Wizerunek łobuza

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Powiem Wam, że takich ściem dawno tutaj nie czytałem. Ładne laski się nim rzekomo interesują, ale on woli te brzydsze. Niestety te brzydsze go nie chcą, bo on jest BB. Ale nie! On przeciez nie jest BB, tylko tak wygląda. A tak naprawdę to jest miękka rura, a nie żaden BB. Normalnie śmiech na sali. Ładna komedia. Jak dla mnie autor jaja sobie robi, a Wy dajecie się wkręcać. Nie jeden by chciał mieć branie u ładnych lasek, a ten typ wciska nam, że takich to on nie chce i tłumaczy sobie to tym, że są puste. Za to te brzydkie na pewno są mądre! Tak, to są przyszłe noblistki! Ja pier.dole co za pajac :]

BTW: mam kupla koksa i jakoś ładne laski na niego nie lecą. Ciekawe dlaczego, może za mało przypakował? Nie, po prostu jest przeciętny, a ładne laski nie lecą na przeciętnych kolesi. Taka mała uwaga.

J.B

PS: Pamiętacie Jole R? Ładna nie jest, raczej taki wymalowany pasztet. Za to głupia, że aż trudno w to uwierzyć. Każda może być tak samo głupia jak ona, nie ważne czy będzie ładna czy nie. Te biadolenie autora można między bajki wsadzić. Widać ewidentnie, że on w ogóle z laskami kontaktu nie ma.
 

Krzysiek 19

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Troche autor ma racji, bo tak jest, ja jeśłi chodzi o laski to jestm bardzo uczuciowy delikatny, ale że jestem troche większy od równieśników to niestety ale tylko puste laski zwracają na mnie uwage. owszem może i są ładne ale puste, gardze takimi, a jakaś delikatna, możę nie jakkas mis alle mądra to od razu jak widzie 100kg chłopa w ciasniejszej kolszulce z wlosami na żel, to od razu ze jakis burak.

Nom niestety tak juz jest ale powiem ci ze znajdziesz kiedys wariatke ktora cie pokocha hehehe


BTW: mam kupla koksa i jakoś ładne laski na niego nie lecą. Ciekawe dlaczego, może za mało przypakował? Nie, po prostu jest przeciętny, a ładne laski nie lecą na przeciętnych kolesi. Taka mała uwaga.

Pajac powiadasz ciekawe jak ty wygladzasz pewnie z ciebie suchar co siedzi przed kompem i po innych cisnie bo na nic innego go niestac pewnie mam racje ...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
No J.B ciśnie, ciśnie bo bajdurzysz. Jak widać lubisz jak Ci przytakują, a jak ktoś ma odmienne zdanie to już jest suchar. Jesteś kolejnym typkiem, z którym nie można rzeczowo pogadać. No i generlnie to o czym mówisz nie za bardzo pokrywa się z tym co sam obserwuję. Dlatego jest jak jest.

J.B
 

Krzysiek 19

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
No J.B ciśnie, ciśnie bo bajdurzysz. Jak widać lubisz jak Ci przytakują, a jak ktoś ma odmienne zdanie to już jest suchar. Jesteś kolejnym typkiem, z którym nie można rzeczowo pogadać. No i generlnie to o czym mówisz nie za bardzo pokrywa się z tym co sam obserwuję. Dlatego jest jak jest.

J.B

Ja moge rzeczowo pogadac ale jesli ktos mnie pajacem nazywa no to sory ale brak slow... to co samo obserwujesz ciekawe ....
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
To zależy jakie tatuaże, co przedstawiają, jakiej są wielkości i w jakich miejscach.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Jedno cale przedramie w tribalach druga reka cala od nadgarstka do barku w kompozycji na udzie most na drugiej nodze na lydce puma na plecach napis memento mory


Co Ty z sobą zrobiłeś ? Nie dziw sie że dziewczyny nie lgną do Ciebie bo ta ilość tatuaży ich poprostu odstrasza ..
Tak mi się wydaje. Przykre słowa ale nie potrafiłam inaczej je ubrać żeby Cie nie urazić . Ewentualnie zimą możesz je czymś przykryć jakimś swetrem z długim rękawem ale tak latem jak chodzi sie nacodzień w bardziej przewiewnych ubraniach to wszystko jest widoczne gołym okiem . O gustach się nie dyskutuje więc sęk w tym co się komu podoba a co nie . Może jesteś fajnym facetem z którym warto się zakumplować ale te tatuaże mogą niektórych odpychać nabiorą dystansu do Ciebie troche respektu włączy im się stereotypowe myślenie ocenią Cie z góry jako jakiegoś ganstera .
Po co sobie tak niszczyć skóre przecież one Ci zostaną na całe życie ? Można sie uatrakcyjnić w inny sposób .
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Ja moge rzeczowo pogadac ale jesli ktos mnie pajacem nazywa no to sory ale brak slow... to co samo obserwujesz ciekawe ....

Koleś, ja na poprzedniej stronie wypowiedziałem się merytorycznie. Ale nie miałeś ochoty się do tego ustosunkować, więc teraz nie narzekaj.

Jedno cale przedramie w tribalach druga reka cala od nadgarstka do barku w kompozycji na udzie most na drugiej nodze na lydce puma na plecach napis memento mory

No i o tym też wspominałem. Nie dziw się, że odpychasz laski skoro wyglądasz jak bandzior. Podziwiam ludzi, którzy w tak młodym wieku kaleczą sobie ciało. Ale to był Twój wybór amigo.

J.B
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Tatuażyk dobra rzecz ale przesadziłeś... Ja planuje sobie na dniach też zrobić ale jednego ,maks dwa i starczy;) Powiem Ci tak,inteligentna kobitka liczy na spędzanie czasu na poziomie a jak Ty z nią pójdziesz do kawiarni jak będzie ciepło w szortach i koszulce to ludzie będą uciekać:) Nie wystarczyła ta puma na łydce??
 

BlueDreams

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Jedno cale przedramie w tribalach druga reka cala od nadgarstka do barku w kompozycji na udzie most na drugiej nodze na lydce puma na plecach napis memento mory


Ooochydaa! Jak można siebie tak pokaleczyć, a raczej: jak można siebie tak oszpecić??
Straszne to jest.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Jedno cale przedramie w tribalach druga reka cala od nadgarstka do barku w kompozycji na udzie most na drugiej nodze na lydce puma na plecach napis memento mory

mam znajomego ktory jest podobnie oszpecony jak Ty i do 32 roku zycia nie mial dziewczyny teraz ma narzeczona ktora tez jest cala w tym syfie... jednym slowem porazka te Twoje "dziela" masz pozamiatane u lasek :bag:
 

Krzysiek 19

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
mam znajomego ktory jest podobnie oszpecony jak Ty i do 32 roku zycia nie mial dziewczyny teraz ma narzeczona ktora tez jest cala w tym syfie... jednym slowem porazka te Twoje "dziela" masz pozamiatane u lasek :bag:

W sumie troche wtym racji ale mam nadzieje ze sie kiedys znajdzie taka dla ktorej bede ja a nie moje dziary ...
 

Maver

Głęboko wierzący ateista
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
1 579
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Ja moge rzeczowo pogadac ale jesli ktos mnie pajacem nazywa no to sory ale brak slow... to co samo obserwujesz ciekawe ....

Koleś, ja na poprzedniej stronie wypowiedziałem się merytorycznie. Ale nie miałeś ochoty się do tego ustosunkować, więc teraz nie narzekaj.

Widzę J.B, że masz jeszcze jeden poziom do pokonania. :) Dość łatwo cię sprowokować. Chyba się trochę zapędziłeś w tej pewności siebie. :) Uznaj to jako cenną wskazówkę. Nie miałem zamiaru cię obrażać. Zresztą wiesz przecież, że jestem po twojej stronie. :)
 

dLn

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Nie dziwię się...

"Memento Mory" - mam nadzieję, że to tylko literówka i nie masz tego na plecach :)

PS Jak Ty chłopie znajdziesz normalną robotę ;] ?
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Jedno cale przedramie w tribalach druga reka cala od nadgarstka do barku w kompozycji na udzie most na drugiej nodze na lydce puma na plecach napis memento mory

To dla mnie przesada. Nie chodzi o to, że to ma być jeden mały tatuaż, może ich być kilka w różnych miejscach... ważne
zeby nie rzucały się w oczy z kilometra.
 
Do góry