[WS13] 4000 postów w 7 dni

Status
Zamknięty.
R

Righteousness

Guest
Oglądałem Pokemon zanim megavideo zamknęli, później nie mogłem nic znaleźć. Powroty do dzieciństwa xD
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Chciałem powiedzieć coś o teletubisiach ale to w sumie byłaby przesada :crazy:
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
a3z4 napisał:
Jak tam za granicą? Zwiedziłaś coś ciekawego? :ziewa:
To nie pierwszy raz jak tu jestem, wiec wszystko już tak nie ciekawi.. A poza tym siostra w ciazy, ostatnie 2 tygodnie, a mi sie samej nie chce lazic po wielkim mieście.. Narazie tylko pare razy ocean byl I okoliczne miasteczka :)
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
calme napisał:
Jak tam za granicą? Zwiedziłaś coś ciekawego? :ziewa
To nie pierwszy raz jak tu jestem, wiec wszystko już tak nie ciekawi.. A poza tym siostra w ciazy, ostatnie 2 tygodnie, a mi sie samej nie chce lazic po wielkim mieście.. Narazie tylko pare razy ocean byl I okoliczne miasteczka : )




Na przyszły raz musisz się udać w inne miejsce. :p Ale ocean... plaża... mogę za Ciebie pojechać w przyszłym roku. Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba. :zakochany:
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Dobrze mi tu :) na przyszly raz to już se prace znajdę :)

Hahah, nie ma tak łatwo :p
Ty sie gdzieś wybierasz w te wakacje?
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
A tak właściwie to jesteś już tam na stałe?

Co za głupie pytanie, skoro napisałaś że ostatnie dwa tygodnie. :crazy: Tylko nie przenoś się tam na stałe bo będziesz miała duże lagi w Haxballu. :(

Planuje jak co roku wybrać się nad morze w sierpniu, ale to jeszcze dużo czasu. :p
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Z tymi 2 tygodniami to chodziło mi, ze w tym terminie siostra będzie rodzic :D ja tu do końca sierpnia zostaje.. Znowu^^
Na stałe nie ma szans, co jak co.. Ale wole jednak Polskę :D

Hmm tez fajnie jak zna sie ciekawe miejsca :)
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Aaa... to nieźle masz. A bliżej jakiego większego miasta jesteś jeśli można wiedzieć? :p

Chyba Wyspa Sobieszewska, tak jak 2 lata temu. Fajne miejsce, niezbyt zapełnione, a i do Gdańska dogodny dojazd autobusem. Ale to jednak nadal zimny Bałtyk. :(
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Hmm, tam to mnie jeszcze nie było :)
Nowy Jork :szuka:

Haha, co być chciała Żanetko? Mam już tysiące zamówień na pocztówki, breloczki, jakieś kubki :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry