Wrogowie Różowego łączcie Się!

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
chcialam pogadac z ludzmi ktorzy interesuja sie czyms innym nic zlamanym paznokciem!! a najczesciej tacy ludzie nie lubia ROZOWYCH BLONDYNEK!! ale widze ze to forum jest stworzone chyba dla ludzi ktoroch interesuje wlasnie zlamany paznokiec albo pryszcz!!
A to jakaś reguła, że blondynka lubiąca różowy ma w głowie tylko to, że przed chwilą coś stało się z jej paznokciem? ;) No i wszyscy czepiają się tych blondynek :p
Nie zdziwię się, jak pewnego dnia nastąpią prześladowania blondynek, a szczególnie tych w różowych szpilkach :D :p

Aha, pozatym to ine tylko dziewczyny lubiące różowy wkurzają się, gdy przed lustrem zobaczą, że wyszedł im kolejny pryszcz na czole a paznokcie zaczęły sie łamać i wyglądają jak śmietnik :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
moze nie tylko ale najwiecej blondynek przejmuje sie tym ze sie paznokiec zlamal!!
lipa widocznie dla niektorych to forum jest tylko poto zeby omawiac tylko jak i co sie stalo ostatnio z moja cera :/
tylko zastanawiam sie dlaczego najbardziej przeciewne sa dziewczyny ktore chyba uwielbiaja ten kolor :/ A JA MOWIE JASNO JAK WIDZE BLONDYNKE UBRANA NA ROZOWO TO MI SIE RZYGAC CHCE!!!!!! I WLASNIE BEDE MOWIC O TYM A NIE SZEOTAC PO KATACH A ONE SA TAKIE I TAKIE BO NAJBARDZIEJ NA SWIECIE NIE LUBIE KLAMSTWA I FALSZERSTWA!! MAM NADZIJE ZE WYRAZILAM SIE JASNO!!

pozrdawiam wszystkich nienawidzacych roz!!
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
moze nie tylko ale najwiecej blondynek przejmuje sie tym ze sie paznokiec zlamal!!
lipa widocznie dla niektorych to forum jest tylko poto zeby omawiac tylko jak i co sie stalo ostatnio z moja cera :/
tylko zastanawiam sie dlaczego najbardziej przeciewne sa dziewczyny ktore chyba uwielbiaja ten kolor :/ A JA MOWIE JASNO JAK WIDZE BLONDYNKE UBRANA NA ROZOWO TO MI SIE RZYGAC CHCE!!!!!! I WLASNIE BEDE MOWIC O TYM A NIE SZEOTAC PO KATACH A ONE SA TAKIE I TAKIE BO NAJBARDZIEJ NA SWIECIE NIE LUBIE KLAMSTWA I FALSZERSTWA!! MAM NADZIJE ZE WYRAZILAM SIE JASNO!!

pozrdawiam wszystkich nienawidzacych roz!!
Oj chyba przesadzasz :p
A ludzie "kochający" czarny uważają się za takich tolerancyjnych... :D
Hmmm, co do tych paznokci, to naprawdę muszę Cię zawieść, ale u mnie w klasie jest większość brunetek i dziwnym trafem na każdej lekcji widzę, jak piłują swoje pazurki ;)
No, a pozatym jaka jest różnica z robienia problemu ze złamanego paznokcia a z robienia problemu, że po świecie chodzą sobie różowe blondynki? :p Bo poziomem chyba żadna :p
No, a fałszerstwa też nie lubię, ale szczerość też powinna mieć swoje granice, bo np. gdybym miała mówić niektórym osobom w twarz co o nich myślę, to potem miałabym wyrzuty sumienia, że chyba trochę przesadziłam :p

Aha, mam pytanko :p Jak widzisz różową brunetkę to też żygasz? :D :p


<rożowy>
<pink>
<rose>
<Lekka przesada>

;]
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
Jak mam byc szczera, to WSZYSTKIE blondynki, jasne(tylko i wylacznie bardzo jasne) ktore znam to ubieraja sie na rozowo i inteligencja nie grzesza. Nie mowie tu o wiedzy ktorej uczysz sie w szkole ale o takich podstawowych rzeczach.Zachowuja sie jak ta panna w Nowozencach na MTV Jessica Simson czy jakos tak. NIE CIERPIE TAKICH LUDZI-jezeli chodzi o scislosc :/


a co do tych paznokci to domyslam sie ze nie chodzilo o dbanie o paznokcie tylko o robienie z tego wielkiej afery, albo gadanie o tym jaki lakier dzisiaj masz na paznokciach.....albo ze mi sie lakier zadarl, albo ze nie pasuje o koloru cieni...zygac mi sie chce jak to slysze!!!!! :bag:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Mam w szkole takie dwie dziewczyny..
Całe na różowo, siedzą na lekcji w ostatniej ławce i gadają tak:
1: "Olaaaa jakie masz dzisiaj majtki?!"
2: "Nie majtki tylko striiiingii!"
1: "No dooobra, to jakie masz dzisiaj stringiiii?"
2: "Różoweee! Zobacz!"
I pokazują sobie stringi..
Cała ich klasa ma z nich niezłą polewke..
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Mam w szkole takie dwie dziewczyny..
Całe na różowo, siedzą na lekcji w ostatniej ławce i gadają tak:
1: "Olaaaa jakie masz dzisiaj majtki?!"
2: "Nie majtki tylko striiiingii!"
1: "No dooobra, to jakie masz dzisiaj stringiiii?"
2: "Różoweee! Zobacz!"
I pokazują sobie stringi..
Cała ich klasa ma z nich niezłą polewke..
A może dziewczynki kompleksy mają i chcą zwrócić na siebie uwagę? :D W sumie to powinno być mi ich żal :p

Aha, za to u mnie niektóre (tzn nie ubierają się na różowo i jak twierdzą nienawidzą Orsaya :p ) często gadają na forum klasy o tym, jakie krwawienia ostatnio podczas okresu miały, czy są jeszcze dziewicami czy już ine i gadają o swoich doświadczeniach, pewnie w połowie zmyślonych (chyba chcą podwyzszyć swoje poczucie wartości, tyle, że w oczach innych ;] ) i to jest chyba nawet gorsze od tych dziewczyn ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No, ale dajcie spokój..
Uważają sie za najlepsze bo mają różowe stringi.
Ja osobiście ich nienawidze (nie za ten róż)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
QW sumie zawsze mogły się chwalić, że są bez gaci o_O :D
kiedyś jak sobie to przypomną bedzie im głupio ;)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No to prawde mówiąc wole je w tych różowych stringach niż bez nich :p
A widzisz, zawsze mozna znalezc jakies dobre strony :p
A tak wogóle, to zastanawiam się, jakie będą ich dzieci, skoro one sa już takie o_O
biedny ten przyszły świat :D
Dobrze, że za czasów ich prawnoków (nie wiem, czym one będa się chwalić) nas już nie bedzie :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A widzisz, zawsze mozna znalezc jakies dobre strony :p
A tak wogóle, to zastanawiam się, jakie będą ich dzieci, skoro one sa już takie o_O
biedny ten przyszły świat :D
Dobrze, że za czasów ich prawnoków (nie wiem, czym one będa się chwalić) nas już nie bedzie :D
Dobre strony mówisz..?
Możliwe :)

Jeśli chodzi o dzieci to nie bede sie wypowiadać.
Możem sie domyślać co one z nimi zrobią..
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
widze ze dla niektorych sa niedociagniecia w mojej wypowiedzi!!
chodzi o to ze jak widze a raczej slysze ojejejejej pazokiec mis ie zlamal, lakier odprysnol itp to mi sie niedobrze robi!!
jak widze brunetki na rozowo to tez mi sie rzygac chce :/
nienawidze rozowego!!
zgadzam sie ze dzieci tych dziewczyn bede poprostu nie do wytrzymania :/
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Mam w szkole takie dwie dziewczyny..
Całe na różowo, siedzą na lekcji w ostatniej ławce i gadają tak:
1: "Olaaaa jakie masz dzisiaj majtki?!"
2: "Nie majtki tylko striiiingii!"
1: "No dooobra, to jakie masz dzisiaj stringiiii?"
2: "Różoweee! Zobacz!"
I pokazują sobie stringi..
Cała ich klasa ma z nich niezłą polewke..

Juz się wypowiadałem w kwestii różowego koloru.
Jednak chce załważyć ze chodzić do takiej klasy to było by faaajnie :D :D
Ciekawe jak to na realu wygląda... :p

Pozdro!! :D
 

DelFi

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
o! stamtąd!
chodzi o to ze jak widze a raczej slysze ojejejejej pazokiec mis ie zlamal, lakier odprysnol itp to mi sie niedobrze robi!!
a miałaś kiedyś troche dłuższe albo pomalowane paznokcie? ;)

chciałabym zauważyć, że brunetki ubierające się na czarno też sie przejmuja stanem swoich paznokci albo pryszczem na nosie:p może nie zwracasz na to uwagi, bo zajmujesz sie wyszukiwaniem wad u 'różowych blondynek'... Spojrz najpierw na siebie i najblizsze otoczenie, a potem oceniaj osoby, które są Ci obce zarówno pod względem wyglądu jak i mentalności.


btw
Mam w szkole takie dwie dziewczyny..
Całe na różowo, siedzą na lekcji w ostatniej ławce i gadają tak:
1: "Olaaaa jakie masz dzisiaj majtki?!"
2: "Nie majtki tylko striiiingii!"
1: "No dooobra, to jakie masz dzisiaj stringiiii?"
2: "Różoweee! Zobacz!"
I pokazują sobie stringi..

mam w klasie dwie podobne :p non top o chłopakach i imprezach nawijaja... :help: ale smiesznie jest czasem jak sie w klasie cisza zrobi, a ktoras z nich nie zauwazy i prowadzi dalej zazarta dyskusje typu: 'nie! ja jestem bardziej opalona! zobacz! <i w tym momencie pokazuje nieświadomie całej przyglądającej się klasie brzuch ;D >' (sytuacja z przedwczoraj, z lekcji fizyki ;P) hyhy ;] smieszne sa czasem z nich babki, ale ogolnie sa loozik ;] i nic do nich nie mam pomimo ich toku myslenia... ;>
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a miałaś kiedyś troche dłuższe albo pomalowane paznokcie? ;)
mam dlugie paznokcie ale jak sie zlamie to nie oglaszam tego na cala szkole!! :D jak mam pryszcze to nie chodzez z 10kg. pudru na sobie!! kazdy przeciez wie co to pryszcz i u mnie nikt sie z tego powodu nie wysmiewa wiec nie ma problemu :)
ale zeby gadac jakie masz dzis majtki to juz przesada :mruga: sami musicie przyznac :mruga:
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
jak mam pryszcze to nie chodzez z 10kg. pudru na sobie!! kazdy przeciez wie co to pryszcz i u mnie nikt sie z tego powodu nie wysmiewa wiec nie ma problemu :)
Ale pryszcze bywają różowe :hyhy"


To my tu tak właśiwie o różowym gadamy czy o tapeciarach? :D
Hmm, jeśli chodzi jeszcze o pryszcze, to może i pojedyńczy pryszcz nie przeszkadza, ale np. czasem przychodzą takie złe dni, ze jest ich nieco więcej i to potrafi naprawdę nieźle wkurzyć, tym bardziej, że przeważnie dzieje się tak w najmniej odpowiednim momencie ;)No a troche podkładu czy pudru (oczywiście bez przesady)w takiej drastycznej sytuacji nikomu nie zaszkodzi ;)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
A może są tacy co niecierpą i czarnego i rozowego :p (Ja) różowy kłuje mnie w oczy , a czarny przytałacza ... ja tam lubie NIEBIESKI :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
To my tu tak właśiwie o różowym gadamy czy o tapeciarach? :D

wiesz mi to nie przeszkadza:) mozemy gadac o tapeciarach! wiem ze czasem wyskakuja cale"kolonie" przyszczy ale i tak jak niektore dziewczyny daja tak:
podklad
puder
podklad
puder
i jeszcze jakies tusz i cien i blyszczuk i co tam jeszcze to sorry ale tego juz totalnie nie rozumiem :mruga:
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
szczerze do podkladu i pudru nic nie mam(bo jezeli chodzi o szczegoly to podkladu samego sie nie naklada) ale do samoopalaczy mam! i mi sie wlasnie z takimi lalkami kojarzy rozowy!
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a najlepije jest jak jakas blondi zle nalozy sobie samoopalacz :hahaha:
 
Do góry