Wniosek o dodanie nowych emot

sanaj

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Moim zdaniem ilosc emot jest wystarczajaca...

To jest forum, a nie jakas historyjka obrazkowa, te emoty, ktore sa obecnie sa na tyle roznorodne, ze potrafia oddac najczestsze "emocje / odczucia" i to wystarczy. - reszte powiedza slowa.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Po to, że ta ankieta nie jest do końca szczera i nie uwzględnia wszystkich toków myślenia. Powinna zawierać wszystkie możliwe odpowiedzi.
A mi się wydawało ,że jak coś jest komuś obojętne to oznacza, że 50% na tak i 50% na nie. Po co komu wiedzieć czy mają to w gdzieś? Ich głos się i tak nie liczy. :kwasny:

To jest forum, a nie jakas historyjka obrazkowa,
Większość emot i tak jest ukrytych, nie podoba się to na nie nie patrz. Wstawiaj tylko te standardowe.

To tak jakbym założył ankietę "jaki masz numer buta" i podał odpowiedzi "43" i 44". A jeśli noszę 40 to co? To nie głosuję tak?
Taka ankieta całkowicie inna!
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
To tak jakbym założył ankietę "jaki masz numer buta" i podał odpowiedzi "43" i 44". A jeśli noszę 40 to co? To nie głosuję tak?

a co to ma do rzeczy emotów jest mało i nie wiem co administracja ma przeciw zeby było wiecej jak ktos nie chce to niech nie uzywa

ja bym to bardziej porownał z restałracja im wiecej dan w menu tym lepiej a jak ktos nie chce nie musi zamawiac ;)
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
emoty to Wy macie na gg i tam sobie wstawiajcie te smieci... to jest forum i tu sie wymienia poglady a nie emoty o_O
Mało macie emotek? :| więcej smieci niż słów...
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Wstaw te emotki Rain bedzie w czym wybierac. Bardzo fajny pomysl.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Jeśli bedzie jakaś emotka związana z czekoladą to popieram bo tylko takiej mi tutaj brakuje :D
Da sie zrobić? :p
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
nie,po co? jest wystarczająca ilość emot. więcej nie potrzeba.
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
emoty to Wy macie na gg i tam sobie wstawiajcie te smieci... to jest forum i tu sie wymienia poglady a nie emoty o_O
Mało macie emotek? :| więcej smieci niż słów...
O tam zgadzam się z Tobą xD
Nieno na prawdę, tyle macie emot a i tak mało kto je wstawia bo są po prostu zbędne, wystarczą tylko te standardowe.
To nie jakies przedszkolne forum gdzie wlepia się emotki zamiast słów.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie dodawać nowych emot. Forum powinno być przejrzyste, tu liczą się informacje, treść, a nie tworzenie komiksów.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Ale jesteście ograniczeni. Przecież jak napisałem wyżej - większość emotoikonek jest ukrytych, jak wam się nie podobają to nie zwracajcie na nie uwagi, wyłączcie całkowicie lub używajcie tylko tych standardowych, a dwa jeszcze nie zauważyłem, aby ktoś wstawiał 10 -15 - 20 w emot w jednym poście/temacie, więc historyjek obrazkowych tutaj nie ma...
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Eh... Boję się ich
Według mnie są nie potrzebne... Mało kto używa tych emotów... Podstawowe to :) ;) :p :D :] :/
Czy ktoś daje inne... ? Jakoś się nie spotkałam :]

Emotom mówimy NIE !
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Jestem za bo czasami nie ma takiej emotki która dosadnie określiła by nasze emocje podczas pisania posta :p
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Pff, to daj kod, a jakby bylo za duzo emot, to by tu sie zrobilo kolorowo, itp...
Ogolnie rzeczbiorac forum jest od pisania, emoty maja jedynie zdobic tresc postu, a nie, zeby to wygladalo jak na GG u 14 letnich dzieci -.-
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ale kto mówi o nakazie wstawiania minimum 5 emot do jednego posta? Nie lepiej wstawić jedną obrazujacą charakter postu? Wtedy kiedy tego chcemy. Jakby ktoś miał chęć ich wstawiac po 20 to moze to robić używając aktualnie dostępnych. A jakby ktoś chciał wstawić jedna z tej paczki Rainingmana, to ma się bawić imageshackiem, ta? ;]
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Permanentny sprzeciw. Dla mnie emoty graficzne to i tak poroniony pomysł. Jeśli muszą być, niech będą te co są.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Wystarczą te, które już są. Boję się że niektórzy zaczną ich używać zamiast słów. Infantylizmowi mówię zdecydowane NIE!
 
Do góry