[WS13] 4000 postów w 7 dni

Status
Zamknięty.
R

Righteousness

Guest
a3z4 napisał:
Blondynka wraca roztrzęsiona do domu i mówi do swojego chłopaka:
- W ogóle nie da się jeździć po tym mieście! Skręcam w lewo - drzewo, zawracam - drzewo, wszędzie drzewo. Naciskam hamulec, próbuję cofnąć, odwracam się - drzewo...
- Spokojnie kochanie, to tylko choinka zapachowa.
Lol, rozwaliło mnie to xD

Moja znajoma (blondynka, ale nie wiem jak z natury) musiała się zatrzymać na wzniesieniu bo jakiś korek był. Ładnie zaciągnęła ręczny, wszystko ok. Kiedy musiała ruszyć to najpierw nie mogła spuścić ręcznego (w końcu kolega siedzący na miejscu pasażera jej pomógł), później nie mogła ruszyć bo się ciągle zsuwała w dół. Kumpel (z miejsca pasażera) zamienił się z nią i ruszyliśmy^^.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Oj no każdemu może sie zdarzyć :D ja raz zaciagnelam ręczny, a samochód mi nagle do tylu :D ale problem z ręcznym był, a najlepsze to, ze auto było brata, a ten mechanik :crazy:
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
kiedyś jak byłem młody i jezdzilłem autostopem troche to zabrał mnie taki młody kierowca(z wygladu był po wczorajszej mocnej imprezie) po około 50 km jazdy ze mną z takim tekstem wyjezdza "o ku..wa młody sorry musze cię tu zostawic po zapomniałem chyba naczepy zabrac" :p
faktycznie nie miał jej :D
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
calme napisał:
Oj no każdemu może sie zdarzyć : D ja raz zaciagnelam ręczny, a samochód mi nagle do tylu : D ale problem z ręcznym był, a najlepsze to, ze auto było brata, a ten mechanik :crazy
A może on wiedział o usterce? :027:


lupin napisał:
kiedyś jak byłem młody i jezdzilłem autostopem troche to zabrał mnie taki młody kierowca(z wygladu był po wczorajszej mocnej imprezie) po około 50 km jazdy ze mną z takim tekstem wyjezdza "o ku..wa młody sorry musze cię tu zostawic po zapomniałem chyba naczepy zabrac" : P
faktycznie nie miał jej : D
:mruga: Chyba nie tylko z wyglądu był po imprezie. :D
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Napewno wiedział, skoro tym autem jeszcze sobie rano jechał :D
ale tak to jest, że się czyjeś zrobi, a swojego nie ruszy..
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
To prawie jak u mnie. :szuka: Z tym że mnie się nie chce nic robić. Ani dla kogoś ani dla siebie. :crazy:
 
R

Righteousness

Guest
calme napisał:
ale tak to jest, że się czyjeś zrobi, a swojego nie ruszy..
Może nie chciał płacić :p
Też miałem problem z ręcznym i nie mogłem samochodu zostawiać na wzniesieniu :<
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
a3z4 napisał:
To prawie jak u mnie. : szuka: Z tym że mnie się nie chce nic robić. Ani dla kogoś ani dla siebie. : crazy :
To się nazywa LENISTWO :crazy:



Righteousness napisał:
ale tak to jest, że się czyjeś zrobi, a swojego nie ruszy..
Może nie chciał płacić : P
Też miałem problem z ręcznym i nie mogłem samochodu zostawiać na wzniesieniu :<
Nie płaciłby, w sumie potem jak go ochrzaniłam to w 10 minut zrobił :D
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Z tego wszystkiego zapomniałem że czas spamu minął. Przenosimy się do"spamu tymczasowego". :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry