Wcześniejsze Wybory?

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Jezeli Marcinkiewicza bedzie promowal PIS to napewno nie wygra :lol: Kto jak kto, ale Warszawiacy poznali sie na rzadach PISu.

PS. nie lepiej otworzyc nowa ankiete?

Oj, w naszej Polsce wszystkiego można się spodziewać. Także nie byłabym taka pewna (na nieszczęście).
Zresztą... kto poza PiS-em chciałby promować tego... tego pana? Phi.

Śmiesznego pana, swoją drogą, bo jest to pan, który najpierw zezwala na te wszystkie biało-różnane,pisowskie i niebieskie marsze/demonstracje/wiece, a póżniej (gdy przygotowania dążą ku końcowi) apeluje do orgaznizatorów o ich odwołanie. Facet nie może się zdecydować czy chce powiedzieć 'tak' czy 'nie', zupenie jakby nie rozróżniał czarngo od białego.

A spodziewam się, że te wszystkie opiewane przez media marsze, skończą się koniec końców, jedna wielką bijatykom.
No, ale zobaczymy za kilka godzin.

PS Taaaa... No, teoretycznie możaby zrobić nową ankiete :D
 

Cuhirt

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Jak kto ktos powiedzial "Marcinkiewicz jest sterowany na radio przez Kaczynskich" tak, wiec darujmy sobie takiego polityka. Jego wypowiedzi zawsze byly takie elokwentne i wogole "gabinet cieniasow" etc.

Swoja droga cos nie slyszalem o dzialaniach tego gabinetu.

A te marsze wedlug mnie nie powinny sie odbyc. 12 marszy jednego dnia, przeciez to samo w sobie przeczy idele takiego marszu. Zaklepal ten termin jako pierwszy klub PO to powinni tylko oni maszerowac - a nastepnego dnia bojowki LPR-u, a tak moze rzeczywiscie stac, ze zostana sprowokowane jakies bujki.
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Jak kto ktos powiedzial "Marcinkiewicz jest sterowany na radio przez Kaczynskich" tak, wiec darujmy sobie takiego polityka. Jego wypowiedzi zawsze byly takie elokwentne i wogole "gabinet cieniasow" etc.

No, wssszystko prawda :D A K.M. jest po prostu tchórzem. Najlepiej obrazuje to sytuacja z 'marszami'. No, bo skoro PO było pierwsze i zresztą planuje to od dawna, to teoretycznie PiS-owi i LPR-owi powinno się zabronić podobnego wiecu w ten sam dzień. Chociażby w trosce o obywateli/miasto. Ale pewnie mu przełożeni kazali. Ciekawe tylko jaki w tym jest wyższy cel?
- Zrobić na złość PO...?

Swoja droga cos nie slyszalem o dzialaniach tego gabinetu.

Ja również nie. No, może pomijając wszelakie konferencje prasowe i sesje zdjęciowe Kazia.

A te marsze wedlug mnie nie powinny sie odbyc. 12 marszy jednego dnia, przeciez to samo w sobie przeczy idele takiego marszu. Zaklepal ten termin jako pierwszy klub PO to powinni tylko oni maszerowac - a nastepnego dnia bojowki LPR-u, a tak moze rzeczywiscie stac, ze zostana sprowokowane jakies bujki.

No. Oczywiście. Te wszystkie 'marsze' będą świętną okazją dla chuliganów różnej maści, okazją której pewnie nie zmarnują. Obawiam się, że na ulice wyjdą kibole, skini i któż tam jeszcze i będą 'nawalać' każdego kto popadnie. No, ale zobaczymy.
Może policja się wykarze? Ciekawe tylko, jak mają zamiar zapanować nad tymi (domniemanymi) tysiącami ludzi na ulicach?
 

Mivten

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Oczywiście, słusznie prawisz :D Ale w obecnej sytuacji... Cóż, po prostu nie wierze by miał szanse. I marzy mi się porażka Marcinkiewicza. :D
No cóż pożyjemy zobaczymy jak to będzie z tym Prezydentem Warszawy, mam szczerą nadzieje, że mieszkańcy Warszawy pomyślą :p Ale prawda w Polityce jest brutalna ... kto ma więcej kasy na Kampanie Wyborczą ma większe szanse.

A te marsze wedlug mnie nie powinny sie odbyc. 12 marszy jednego dnia, przeciez to samo w sobie przeczy idele takiego marszu. Zaklepal ten termin jako pierwszy klub PO to powinni tylko oni maszerowac - a nastepnego dnia bojowki LPR-u, a tak moze rzeczywiscie stac, ze zostana sprowokowane jakies bujki.
Zgadzam się powinien być 1 Marsz, PO wymyśliło marsz, a tu nagle LPR kontrmarsz czy jak to nazwać, takie coś tylko do bójki może doprawadzić, przynajmniej teraz zmieli troche kierunek a nie będzie 50 m od siebie iść :p
 
Do góry