wSieci - nowy dwutygodnik

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 444
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
to co ty nazywasz służalczością inni nazywają prawem o ochronie własności przemysłowej. Jeśli Hajdarowicz był pierwszy i zastrzegł zbliżoną nazwę to sąd miał rację. Co szkodzi zmienić nazwę jak to zresztą uczyniono.

Krytykują PO za reżim a sami mają podejście do praworządności niczym bolszewicy
Nazwę te używają od początku pisma i nie było protestów gdy tworzyli gazetę . Dlaczego teraz są protesty . Czekali czy uda im się stworzyć gazetę i uznali że wyniki sprzedaży mają za dobre i poruszają nie wygodne tematy . Historia się powtarza latach 90 GP też miała liczne procesy ale pomimo szykan prawnych przetrwali . Najbardziej prześladowany był szef Gazety Polskiej Sakiewicz . Oskarżony o absurdy np Pożar Synagogi Warszawie sobie znanych powodów oskarżyli go o podpalenie. Postanowili szykanować prawnie tą gazetę. Wierzą że procesy pokonają finansową tą gazetę i ludzie zniechęcą się do tej gazety . Jeśli nie uda się spróbują o wytaczać procesy za artykuły . Tak robi Michnik i zawszę jak oskarża GP to zawsze wytacza proces Sakiewiczowi i autorowi artykułu . Proces ma zniszczyć W Sieci i zatrzymać sukces jaki odnieśli . Zabierają czytelników prasie rządowej i zabierają reklamy . Przez to traci Wprost , Newsweek bo żyją tylko z reklam i wielbienia rządu .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
przecież napisałem co powiedział Hajdarowicz, jego słowa użyte w czasie startu gazety, czytaj moje posty ze zrozumieniem
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Clou sprawy zostało podane przez immanentne - najpierw poznaj, a potem opiniuj.
Także ustawę trzeba poznać i dodatkowo czuć polszczyznę. "wSieci" ani "W sieci" nie są zwrotami językowymi i ten TYGODNIK może się tak nazywać. Albo "W sieci przesądów", "W sieci kłamstw" itp. Nazwanie tygodnika "W sieci opinii" byłoby przywłaszczeniem cudzego pomysłu.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
niekoniecznie chodzi o używanie identycznej nazwy ale zbliżonej, która może wprowadzać w błąd. Naprawdę cóż w tym trudnego aby dać nazwę np " Tajemnice sieci" itp
 

spocony

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2013
Posty
61
Punkty reakcji
1
[background=transparent]Groteskowa akcja Hajdarowicza[/background]

[background=transparent]
[/background]

CZTERY PYTANIA do Jana Pospieszalskiego :
http://wpolityce.pl/wydarzenia/48605-cztery-pytania-do-jana-pospieszalskiego-establishment-uzyje-wszelkich-srodkow-ktore-moga-zablokowac-dostep-czytelnikow-do-wiedzy
 

spocony

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2013
Posty
61
Punkty reakcji
1
Nowa okładka "(w)Sieci" : http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/487986_433187700097179_1244973738_n.jpg

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=433187700097179&set=a.383881715027778.90322.373046469444636&type=1&relevant_count=1
 
Do góry