Wniosek o dodanie nowych emot

Piotrono

niedoszły chemik
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
845
Punkty reakcji
0
Miasto
jak to skąd? stąd!
Boję się nowych emotek :D
Wg mnie lepsze są te z IPB (np. :mruga: :) :p ) nie podobają mi się te z PhpBB
Możecie bawić się kodem IMG i IMGshackiem. np.
grin.gif
smiley.gif
wink.gif
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
Większość emot i tak jest ukrytych, nie podoba się to na nie nie patrz. Wstawiaj tylko te standardowe.
co za idiotyzm, przecież one po to są żeby na nie patrzeć, a jak wejdziemy w temat i toto zacznie do nas machać i podskakiwać nie wiadomo po co, to co, mamy zamknąć oczy?

nie sadze żeby było potrzeba więcej emotek. To tylko zachęca do wstawiania i ciągami. A strona pełna szczerzących się, podskakujących emotikonów na wolniejszych kompach wolno chodzi uwierzcie mi
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
co za idiotyzm, przecież one po to są żeby na nie patrzeć, a jak wejdziemy w temat i toto zacznie do nas machać i podskakiwać nie wiadomo po co, to co, mamy zamknąć oczy?
A strona pełna szczerzących się, podskakujących emotikonów na wolniejszych kompach wolno chodzi uwierzcie mi
Można wyłączyć wyświetlanie się.

To tylko zachęca do wstawiania i ciągami
Spójrz na aktualną bazę emotek i powiedz ile z nich jest obecnie wykorzystywanych, a także pokaż mi posty w których wstawiane są "ciągami" lub jak ktoś wyżej napisał w postaci historyjek.
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
Dobrze wiesz, że są ludzie, którzy kochają po prostu wstawiać emotki. A zresztą, jeżeli, tak jak uważasz, nie ma wstawiania emot ciągami ani pisania nimi historyjek to w takim razie, po co dawać ich więcej? Do wyrażenia odczuć wystarczy tyle ile już jest.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A bo od przybytku głowa nie boli. I moze ja bym sobie chciała wyrazić odczucie taką
bukaum9.gif
bez bawienia się w imageszaka? uszanujcie to moze, co!
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Mi to obojętnie, prawie w ogóle nie używam emotikonek.
 

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
emotki nie są za bardzo aż tak potrzebne, bynajmniej dla mnie.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mi wystarczą cztery emotikony na krzyż i jestem zadowolony, więc... Jestem na nie ;)
 
Do góry