Wprowadzenie Samael

Status
Zamknięty.

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Masz nie uzupełnione umiejętności w karcie postaci i nie wiem co Ci mam napisać ^^ wysłać Ci jeszcze raz pw z rozpiszą dla Ciebie? Mam ją zapisaną w pliku więc no problem :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Wybierałem już umiejętności, no ale wyślij raz jeszcze listę to wybiore ponownie
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Kochanie, przejrzałam wszystkie Twoje posty w rekrutacji i nie ma nigdzie umiejętności =P pw poszło :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Wkleje sobie umiejejki Kotku tutaj, aby później ich nie szukać ^^

Skradanie się
Ukrywanie się
Czytanie i pisanie
Otwieranie zamków
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Kiedy rozwinąłeś karteczkę Twoim oczom ukazał się liścik. Napisany czarnym atramentem, pismem lekko pochylonym w prawo…

Więc jednak żyjesz skoro czytasz ten list… Cóż widać Twoje umiejętności nie zmieniły się przez tyle czasu. Zapewne nie zaprzątałeś sobie prze te lata głowy moją osobą. Ja jednak pamiętam Cię doskonale. Pewnie nadal nikt nie przychodzi Ci do głowy? Być może przypomnisz sobie strażnika, który kiedyś Ci pomógł? Teraz ja potrzebuję Twojej pomocy. Przybądź do Hagart jak najszybciej. Spotkajmy się pod cytadelą. Ja Cię znajdę i wtedy wyłuszczę Ci sprawę. Wierzę w to iż przyjedziesz.

Brzmiał krótki liścik.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Żwawym krokiem idę w strone stajni, by stamtąd wyruszyć do Hagart.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
W mieście znajduje się kilka stajni, większość obok karczm. Niestety w drodze zdałeś sobie sprawę że w żadnej z nich nie masz konia...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Idę do pierwszej lepszej z zamiarem spytania o możliwość wypożyczenia konia, bądź dorożki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry