Wizerunek łobuza

Krzysiek 19

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mam taki mały problem wiele dziewczyny postrzega mnie jako badboya a ja wcale taki niejestem przez to te porządniejsze kobitki sa z góry uprzedzone.

Więc drogie panie czy naprawdę wam przeszkadza jak chłopak chodzi na siłownie i ma sporo tatuaż ...
 

Necator

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
242
Punkty reakcji
0
Mam taki mały problem wiele dziewczyny postrzega mnie jako badboya a ja wcale taki niejestem przez to te porządniejsze kobitki sa z góry uprzedzone.
wręcz odwrotnie - przyciągasz większość lasek, bo one po prostu uwielbiają bad boyów. no, jeśli masz dużo tatuaży to możesz łapać minusy u części lasek, bo wiele osób nadal kojarzy tatuaże z więzieniem.

aha, laską nie jestem, po prostu to taka moja luźna uwaga, podparta życiowym doświadczeniem :p
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Tatuaże, rzecz gustu, natomiast atletyczna sylwetka zawsze jest w cenie. Jednak czym innym jest przypakowanie po sterydach tak mocno, że aż budzi niesmak, a czym innym wysportowane ciało.

Coś mi się widzi, że na forum trafił kolejny zakompleksiony chłopaczek, nie wkręcaj mi, że jesteś bad boyem, bo pewnie nawet nie wiesz co to znaczy. Tym bardziej, że Ci prawdziwi bad boy są także w cenie. A Ty co widac po poście raczej brania nie masz, bo jakbyś był bad boyem to byś tu nie pisał.

J.B
 

Krzysiek 19

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ciekawe co piszesz ale niema zamiaru sie sprzeczac ja niemówie ze jestem badboyem tylko tak jestem postrzegany i tyle ...
Ale dzieki za wczerpujaca wypowiedz...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań

Krzysiek 19

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ale głownie laski mnie tak postrzegaja i to te porzadne moze wlasnie dlatego ze niesa w temacie i chodzi mi oczywiscie o pierwsze wrazenie bo jak mnie blizej poznac to spokojny czlowiek jestem ....
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Tatuaże, rzecz gustu, natomiast atletyczna sylwetka zawsze jest w cenie. Jednak czym innym jest przypakowanie po sterydach tak mocno, że aż budzi niesmak, a czym innym wysportowane ciało.
niedawno na siłce taka pogawedka dwoch koksow dotarła do moich uszu :D
koks 1: co teraz bierzesz?
koks 2: od 4 miesiecy nic i pierwszy raz od 10 lat zaczynam rozumiem znaczenie słow "miec twardego"
to tak w ramach ciekawostki :p
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Ale głownie laski mnie tak postrzegaja i to te porzadne moze wlasnie dlatego ze niesa w temacie i chodzi mi oczywiscie o pierwsze wrazenie bo jak mnie blizej poznac to spokojny czlowiek jestem ....

Zabawny jest ten rozdział na porzadne i nieporządne. Powiedz nam kim jest porządna laska :) Kobieta to kobieta, jedna normalna inna stuknięta. Wiadomo, jak to w życiu. Wracając do tematu - samo pakowanie nie ma nic do rzeczy. A tak w ogóle to o co Ci chodzi amigo? Żalisz się czy jak? Bo wiadomo, że jak wyglądasz jak zabójca to ciężko Ci będzie wyrywać du.py. Może spojrzenie też masz takie zabójcze, do tego góra mięśni i tatuaży i gotowe. Laski się boją. I w sumie im się nie dziwię. Jak już pisałem, atletyczna sylwetka to plus, ale jak już ktoś przesadzi i zamiast sylwetki i dobrze rozbudowanych mięsni, ma rozdymane mięśnie sterydami to już jest to minus. No i podobnie z tatuażami, jak masz jakieś dziwne dziary na całym ciele to nie nic dziwneg, że laski omijają Ciebie szerokim łukiem. Bo zdaje sie chyba o to Ci chodzi. No i napisałeś, że laski postrzegają Ciebie jako BB i w Twoim przekonaniu jest to coś co Ci przeszkadza, i z tego powodu uwazasz, że nie możesz poderywac, mimo że jak piszesz masz "miłe usposobienie". No amigo, jeśli tak sprawa wygląda to jest cieńko z Tobą. Bo to oznacza, że wiele o laskach nie wiesz, masz kompleksy i do tego pewnie wyglądasz jak morderca. Współczuję. Ale powodzenia.

J.B
 

BlueDreams

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
4
Wiek
33
No i napisałeś, że laski postrzegają Ciebie jako BB i w Twoim przekonaniu jest to coś co Ci przeszkadza, i z tego powodu uwazasz, że nie możesz poderywac, mimo że jak piszesz masz "miłe usposobienie".
J.B

Zależy tez co rozumiemy pod pojęciem "miłego usposobienia" bo jeśli chłopak jest napakowany, ma mnóstwo tatuaży a zachowuje się jak tzw. ciepła klucha to żaden z niego BB.

Tak nawiasem to skąd Ty chłopcze wiesz, że te 'laski' wszystkie postrzegają cie jako takiego Bad Boy'a?
 

segador

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
2
Hmmm na pakerów to lecą najczęściej tapeciary,blachary itp.
Wiele dziewczyn mówiło mi,że tacy kolesie są aseksualni...
No ale nie rozumiem...każdy wyraża coś swoim wyglądem-chyba wiesz o tym co?(jak cie widzą i tak dalej)
Poza tym masz chyba 19 lat?Wątpię żebyś wyglądał jak pudzianowski...(Więc nie wiem gdzie leży problem)

Ps:Nie sugeruj się tym co mówi mama,ciocia,babcia
 

Krzysiek 19

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Hmmm na pakerów to lecą najczęściej tapeciary,blachary itp.
Wiele dziewczyn mówiło mi,że tacy kolesie są aseksualni...
No ale nie rozumiem...każdy wyraża coś swoim wyglądem-chyba wiesz o tym co?(jak cie widzą i tak dalej)
Poza tym masz chyba 19 lat?Wątpię żebyś wyglądał jak pudzianowski...(Więc nie wiem gdzie leży problem)

No właśnie wcale taki duzy niejestem ale to moze bardziej przez tatuaze no a takim tapeciarom, blacharom to sie podobam
a tym porzadniejszym niestety nie coz poradzic ...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Jakiś Ty biedny :D

Męczą mnie już takie tandetne prowokacje.

J.B
 

Piacho1

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
cieszmy się z tego że nie ma jego zdjęć skoro każdy mówi że nie jest BB :p :p J.B ty jak coś powiesz to za wszystkich :D a przynajmniej za większość rzeby nikogo nie urazić
 

Krzysiek 19

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
poprostu szukam normalnej dziewczyny a nie pierwszego lepszego czorta co naje.... ma w glowie i tyle

Moze w kosciele taka znajde musze sie wybrac hehehe
 

Piacho1

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
jak nie będziesz wybredny to i chyba znajdzierz a i wiadomo jak to co piszesz że jesteś BB jest prawdą
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Troche autor ma racji, bo tak jest, ja jeśłi chodzi o laski to jestm bardzo uczuciowy delikatny, ale że jestem troche większy od równieśników to niestety ale tylko puste laski zwracają na mnie uwage. owszem może i są ładne ale puste, gardze takimi, a jakaś delikatna, możę nie jakkas mis alle mądra to od razu jak widzie 100kg chłopa w ciasniejszej kolszulce z wlosami na żel, to od razu ze jakis burak.
 
Do góry