Wózki Widłowe

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
No to będe musiała mojemu chlopakowi powiedziec, bo do pracy by mu się przydał taki kurs, bo teraz jeździ bez kursu ;)
 

ulapo

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Nie rozumiem dlaczego niektórzy robią z jeżdżenia wózkiem taką tragedię. To praca jak każda inna. U mnie w firmie jest kilku magazynierów którzy jeżdża wózkami i nie ma w tym nic szczególnego. Trzeba ich tylko wysyłać na dodatkowe badania (podobnie jak kierowców)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Hmmm chodzi Ci o mnie?
Nie mam nic do jeżdzenia wózkiem...
Ale nie za bardzo się czuje jak sobie przypomnę zmiażdzone nogi taty
mojej dobrej kumpeli :/
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Hej "ulapo" nikt tu nie robi żadnej tragedii tylko może ten temat kogoś zainteresuje lub pomoże w podjeciu decyzji co do pracy na wózkach. Wiesz coś ciekawego e tym temacie to napisz!!! Pozdrawiam!!!
 

marcvs

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
Wielkopolska
hej. marcvs jakbyś jeszcze mogł napisać co dokładniej robisz to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam!!!
Pracuje jako magazynier w Bolsie. Ładuje samochody i rozładowuje, układam palety z wódką na magazynie i tak na okrągło, ale jakoś to mi się jeszcze nie znudziło i mi się bardzo podoba ta praca. Moze dlatego mi się podoba, że lubie jeździć wszystkim co ma 4 koła i silnik;)
Pozdrawiam
 

Domin

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec - Dzielnica Cudów:)
Tez posiadam uprawnienia na wózki widłowe, udało mi sie ukonczyc taki kurs zaraz jak skonczylem technikum i to za darmo w ramach jakiej pomocy dla bezrobotnych absolwentow z Urzedu Pracy, nieraz organizuja tam jakies ciekawe bezplatne kursy, jednak wozkiem jezdilem tylko parokrotnie i nie pracuje na nim gdyz studiuje dziennie ale sam wozek jest latwy w obsludze jednak praca na magazynie to juz cos zupelnie innego i nie wiem czy teraz bym sobie poradzil
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
hej marcvs też chciałbym pracować w bolsie?! Ja też uwielbiam jeździć wszystkim co ma 4 kolka! Mam nadzieję skończyć ten kurs i znaleźć dobrą pracę. ile wynosi srednia płaca na wózkach, jeśli to nie tajemnica?! i czy musisz płacić za zniszczony przypadkowo towar? Pozdrawiam!!!
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
A ja słyszałam, ze jest kurs i na wózki i na magazyniera czy idze to jakoś razem robić?? Czyto sa dwa oddzielne kursy ?? Mi się wydaje, ze dwa osobne, ale ktoś mi powiedział, że idzie to zrobić razem i taniej wychopdzi a lepiej mieć to i to zrobione !!??

Wiecie coś na ten temat może??
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Mozna zrobić te dwa kierunki na jednym kursie tylko trzeba znaleźć odpowiedni ośrodek bo nie wszystkie to robią!!!
Ja dzisiaj się zapisałem na kurs który zacznie sie z końcem stycznia, koszt to 400złotych plus badania.
 

ulapo

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Hej "ulapo" nikt tu nie robi żadnej tragedii tylko może ten temat kogoś zainteresuje lub pomoże w podjeciu decyzji co do pracy na wózkach. Wiesz coś ciekawego e tym temacie to napisz!!! Pozdrawiam!!!

Oj Jimmy. Czy to Twoja pierwsza praca? Bo wygląda mi na to, że tak. Musisz coś zrozumieć. Nikt Ci nie napisze, jak to jest być wózkowym, bo na to nie wpływa obsługa wózka, ale to w jakiej firmie się pracuje, jaki jest towar na magazynie, jak się realizuje zlecenia, przełożony, czas pracy, zarobki, warunki socjalne, to czy się jeździ na zewnątrz czy w jakiejś hali itp. itd.
Zrozum. Uprawnienia na wózek to dodatkowy atut albo wymaganie, ale praca wózkowego jest taka, jak każda inna. Często oprócz jazdy wózkiem magazynierzy wykonują wiele innych prac. Nie wiem skąd Twoje wyobrażenie, że to taka świetna praca
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Po pierwsze nikt nie mowi ze to tak extra praca. Po drugie to nie moja pierwsza praca bo już pracowałem w transporcie i zagranicą tylko zwyczajnie w świecie chciałem się czegos wiecej dowiedziec o wózkach przed podjęciem tej pracy. i tyle!
 

ulapo

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Ok. Ok. Mam nadzieję, że trafi Ci się dobra praca. W mojej firmie jest kilka osób z uprwanieniami na wózek, ale ich praca niw wyróżnia się niczym szczególnym i to tylko chciałam Ci przekazać

Pozdrawiam :)
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Dzięki za informacje. Ja sie przecież nie gniewam!!! Pozdrawiam!!!
 

simonsik

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam
Czy ktoś z forumowiczów zna jakieś firmy które prowadzą szkolenia z zakresu uprawnień na wózki widłowe, ponieważ szukam takowych. Chodzi mi konkretnie o Wrocław i okolice. Chciałbym zrobić taki kurs. Nigdy nie jeździłem na wózkach, więc fajnie by było jakby jeszcze te firmy dużo uwagi poświęcały na jazdę wózkiem.
Dzięki wielkie.
Pozdrawiam
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Simonsik, jedyne co mi przychodzi na myśl to www.google.pl lub katalog firm.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Owszem próbowałem :p Wózki widłowe + wrocław. I wyskoczyły głównie serwisy z częściami :/.
 

potek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
zamiast straszyc ze kogos zmiazdzylo, bylo napisac jak to sie stalo. Bo towar towarowi nierowny i nie zawsze debil jezdzi ze sterta palet na widlach by to wepchnac pod dach jakiejs budy.
 
Do góry