wskazowki dla świeżej mamy

gąska83

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
52
Punkty reakcji
0
No tak - tylko, że ja myślałam, że dobrze wybrałam. Całą ciążę mój lekarz był ok - bez zarzutu - dodam, że chodziłam do niego prywatnie i niezłe pieniądze w jego gabinecie zostawiałam. A jak przyszło do porodu to albo udawał, że mnie nie zna (był wtedy na dyżurze w szpitalu) albo chciał żebym mu przypomniała (wiadomo jak). Więc nie zarzucajcie mi, że nie wybierałam świadomie bo wybierałam tylko ktoś nagle może okazać się nie takim człowiekiem - lekarzem jak się spodziewamy.
 
N

nianiaSweet

Guest
ok lekarz to rzeczywiście może być loteria, zdarza się tak że jak się chodzi do jego gabinetu prywatnie i płaci to jest miło, a jak dochodzi co do czego to ich nie ma. Ale na inne kwestie mamy wpływ jak np. odpwiednmie przygotowanie i dbanie o zdrowie maluszka i nasze.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Jeśli leży nam na sercu zdrowie maluszka to same powinnyśmy zadbać o swoje zdrowie, zdrowie przyszłego dziecka nie czekając co na to powie lekarz.
 
N

nianiaSweet

Guest
oczywiście że tak, a gadanie, że lekarz jest wyrocznią w kwestii ciąży nie jest zasadne, patrząc na to ile pomyłek dokonują lekarze, zdrowy rozsądek oraz przestrzeganie wszystkich zasad jest niezbędne.
 
N

nianiaSweet

Guest
już po wszystkim, na szczęście maluszek urodził się zdrowy a wszystkie obawy związane z ciążą odeszły jak ręką odjął tuż przed samym porodem.
 
N

nianiaSweet

Guest
dziękuję Wam, bardzo się cieszę że mogłyśmy się powymieniać radami nt. macierzyństwa wszystkie wasze porady okazały się naprawdę bardzo pomocne w oczekiwaniu na ten najważniejszy moment w moim życiu.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ode mnie także przyjmij gratulacje, grunt to odpowiedzialność za zdrowie maluszka i swoje :)
 
N

nianiaSweet

Guest
dokładnie to stawiałam na pierwszym miejscu w czasie ciąży, najważniejsze było dla mnie to aby maluszek urodził się zdrowy i robiłam co tylko mogłam aby tak się stało.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Moje spóźnione gratulacje... Najważniejsze ze dziecko urodziło sie zdrowo. Teraz juz bedzie tylko lepiej... :)
A Ty tak jak w ciązy tak teraz musisz dbac o siebie.
 
N

nianiaSweet

Guest
to prawda główny cel jakim było zdrowie malucha został osiągnięty, a to było najważniejsze, dlatego uważam, że każda mama powinna z wyjątkową odpowiedzialnością podejść do kwestii macierzyństwa.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Oj mysle ze wiekszośc mam tak własnie pochodzi- to jest cała odpowiedzialność już za nowa istotkę. A zdrowie jest w tym momencie chyba jednak najwazniejsze.
 
N

nianiaSweet

Guest
nie ma co z tym dyskutować, przecież to od nas zależy czy Nasz maluszek będzie zdrowy czy nie, więc trzeba o to zadbać od samego poczęcia.
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
po prostu bądź spokojna, dobrze się odżywiaj i regularnie chodź do lekarza. a reszta sam się poukłada. a jak chcesz wiedziec więcej to polecam siostraania.pl - mój ulubiony portal, sama jestem w ciąży i korzystam z niego codziennie :)


po prostu bądź spokojna, dobrze się odżywiaj i regularnie chodź do lekarza. a reszta sam się poukłada. a jak chcesz wiedziec więcej to polecam siostraania.pl - mój ulubiony portal, sama jestem w ciąży i korzystam z niego codziennie :)
 
Do góry