Wasze Cytaty...

Magdulek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
Śląsk
Prawdziwy przyjaciel - to ten, który wie o Tobie wszystko a mimo to nadal Cię kocha
 

siwa_ii

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Gdańsk
Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie. -Baruch Spinoza

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość. - Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam..
 

Red Flower

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Białystok
Jeżeli coś kochasz, daj mu wolność. Jeżeli wróci do Ciebie, jest Twoje. Jeżeli nie wróci, oznacza to, że nigdy od początku Twoje nie było.
— Salomon


Każda prawdziwa miłość musi mieć swój Wielki Piątek.
— Stefan Wyszyński


...zgłodniałe serce karmi się byle okruchem...
— Pierre La Mure "Moulin Rouge"
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Mieć wielu przyjaciół, to jak nie mieć żadnego.

Kur** też kobieta, tyle że z licznikiem - ten cytat jest powalający :]
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
komu w droge temu kopa


Nie bierz życia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego żywy.

Życie jest komedią dla tych, którzy patrzą, a tragedią dla tych, którzy czują.
 

justyna_m

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
"Niech kochają nas Ci co nas kochają. A tym co nas nie kochają niech Bóg odmieni serce. A jeśli nie odmieni ich serca, to niech im skręci kostkę, abyśmy ich poznali po kulawym chodzie"
J.Carroll "Zaślubiny patyków"
 

wredas

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Śmiej się z tyranów i tragedii, których są przyczyną. Tacy ludzie uważają nasze łzy za dowód poddaństwa, ale nasz śmiech jest dla nich hańbą.
"Rzeka bez końca: Laura Shane

Wyczuwamy, że życie jest mroczną komedią i być może potrafimy z tym żyć, ale ponieważ cała rzecz została napisana ku uciesze bogów zbyt wiele dowcipów wymyka się naszemu rozumieniu.
 

szana

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
helooo ! :papa: macie jakis cytat :sexy: ...przez ktory mozemy dac komus do zrozumienia ze sie nam podoba, choc tego nie widac kiedy spotykamy sie nacodzien...(bo zawstydza mnie i staram sie go unikac :p :bag: :mruga: .....bylabym wdzieczna BB)aaa taki na gg zeby sie zmiescil... :D badz troche dluzszy na grono.... :sexy:
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
"Bliskość śmierci zawsze sprawia, że staramy się żyć lepiej."

"Śmierć jednej osoby to tragedia, tysiąca to statystyka."

"Człowiek ma w życiu dwa duże dylematy: jeden to wiedzieć, kiedy zacząć, a drugi - wiedzieć, kiedy skończyć."

"Człowiek prawdziwie wolny wszędzie jest niewolnikiem."

"Przypadek jest tym, co losowi wypada z rąk."

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą."

Jesli mialbym komentowac to cytaty Czarnej bardzo mi sie podobają, mozesz jeszcze dorzucic :)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
"Trza łapać życie za nogi"
"Życie zaczyna się po godzinach"
"Ryj w rogala i radocha"
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
"Pierwszym warunkiem nieśmiertelności jest śmierć"

To niedawno wymyśliłam :p chociaż nie wiem czy ja pierwsza
"Lubię czuć ciepło drugiego człowieka, a mogę czuć tylko swój chłód"
 

siwa_ii

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Gdańsk
Kiedy człowiek jest zakochany, ukazuje się światu takim, jakim powinien być zawsze.

— Simone de Beauvoir


Miłość jest tyranem, wiesz? Nie da się jej uniknąć ani utrzymać na dystans. Przybywa, albo wraca, albo też zstępuje, wszystko jedno, i właściwie możemy tylko podnieść ręce do góry i być dobrej myśli, prawda?

— Jonathan Carroll

...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia.

— Paulo Coelho
 

gosiaak

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....
"najpiękniej umiera gałąź: łamie się pod ciężarem własnych owoców" <Friedrich Hebbel>

"póki jesteśmy młodzi wszystko jeszcze przed nami" <Juliusz Słowacki>

"przychodząc na świat płaczemy, inni się śmieją. Umierając śmiejmy się, niech płaczą inni" <Wolter>
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
" Boję się, że zapomnę się śmiać. " - z jakiejś książki

" Po co mi skrzydła, jeśli nie poczuję na twarzy wiatru ? " - film (Miasto aniołów)

" Spróbujcie powtorzyć sto razy jakikolwiek wyraz, a przekonacie się sami, że zamiast znaczenia pozostaje tylko bezsensowny dźwięk " - też z jakiejś książki ...

" Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje jużnie patrzą na Ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał ... " - Syzyfowe prace

" (osioł) Rzadko się odzywał, a gdy już coś powiedział, zwykle byly to złośliwości: Mawiał na przykład, że choć Bóg dał mu ogon, żeby oganiał się od much, on, Benjamin, wolałby żeby nie było ani ogona, ani much " - Folwark zwierzęcy.


To tak do rozmyślań. Najczęściej lubię cytaty z piosenek ... (m.in. z sygnatury)

***************************************************************


Dam też cytat kolegi:

" na ile pozwolę na tyle znasz mnie "

Jakoś tak mnie skłoniło do tego.

****************************************
I inne (moje hyh):

Życie jest zbyt krótke, aby żałować za każdy swój czyn

dziś to wczorajsze jutro

lepiej zrobić i potem żałować, niż żałować, że się tego nie zrobiło.

Jak dużo trzeba zrobić, aby dowiedzieć się, że ktoś Cię jednak potrzebuje ...

Cudownie jest marzyć. Najgorsze jest to, że niektóre marzenia nigdy nie będą spełnione.
 
Do góry