Wspólne odchudzanie!

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Cześć xD
Jestem Natalia
Zaczęłam się odchudzać na początku października.
Wzrost : 165
Przed dietą : 90 kg
Cel : 60
Aktualnie : 81

Od 1,5 miesiąca nie jem słodyczy,pije dużo wody,za to porzuciłam gazowane!
Śniadanie jedna kromka bez masła z jakimś dodatkiem
Obiad duży zwykły tak jak przed dietą
Kolacja kromka bez masła z jakimś dodatkiem
Pomiędzy posiłkami owoce warzywa.
Ćwiczę przynajmniej 30 minut dziennie

Chciałabym kiedyś tak jak wszystkie wy przejmować się tym że "ważę 60 kg i chce schudnąć".Do tego czasu jeszcze daleka droga.

Pozdrawiam wszystkich i trzymam za was kciuki :)
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Ja się ostatnio załamała. :/ Jem dużo mniej niż dawniej, kolacji nie jadam, prawie wcale nie jem słodyczy, a jak kilka miesięcy temu przytyłam tak nie mogę tego zrzucić. Ruchu tez mam tyle co zwykle. Niby ważę 2 kg więcej, ale przy moim wzroście to dużo i co najgorsze widze ten dodatkowy tłuszcz na swoim brzuchu i udach. :(
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Wiem, tyle że wystarcza mi jedna kanapka i później jabłko w szkole nie widzę żadnej potrzeby żeby to zmieniać.Czuje się najedzona po ten porannej kanapce. :)
 
M

malina.

Guest
uwielbiam coś takiego. o_O co mam Ci wsadzić np. rowerek w dupę, żebyś się poruszała? no proszę nie osłabiajcie mnie, jak Ci pomogą ludzie po drugiej stronie ekranu? Jeśli masz pytania, pytaj, a nie pisz jedno denne słowo 'pomocy'.


Twojej 'wagi wymarzonej' nie będę już komentować, bo pewnie i tak nie zrozumiesz o co mi chodzi. ; ]
 

AishaButterfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Twojego snu
Witam dziewczynki:)

dawno mnie tu nie było... coż... ostatnio niezle mi sie przytylo.. czy wiecie moze ile najwiecej mozna scudnac w miesiac? :( i przy okazji jak to zrobic w sensie ile dziennie cwiczyc?
 
M

malina.

Guest
teoretycznie, lekarze mówią, że zdrowo jest 4 kg, ale to takie lanie wody, myślę, że 8 kg. w miesiąc schudniesz. ; )


w sensie ile dziennie cwiczyc?
najlepiej przynajmniej 30 minut. : )



by the way, ile chcesz schudnąć?
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
o mamo, mamo.
to sobie dorobiłam, +4 kg.

yhh, przestaję gotować na mieszkaniu, finito.
a teraz się trzeba za siebie wziąć, a najgorsze jest to, że cholernie widać, że przytyłam.
więc ---> odchudzanko ;D
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
A ja mimo tego, że nic w kierunku diety nie robię jestem bliżej celu niż w wakacje, jeszcze tylko 3 kg do zrzucenia =]
 

marinee

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
widzę temat słabo się kręci, ale pozostała chociaż malina.
Ja na razie bez diety, ale miło jest tu czasem wpaść
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
dziewczyny, jak tam? ja chyba przegięłam, do lutego gin dał mi czas żeby mi okres wrócił, potem będzie katowanie lekami i badaniami.
a chętnie jeszcze troche bym zrzuciła..
 

marinee

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
hmm to trochę poniżej niż normalnie, nie masz się z czego szczególnego odchudzać! Więc to chyba nie dieta, jak sądze. Moja koleżanka ma podobne problemy ale diety nie miała. Czasem się jej pojawia, czasem znika, taki wiek
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Też bym się chciała odchudzić, ale... po co sobie odmawiać tyle fajnych posiłków podczas tej diety. Można wcinać wszystko, na co ma się ochotę, bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia, ale oczywiście z rozwagą. Jedzenie jest przyjemne :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
wiecie mojej koleżance zanikł okres bo przez miesiąc na obiad zupki chińskie jadła, więc przyczyny mogą być różne niekoniecznie dieta odchudzająca =]


hm ja dalej stoję w miejscu =[
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Mi kiedyś zanikł, jak się odchudzałam, na dwa miesiące, ale sam powrócił, kiedy zaczęłam normalnie jeść. Byłam u lekarza, ale nie przepisała, żadnych tabletek na wywołanie. Powiedziała, żebym jeszcze zaczekała, zamiast się faszerować.
 

AishaButterfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Twojego snu
hey;]

mam do was takie pytanie... od dzisiaj postanowilam ze w koncu dojde do upragnionej wagi i to co sobie wymysliłam wyglada ta:

styczen- 6kg max. 7kg
luty- 5kg
marzec- 6kg
kwiecien- 6kg- 7kg
maj- 6kg
czerwiec- 6kg

dodam jeszcze ze aktualnie mam 1.66 wzrostu a waze 87kg...
Jesli dobrze pojdzie to, do konca czerwca chce wazyc 52/54kg.

No a potem:

lipiec- 5kg
sierpien- 5kg
wrzesien- 2-4kg zalezy czy w czerwcu bede wazyc 52 czy 54kg


w kazdym badz razie moja wymarzona waga to 40kg

musze jeszcze powiedziec ze mam zamiar cwiczyc godzine- dwoch godzin dziennie a w dni wolne wiecej no i uzywac roznych kremow ktore poprawiaja elestycznosc skory:)
nie jem chleba ani ziemniakow slodyczy chipsow fast foodow itp..

a wiec... Co o tym myslicie? najbardziej boje sie tego ze bede miec obwisła skore jesli tyle schudne, bo ostatnio tak slyszalam, ze mozna miec... myslicie ze to prawda?

lipiec
 
Do góry