Wódka czysta vs Wódka smakowa

RadzieckiSzpieg

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
8
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Jezu jak mnie po smakowej wódce muli, unikam jak mogę. Zwykle z mocniejszych alkoholi pije czystą i czymś zagryzam. Wogóle nie lubię wynalazków typu rum czy whiskey, słabo mi te alkohole wchodzą. Co innego "swojskie" wyroby, wino lub ten no hmm... czy bimber wam się źle nie kojarzy?
 
M

maalamy

Guest
jeśli domowy wyrób to raczej jakieś nalewki, winko, bimber odpada, zupełnie mi nie podchodzi. Wolę lżejsze trunki smakowe
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Dla mnie bimber śmierdzi ;) Nie wypiłabym tego, ale nalewki, wino czy smakowe alkohole te lżejsze są dla mnie w sam raz :)
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
absolwent cytrynowy ostatnio wylądował na stole podczas grilla i każdy był smutny że tak szybko się skończył. Smakiem zaskoczył pozytywnie
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
W sumie to tylko czysta. Tatuś mi zawsze mówił, że jak już pić to taką, bo ta kolorowa na chemii :D nie wiem ile w tym prawdy, wódkę i tak rzadko pijam.
 
M

maalamy

Guest
jak nie lubisz czystej to polecam Ci sznapsa gruszkowego, mi bardzo posmakował :)
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Zdecydowanie zwykła! A jak ktoś nie lubi smaku wódki i chce ją koniecznie czymś zagryźć to polecam żelki!
Mój nieodłączny towarzysz wódki :D . Łatwo zabija smak..
 
M

maalamy

Guest
hehe ;) za żelkami nie przepadam, to już wolę sobie sznapsnąć coś smakowego ;)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Dokładnie :) Ja tez wolę słabszą nieco i smakową wódeczkę, taką przyjemnie się pije :)
 
M

maalamy

Guest
chyba ostatnio więcej ludzie piją takich smakowych alkoholi niż czystej, jak byłam ostatnio na weselu to wódka słabo schodziła, a właśnie takie smakowe trunki szybko
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
też to zauważyłam, więcej piją whisky, drinków, czy takich smakowych alkoholi.
 
M

maalamy

Guest
jak byłam na weselu niedawno to czysta słabo schodziła, jak już to goście robili sobie różne drinki, fajnie że często się teraz pojawiają lżejsze alkohole na takich imprezach
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
MacaN napisał:
Żelki ? :D O tym nie słyszałem... zanim to się pogryzie, to..
Tak... ja zdecydowanie muszę być inna :D

Wiesz, niby tak... ale zazwyczaj i tak każdy sobie popije nią czymś i dalej czuć ten smak, a żelki jakoś go niwelują :p

a że żelki uwielbiam, to bym bardziej :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wolę smakową. Dobry jest Stock cytrynowy, Absolut porzeczkowy albo Sobieski mandarynkowy
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Smakowe to i moje ulubione, w ostatnim czasie Sznaps to dla mnie nr 1
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie jak już pić to tylko czystą wódeczkę. Zimna byle by była i jet git.
 
V

Vaffik

Guest
Żubróweczka, Polonezik, Removek, Szopenik... to są flachy a nie jakie tam siki :D
 
Do góry