Wódka czysta vs Wódka smakowa

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Piłam nalewkę z pigwy, bardzo mi smakowała, a ze smakowych alkoholi lubię sznapsy (trzy smaki) i wszelkie likiery :)
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Też lubię smakowe, zwykła wódka to rzadziej, przy większej okazji, na imprezach coś lżejszego wolę wypić
 

janek23ci

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2015
Posty
36
Punkty reakcji
4
Smakową za szybko idzie się uwalić, nie czuć alkoholu i pije się ją jak sok... polecam Mintu - fińska wódka 50% o smaku czegoś co przypomina miętowe mentosy ;P
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
ja tam ze znajomymi lubię czasami wypić cytrynówkę absolwenta ze spritem. Ładnie wchodzi. Rano głowa nie boli. Po prostu same plusy.
 

lukaszA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wódka czysta jest najlepsza, a jeszcze lepsza jest samogonka, po niej do głowa nie boli tylko lekko suszy :)
 
M

malgorzatakonik

Guest
ja uwielbiam smakową, jednak na swoim weselu chyba tylko będzie klasyczna wódka, a smakowa tylko do drinkow.. Wy też tak miałyście?
 

fokus32

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
my z narzeczoną na ślub zdecydowaliśmy się na czystą z polanina, do tego kilka win i jak wyrobimy się z funduszami może drink bar.
 
B

Blancos

Guest
Szczerze? Jak już zdarzy mi się wypić wódkę to nie czuję jakoś szczególnej różnicy, a po 2-3 kieliszku to i tak już mi obojętne :)

Zdecydowanie jednak nie lubię drinków - wolę pić kieliszkiem i zapić niż dolewać wódkę do jakiś innych napojów :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ostatnio piłem soplicę o smaku pigwy. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek wódka będzie mi smakować ;)
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Brother_of_Steel napisał:
Z całym szacunkiem, wódkę się pije, a nie o niej rozmawia.
Też tak myślę, picie wódki to jak wąchanie perfum przez koneserów .... trzeba coś o tym wiedzieć .... trzeba się na tym znać .... trzeba to LUBIĆ .... :tongue: :tongue: :tongue:
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wódka musi byc czysta;) Ja dzis zakupy robiłam i na sylwka bedzie Poniatowski.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Jeśli o wódkę chodzi to nie jestem szczególnie wybredny.
 

TomBombadil

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2017
Posty
27
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Okolice Torunia
Jak wódka to tylko czysta i z niezbyt słodką popitką. Chociaż ostatnio dostałem wódkę żurawinową i o dziwo cholernie mi smakowała, miała smak jakiegoś syropu z dzieciństwa. :D
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
TomBombadil napisał:
Jak wódka to tylko czysta i z niezbyt słodką popitką. Chociaż ostatnio dostałem wódkę żurawinową i o dziwo cholernie mi smakowała, miała smak jakiegoś syropu z dzieciństwa. :D
O ttak, dobra jest. JA lubię orzechówkę, ale nie wiem czy to do wódek zaliczyć czy już do nalewek.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Kiedyś to nawet nie zwracałem uwagi, ale teraz tylko jeden wybór: czysta + woda. Żadnych smaków, mieszania alkoholi. Jak walę wódę, to walę wódę czystą i zapijam wodą i w międzyczasie spożywam też spore ilości wody - polecam każdemu, najlepszy środek zapobiegawczy na kaca i złe samopoczucie.
 

chrumcio

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2017
Posty
51
Punkty reakcji
10
Wódka jest tylko jedna, a jest nią czysta ... nie żadne smakowe.
 
Do góry