Wrogowie Różowego łączcie Się!

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Odpuść sobie proszę, swoje interpretacje, bo tylko niepotrzebne zamieszanie wprowadzasz :)
pozdrawiam :)

p.s. czy coś jeszcze wyjaśnic? ;]
a ja uważam, że nie ;]

żeby wypowiedzieć się na dany temat, wystarczy przeczytać temat i pierwszy post. No, chyba że ktoś chce brac czynny udział w dyskusji - wtedy musi mieć obeznanie w tym, co napisano później. Ale żeby wyrazić tylko i wyłącznie swoje zdanie, bez odnoszenia się do wypowiedzi innych userów, wystarczy wiedzieć co było na początku. :]
po1.
nie odpuszcze sobie tego bo ten jak chce to poruszam tan temat i w ten sposob wyrazam swoje zdanie :D
po2.
bez komentarza :D
pozdrawiam :]
 

DelFi

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
o! stamtąd!

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
DelFi widze ze sie chyba chce poklocic czy co?? :mruga: jak ktos cos pisze to chyba moge poglebic ta wypowiedz i moge ja interpretowac :/ nie jednak komentarz pozostawie dla siebie :D
pozdrowionka :D
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Dzięki DelFi za poparcie !!!!
Ja nie chciałam się przegadiwac z kimś czy jestem za różowym czy nie, tylko napisałam swoje zdanie na ten temat !!!!
I ja nie widzę w tym nic złego, ale tu widac potwierdzenie tego co napisałam .......

A pogłębianie tego jest bezsensowne bo to czepianie się czegoś czego nie ma !!!!
 

malolatkazanetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Hmmm... No na mnie mówią "Barbie" :) Uwielbiam różowy kolorek jest najładniejszy na świecie! :) Ale oczywiście jeśli komuś się nie podoba to ma prawo o tym mówić co chce.
 

DelFi

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
o! stamtąd!
DelFi widze ze sie chyba chce poklocic czy co?? :mruga: jak ktos cos pisze to chyba moge poglebic ta wypowiedz i moge ja interpretowac :/ nie jednak komentarz pozostawie dla siebie :D
pozdrowionka :D

jestem bardzo pokojowo nastawianą osobą :) w żadnym wypadku nie mam zamiaru się z nikim kłócić :] chodzi mi jedynie o niepotrzebne ataki w moja strone dotyczace mojej wypowiedzi, ktora wydaje mi się jasna :]
peace :)

Dzięki DelFi za poparcie !!!!
nie ma sprawy.. chociaz z mojej strony to nie tyle poparcie, co wyrazenie wlasnego zdania na ten temat.. :]

Ale oczywiście jeśli komuś się nie podoba to ma prawo o tym mówić co chce.


malolatkazanetka zgadzam sie z toba!! ale niektorzy tego nie rozumieja

wlasnie.. a szkoda ;]
 

margolek

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
ze wsi :P
Ja tam lubie zarówno różowy jak i czarny :D
Chociaż czarna bieliza jest chyba bardziej sexi ;) -> oczywiście chodzi mi o bielizne damską, najlepiej na jej właścicielce :D
 

surdynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Mielec
jak byłam mała uwielbiałam różowy kolor teraz nie cierpie chodze na czarno lub brazowo granatowo jakos ciemno róż masakra a najgorsze sa te cukierkowe laleczki których najwiekszy problem to paznokiec mi sie złamał chociaz nie mozna uogólniac bo w klasie mam kolezanke taka laleczke ale jest spoko
 

DelFi

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
o! stamtąd!
wiecie co? tak na marginesie, to nie rozumiem, po co w ogole ten temat został założony... równie dobrze możnaby napisac cos w stylu 'nie lubie Mandaryny, bo jest modna, a wy?' albo 'nie lubie pizzy. a wy?' pozatym krytykowanie innych osob ze wzgledu na to, jak wygladaja, troche rasizmem zajezdza :|

hyhy ;D a moze by tak napisac do Nike petycje, zeby wypuscili na rynek czarno-rozowe 'stand up speak up'? ;D

dla nie uswiadomionych: to takie siliconowe bransoletki, z ktorych dochod przeznaczony jest na walke z rasizmem (bransoletki sa czarno-biale;])
 

weCa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
że znowu ?;p
Delfi masz racje po co wogole ten temat zostal zalozony... hyh ja juz tu pisalam ze to nie ma sensu bo i tak kazdy ma swoje zdanie sowaja racje i wogole...
bez sensu to....

takze DELFI rozumiem cie i jestem podobnego zdania :)

Zreszta dziewczynki wrzucmy na luz kazdy ma swoj gust kazdemu sie cos innego podoba i tak jest dobrze :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
chcialam pogadac z ludzmi ktorzy interesuja sie czyms innym nic zlamanym paznokciem!! a najczesciej tacy ludzie nie lubia ROZOWYCH BLONDYNEK!! ale widze ze to forum jest stworzone chyba dla ludzi ktoroch interesuje wlasnie zlamany paznokiec albo pryszcz!!
 

weCa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
że znowu ?;p
buhhheee ej wrzuc na luz ja juz mowilam :D :D nieznasz mnie wiec nie mowi mi tu czym sie interesuje :D sory no ale bez przesady!!! gdybys mnie znala to mogla bys mnie okreslac! Nie wiem czy mam sie z ciebie smiac czy plakac :D

To ty masz dziewczyno jakies problemy zastanow sie najpierw nad soba!
z tego co zauwazylam to nie uznajesz czyjegos zdania! po twoich postach widac ze uwazasz ze twoje poglady sa tylko sluszne i osob myslacyh podobnie! ale tu halooo sa jeszcze inni ludzie ktorzy myla inaczej!
ja szanuje twoje zdanie i naprawde nie mam zmiaru w tym temacie sie tu odzywac bo nie ma to sensu najmniejszego! hyh
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
widze ze tu sie zazarta dyskusja nawiazala. :eek:czko: ja Wam powiem czego ja nie lubie:

*kolor sam w sobie, jako pojedyncze ubranie jest ok(nie mam nic do rozowego sweterka jak ktos wczesniej napisal)
*dziewczyna cala na rozowo ubrana wywoluje niesmak i grymas na twarzy, ale ogolnie jeszcze nie kwestionuje jej inteligencji

*dziewczyna(czyt. lalunia) ubrana caluśka na różowo, wysmarowana samoopalaczem, wlosy nienaturalny ale chamsko utleniony blond, wywoluje niesmak i grymas na twarzy(w tym wypadku czyt. odruch wymiotny)
TYLE!


Chciałam jeszcze dodać że forum to zostalo rowniez stworzone jak sadze zeby kazdy mogl wyrazc swoje zdania i mial prawo zakladac swoj post wiec co wam do tego????rownie dobrze mozna sie przyczepic do innych postow :mruga: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany:
 
Do góry