mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nas przyuważył tłum imprezowiczów na domówce (never again! :bag: )...
Niedawno myślałam,że jestem sama w domu. Przyszedł mój chłopak i sobie "pokoncertowaliśmy" hehe...tu uuuh,tam oooh,jęki i tyryry. Idąc do kuchni zauważyłam brata <_< , młody wszystko słyszał i chyba był lekko przerażony textami typu "pieprz mnie", ale o tym jakoś nigdy nie rozmawialiśmy... :D
 

Figaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko=-)
hehe mnie przylapala siostra kiedys jak sie kochalam z chlopakiem ale nie rozmawialysmy o tym :lol:
 

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Gdyby mnie przylapali rodzice to chyba bym umarła :D

Zdarzalo sie tylko ,ze znajomi wpadli z niezapowiedzianą wizytą i musieli czekać za zamknietymi drzwiami pokoju aż doprowadzimy się do ładu :D
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Ale OT. :D No jasne, najlepiej się zawsze kimś innym wykręcić <_<
 

bartolini177

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
przewaznie tak... ale jesli chodzi o te sprawy w lozku to moja dziewczyna nei ma takich zachcianek... tzn ona to jest taki len ze wszytsko ja robie a ona tylko sobie lezy:D
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Hmmm... :mruga: Może boi się powiedzieć Ci o tym, czego chce w łóżku?
 

bartolini177

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
boi sie... raczej nie.. oan wie o tym zeby mowila zawsze czego chce... a jak nie mowi to nie wiem czemu...
 

bartolini177

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
analna tak... ale to by miala niechec do seksu analnego ale dlaczego do oralnego mialby cos miec? moze niechce ze mna, woli z kims innym?
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Słuchaj, to już z nią wszystko powinniście sobie wyjaśnić. Czyżbyś myślał, że jej nie pociągasz? :eek:h:
 
Do góry