więzidełko napletkowe

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
Ostatnio podczas stosunku za szybko chcieliśmy zacząć zabawę, prawdopodobnie było za sucho i mojemu chłopakowi naderwało się więzidełko.
Na Wikipedii przeczytałam:

W niektórych przypadkach może dojść do naderwania wędzidełka lub jego zerwania. W takich przypadkach zaleca się natychmiast udać się na pogotowie w celu podszycia wędzidełka (chirurg po podaniu znieczulenia rozcina wędzidełko wzdłuż prącia, po czym obie jego części przyszywa). Natomiast gdy z rany nie leci już krew (jest za późno na podszycie), zaleca się wizytę u urologa. Jeśli przy stosunku odczuwalny jest ból, lekarz może skierować pacjenta na plastykę wędzidełka. Raz zerwane wędzidełko bez interwencji chirurgicznej może zrywać się stale.

Tyle, że krwi nie było dużo, a właściwie prawie wcale, więc z pewnością nie było to zerwanie i nie wymagane było szycie. Drugi raz się to zdarzyło... za pierwszym przez miesiąc bolało, zrosło się i było ok.
Mój chłopak raczej nie pójdzie do urologa, boję się, że jeśli mu o tym powiem, to poczuje się trochę urażony, że to jakaś dysfunkcja, albo coś...

Może na forum jest jakiś urolog, bądź ktoś się zna, może dowiedzieć, albo wie z doświadczenia CO ROBIĆ?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
wcale nie wiecie co sie stalo! to sa wasze domysly..najlepiej aby twoj chlopak udal sie do lekarza a jezeli uwazacie,ze problem tkwi w nawilrzeniu to zastosujcie jakies dobre nawilzenie i zaczynajcie powoli stosunek tzn. przepraszam za slownictwo:'niech nie pcha na sile"
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Prawdopodobnie Twój chłopak ma mały problem ze stulejką. Urolog krzywdy nie zrobi, a po małym zabiegu chirurgicznym chłopak może mieć znacznie więcej przyjemności z seksu ;)
 

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Jeśli to stulejka nie macie czego się bać, ostatnio mój przyjaciel przeszedł zabieg na stulejkę, pobolało go i to nie bardzo jeden dzień i przestało, a teraz już wszystko jest ok, więc zaprowadź go do urologa, chyba Ciebie posłucha ;| przecież to żadna uraza :/
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ale wcale nie wiadomo czy to jest problem ze stulejka..wiec najlepiej udac sie do lekarza
 
Do góry