :D piję bardzo dużo wody (sam Dukan każe), ale ja zawsze dużo wody piję ;) i nie chodzę głodna :D
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
uhh. wrociłam. jezu. przez 5 dni nic tylko bylam radosna, od 18 wkurzona, od 20-23 ryczalam.
super tydzien byl -.-

btw. Natuś, kotek. jakos koło 1000kcal. moze 1500.

btw. :D 12 dzien a6w ^^
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ziomki! Muszę, ale to muszę schudnąć 5-6kg (zależy ile dam radę) do 10 czerwca. Niby biegam te 5 km dziennie, ale znając siebie i swoją przemianę materii to nawet g.ówno z tego nie wyjdzie xD i waga nie drgnie. Staram się też nie jeść kolacji jak zawsze, tylko jakiś kefir, tudzież jogurt naturalny zjeść.
Zmotywujcie mnie jakoś! A węglowodanów nie mogę ograniczyć, bo moja mama twierdzi! że to właśnie nie tuczy :/ Ograniczam też słodycze. Demotywują mnie też nadchodzące święta.
 

colourful

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Cześć.
Chcę schudnąć w wakacje.
Czy znajdzie się ktoś chętny do 'wspólnego' odchudzania? ;)
 

anetiss

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Zapraszam na moja inspirującą stronkę o odchudzaniu!!! Piszę tam o różnych odchudzających trikach, które sama wypróbowałam!! :)
http://www.schudnijzprzyjemnoscia.pl/
 

Motylek93

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
chętnie się z Tobą poodchudzam ;) mam 182 cm i ważę ok 83 :(((((( ... od jutra ! DO DZIEŁA
 

agatkazr

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja osobiscie polecam produkty herbalife i jesli wejdziesz na moja strone www.agatazr.mojawaga.pl i bedziesz tym zainteresowana to moge zostac twoim osobistym konsultantem i bede ci pomagac codziennie w odchudzaniu i przestrzeganiu pewnych waznych zasad jak chcesz wiedziec wiecej napisz na gg 13289206
 
Do góry