Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
dobre :D
włąśnie, teraz tatuś będzie dzwonił godzinkę wcześniej z zapowiedzą ;]
grunt że nie było awantury :p
 

e2rd25

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ej sorki ale nie moge otworzyć tych zdjeć :/ :/ :/ :phi: :phi: :phi:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie tak dawno bo wczoraj ja sama narobiłam niezłego przypału ...
Na przystanku przeważnie szyby nie było więc z przyzwyczajenia przechodziałam śmiało. Wczoraj zamyślona wysiadłam z autobusu i ... zasunęłam twarzą prosto w szybe! Ludzie patrzyli sie jak na jakiegoś ufola... Ehs... Dobrze że nos jest cały :D
 

somsiad0

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
Noo wiec jaa tez coś takiego miałem:D Jestem z kumplami na wakacjach pod campinkiem przy jeziorku na polu namiotowym..noo i ładny wieczór(sobota) noo to wiadomix robimy sobie tam grilasaaa:D siedzimy siedzimy, już późna godz.. noo i blisko nas był namiot a tam jakaś para:D Tak gadamy a tutaj zaczyna się namiot ruszać... :Dmy tam w brecht :sexy: noo dobraa Ci się dalej kochają a tutaj słuchać jakieś krzyki... mocniej...tak...to jest to... to my ze śmiechu tam nie moglismy:p ale jak ranoo ich zobaczylismy to był dopieroo smiech :D
 

Raphael91

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wioska na końcu za..pia
Ja raz miałęm fajną sytuacje. Byłem na 2-tyg. obozie sportowym. Pod koniec 2 tyg. bodajże w przedostatni dzień, poszliśmy z kumplami na małego browara :D , do jakiegoś pabu. Jak sie wracaliśmy to w oknie jednego z domków, zauważyliśmy naszą nauczycielkę ( fajna laska ) jak sie masturbowałą. Napatrzyliśmy sie z chłopakami :sexy: ( jak byśmy nie byli po 2 piwach to pewnie byśmy poszli ) ale w końcu nas zauważyłą :lol: . Następnego dnia nas przepraszała, i prosiłą nas żebyśmy nie rozpowiadali bi ją wyleją :eek:k: :D.
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Najlepiej spowiadaj sie ksiedzu który jest spoko, ale pamietaj ze jezeli sie bedziesz z tego spowiadac to postanawiasz tego nie robić. Jezeli wiesz ze dalej bedziesz to robic to cała spowiedz nie ma sensu. wiem tyle że uprawianie sexu przed ślubem jest grzechem śmiertelnym. Rozmawiłam z ksiedzem bo mam fajnego od reli. Czemu jest grzechem smiertlenym nie wiem moze raczej nie rozumiem. Patrac tka wstecz to Adam i Ewa byli grzesznikami bo kto im dał ślub i kto dał ślub ich dziecia?
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
wystarczy powiedziec ze robiłas nieskromne rzeczy ja tak zawsze mówie nie musisz ksiedzu mowic dokladnie co to bylo :) :eek:k: no ale przedewszystkim zal za grzechy..
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
no wiesz...ja bym sie chyba ze wstydu spaliła... wystarczy ze powiesz o pieszczotach bo w końcu całego przebiegu waszych igraszek nie masz zamiaru mu opowiedzieć prawda?
wg.niektórych grzechami są rzeczy których żałujemy
wg.kościoła grzechami jest nie poszanowanie swego ciała m.in pieszczoty
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Haha, bedzie wchodził z oczami zasłoniętymi ręką i darł się na pół domu "Wchoooooodzęęęę" :p Po czym przez 5 minut będzie stał w przedpokoju na wszelki wypadek, zebyście zdązyli sie ubrać :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Haha, bedzie wchodził z oczami zasłoniętymi ręką i darł się na pół domu "Wchoooooodzęęęę" :p Po czym przez 5 minut będzie stał w przedpokoju na wszelki wypadek, zebyście zdązyli sie ubrać :p
tak tak :) i będzie głośno kaszlał dając do zrozumienia że jednak stoi i czeka
 

_SaRa_

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Niebo
hehe no nieźle :D
To może ja też opowiem swoją historię.


1.
Kiedyś idę sobie z kleżanką przez park wieczorną porą . Ciemno bylo więc lampy były zapalone. I nagle słyszymy jakieś krzyki ... idziemy , idziemy ... a tam jakis koleś z laską uprawiają sex na lawce centralnie pod lampą . Jak kolo nas zobaczyl to sie zbloczyl i bardzo speszył , probowal ją zdjąć z siebie ale ona dalej po nim "skakała" i zaczeła do nas krzyczeć " widzialy galy co braly" nie wiem w ogóle czego sie to tyczyło ale mam wrażenie ze laska była nie źle "oprocentowana" :p . Darcie straszne :p.



2.
Ok. 2 lat temu kiedy nocowalam u kumpeli ,siedzimy sobie i gadamy . a Tu nagle słyszymy dobiegający z sąsiedniego pokoju odglos skrzypiącego łóżka . Kumpela nic na ten temat sie nie odzywa to ja tez nie domyślialam się co to może być . A za chwile slychac popiskiwanie jej mamy i glośne sapanie taty . Ja juz nie mogłam wytrzymac i wybuchlam śmiechem przepraszając ją strasznie za moje zachowanie :D. Ale poprostu nie moglam wytrzymać ze śmiechu . Laska trochę się speszyła ale pózniej sama zaczela sie z tego śmiać .
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Tylko żeby z tego stresu i kaszlania arytmi serca nie dostał :)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Zabawialiśmy sie z moim chłopakiem, był to dla mnie pierwszy kontakt z nagim ciałem faceta. Z racji, że własnie wtedy dowiedziałam sie, że ze mnie lekki perwers jest < :p > przywiązałam mu rączki do łóżka. Biedny chłoposzek nie miał sie jak wyrwać spod takiego małego krwiopijcy jak ja :D Leżałam obok niego, usta obsypując namiętnymi buziakami. jednoczesnie robiłam mu "dobrze" rączką <takie małe rozluźnienie na początek.zadnej prezerwatywy ani nic.tak z 10 min sie bawilam> Nagle X zaczął się wić, chciał sie odemnie uwolnic,ale z racji ze mial moj jezyk w buzi :p nie mogl. Zaczął cos belkotac,ale ja tak sie do niego dossałam ze nie moglam rozroznic slow. Myslalam ze jest mu po prostu dobrze i w ten sposob okazuje swoj obecny stan i blogosc jaką czuł - dlatego nie zwracałam uwagi na jego dziwne zachowanie i dalej robiłam swoje. Nagle ni z gruchy ni z pietruchy cos lepiego na mnie wystrzelilo :/ przy okazji troche"tego" znalazlo sie na telewizorze i ścianie :/ byłam w cholernym szoku, nie wiedziałam ze to tak niespodziewanie i pod ciśnieniem wystrzli ... :p potem darłam sie na X dlaczego mnie nie uprzedzil. Ale w koncu próbował...
Całkiem inaczej to sobie wyobrażałam. Myślałam ze jak facet chce to to zatrzyma :p Ehh tak to już jest z niedoświadczonymi młokosami :p Teraz bogatsza o nowe doświadczenia wiem co i jak, takie rzeczy nie sa w stanie mnie zszokować. Teraz-nawet przy krótkich i niewinnych zabawach prezerwatywe zakładamy :) W koncu rodzice za sciana i trza uważać.troche by sie zdziwili widzac mnie czyszcząca ściany a X ochlapanego z obwisłm wackiem w reku.Takto myk myk spodenki i do łazienki doprowadzic sie do porzadku
 

TrędowataAsia

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Otóż jak chodziłam do szkoły kumpela z klasy opowiadała nam wizyte u ginekologa jej mamy.

A wszystko zaczęło sie rano, kiedy jej mama zaplanowała po iluś tam latach odwiedzić ginekologa... szykowała się, myła, goliła co tylko mogła przeszkadzając kolezance aby dostała sie do łazienki i przyszykowala sie do szkoły. Kumpela aby zdążyc wybiegła na autobus a jej mama... dalej się szykowała... na koniec wzieła dezodorant i popsikała swoje miejsca imtymne by ładnie pachniały i poszła...
Gdy jej mama była na miejscu i ginekolog kazał jej siąść na koziołka... ta wchodzi po czym lekarz zaczyna badać i... zaczyna się śmiać... ta się pyta czy coś sie stało... a on nic... za chwile znów sie śmieje... ona pyta czy cos się stało... on odpowiada "nieźle sie Pani odszykowała"... ona dumnie odpowiada "uszykowałam sie najlepiej jak tylko mogłam" po wizycie lekarz dalej się śmiał ta niewiedziała o co chodzi i wraca do domu.
Opowiada córce co się stało... a córka pyta jaki wzięła dezodorant, którym się psikała... mama na to "ten Twój niebieski".. za zaczęła lać śmiechy z mamy, iż okazało się, że to był brokat :D

Jak mysmy tego słuchały to lałysmy :D nieno kobita sie nieźle odstrzeliła :p normalnie jak w Sylwestra ;D
 
Do góry