Wasze Cytaty...

forbidden1

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś napisał skąd pochodzi cytat:
"Gdy zapytasz Co kocham najbardziej. Odpowiem, że życie. Ty odwrócisz się i odejdziesz, nie wiedząc że moim życiem jesteś Ty..."
Z góry dziękuję ;)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
' - Czym się różni kobieta od mężczyzny?
- Kiedy facet kocha kobietę,
z którą nie może być zalicza każdą inną by o niej zapomnieć.
Kobieta zaś odstrasza każdego innego mężczyznę,
gdy ten jedyny jest nieosiągalny.'
 

MagaKrong

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Wrocław
``Kiedy już znajdę klucz do szczęścia to zawsze ktoś wymieni zamek,,- To mój cytat. Jestem z siebie dumny. Oczywiście szczere gratulacje dla innych młodych pseudo-poetów. :D
 

antifa_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chmury
- Czekać. Czy to to samo, co tęsknić?
- Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano, rezygnując z najlepszych snów. Nie przychodzę także z tego powodu już przed 7 do biura. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie tak...

"S@motność w sieci"
 

funambulist

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
"Wielkie idee czasami nie są warte złamanego szeląga, jeśli ich przeznaczeniem jest pozostać w sferze idei"
"American Dream. Niedopowieść" Natalia Bielawska
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.

Znaczę z Tobą mój widnokrąg, a więc znaczysz dla mnie wszystko.


Drwina kończy się tam, gdzie zaczyna się zrozumienie.

Nie jestem "wszyscy" i nie mam na imię "każdy"...


Co Ty o Mnie wiesz takie rzeczy opowiadasz...


Bo to, czego brak nam obojgu to świat, w którym nie ważne są słowa.

Jeśliby karać każdego, kto ma charakter przewrotny i zły, to kara nie ominie nikogo.


Co mam powiedzieć, kiedy wszystko się skończy...



 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Nie daj się zarazić, nie podawaj czyjegoś zdania za własne, myśl lepiej sam. / Lichtenberg

Gdy jednak wszystko zależy od przypadku, musimy temu przypadkowi zaufać. J.R.R.T

Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto. J.R.R.T

[...] zwycięstwo to bardzo smutna historia. J.R.R.T

Polak, jak mu przyjdzie fantazja do głowy, może być całkiem porządnym człowiekiem.

"Najdłuższe rozstanie, po którym się żyje jakby serce pękło i nic się nie stało." JT

Cokolwiek by się działo - udawaj , że tak miało być.

Utopić w ironii własny ból..

He says close your eyes Sometimes it helps.

Uczyń bym była z kamienia, bym z kamienia była znów...

,,Zmęczone twarze bledną w cieniu straconych szans. Im już jest wszystko jedno."


Daj, ać ja pobruszę, a ty poczywaj!
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
...życie ,choć krótkie,tak piękne jest...
Móc Cię przytulac i calowac, zabrac Cie swiatu i w dloniach schowac, miec Ciebie tylko dla siebie, tak byloby jak w niebie.

Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły.

Był ktoś kto mocniej wziął za rękę, poprowadził w ogień.

Te chwile, nawet najbłahsze, pamiętać tak, by na zawsze 
zostało coś z tych dni.

Niektorzy mowia "karmel,ciastko,czekolada". Ja mowie: Whisky, Tequilla, Piwo!
 

bul a

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cmentarze pełne są ludzi niezastąpionych.
Georges Clemenceaux

Kłam kiedy żona wstaje, kłam kiedy boli cię brzuch, kłam kiedy ona udaje, kłam kiedy sprzedajesz buty, kłam
Al Bundy

Rozrywki jaskiniowców były proste: Mężczyzna zabija coś do jedzenia, kobieta gotuje, wielki pterodaktyl goni kobietę, kobieta wpada w błoto... To były czasy!
Al Bundy
 
M

marco9512

Guest
Troche tutaj dawno nikt nie pisał ale ja dam coś od siebie
Mój ulubiony
Dopóki nie skorzystałem z interentu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
"Jest taka miłość, która nie umiera, choć zakochani od siebie odejdą" - Jan Twardowski

"Ci, których najtrudniej kochać, najbardziej potrzebują naszej miłości" - Dan Millman
 

XYZW

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pewien angielski profesor napisał na tablicy zdanie:
"A woman without her man is nothing."
Poprosił studentów by wstawili znaki przestankowe.
Mężczyźni napisali:
"A woman, without her man, is nothing."
Kobiety napisały:
"A woman: without her, man is nothing."
 

K.B.

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
36
Punkty reakcji
5
Miasto
bywa różna
Ludzie genialni są podziwiani, bogatym się zazdrości, potężni budzą strach, ale tylko ludziom z charakterem można zaufać - Alfred Adler

Kto chce ten znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą - Mark Twain

Ulubione zwierzaki każdej kobiety to: norka, jaguar, tygrys i osioł
Norka-w szafie
Jaguar-w garażu
Tygrys-w sypialni
Osioł-który za wszystko zapłaci
szkoda, że nie pamiętam komu zawdzięczamy tak "trafny" cytat :lol:

mój ulubiony: Między ustami a brzegiem pucharu jeszcze wiele zdarzyć się może





http://cosniecososztuce.blogspot.com/
 

Miłosz20

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hm... Dla mnie mottem życiowym jest: "dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą". Poza tym lubię szukać jakieś fajne aforyzmy, a większość z nich znalazłem na : http://najlepszecytaty.pl . Fajna strona, gdzie cytaty są wartościowe i są fajnie przejrzyście umieszczone:)
 

Villemoo

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
6
Wiek
71
Miasto
Toruń
"A nade wszystko szanuj mowę twą ojczystą, nie znać języka swego - hańbą oczywistą..." - ks. Franciszek Ksawery Dmochowski

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" - Gilbert Keith Chesterton

"Dulce et decorum est pro patria mori" - Horacy

"Zwyciężymy, bo to zwycięstwo jest potrzebne Polsce. Jest potrzebne po to, by w tym państwie, w Rzeczypospolitej Polskiej, żył jeden naród polski, a nie różne narody." - Jarosław Kaczyński na konwencji PiS

"Lepiej być faszystą, niz pedałem!" - Alessandra Mussolini

"Kiedy wychodzę na ulicę, pierwsze, co mi przychodzi do głowy, to – eksterminacja." - Emil Cioran

"My pokażemy światu, że Polski jesteśmy warci, byleby but był mocny, byleby karabin był w garści. " - Władysław Broniewski

"Na każdym kroku walczyć będziemy o to, aby Polska - Polską była! Aby w Polsce - po polsku się myślało!" - kard. Stefan Wyszyński

"Si vis pacem para bellum" - przysłowie łacińskie

"Łatwo jest mówić o Polsce, trudniej dla niej pracować, jeszcze trudniej umrzeć, a najtrudniej cierpieć. " - napis wyryty przez torturowanego więźnia na ścianie katowni gestapo przy Alei Szucha w Warszawie.

"Ten kraj jest bardzo piękny. Rozumiem teraz, jak można go kochać." - Pierre Curie o Polsce

"Trzeba nam teraz wszystkiej energii, zwłaszcza energii polskiej (...) Moja Polska to kraj, który najbardziej ucierpiał od wojny. Gdyby moje poświęcenie mogło go uratować, chętnie bym się posłużył mym wielkim kanonierskim batem. Jesteśmy najszlachetniejszą i najbardziej nieszczęśliwą, ale i najdzielniejszą rasą świata." - Guillaume Apollinaire

"Polacy są przede wszystkim patriotami. Wiele razy dowodzili, że są gotowi umierać za ojczyznę; tylko nieliczni są jednak gotowi dla niej pracować." - Norman Davies

"Gdyby Polska nie miałaby tylu Żydów, nigdy by nie było rozbiorów." - Roman Dmowski

"Teraz pokażę wam jak Polak walczy i umiera." - płk Stanisław Dąbek, 19 września 1939 r.

"My musimy naszą rolę w historii Polski wygrać do końca, musimy następnym pokoleniom pozostawić Polskę silną, zdrową i groźną." - gen. Stanisław Bułak-Bałachowicz

"Rodzimy się żyjemy i umieramy nie dla siebie, lecz dla Ojczyzny" - Cyceron

„Ja mam poważne pretensje do p. gen. Jaruzelskiego, ale chyba najpoważniejszą jest ta, że oddał władzę hołocie”. - Janusz Korwin Mikke

"Unia Europejska jest skazana na niepowodzenie, gdyż jest czymś szalonym, utopijnym projektem, pomnikiem pychy lewicowych intelektualistów". - Margaret Thatcher

''Jesteśmy fanatykami, ponieważ fanatycy dokonują rzeczy wielkich'' - Jan Mosdorf

"Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo się przemienia w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm." - Jan Paweł II

"Generalnie rzecz biorąc, ja jestem w jednej dziedzinie za równouprawnieniem, a mianowicie: żeby w małżeństwie było 50% mężczyzn i 50% kobiet." - Janusz Korwin-Mikke

"Unia Europejska to spadkobierca III Rzeszy. Każdy zwolennik Unii jest wobec tego nazistowskim sk*****lem."
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
:)

,, Jakże mam nie być wilkiem stepowym i
obdartym pustelnikiem, skoro żyję w
świecie, którego celów nie podzielam,
którego radości są mi wszystkie obce.,,

— Hermann Hesse
Wilk stepowy

:)
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
:)
"Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie."
Konstanty Ildefons Gałczyński
:)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Przyszliśmy nie wiadomo skąd, pójdziemy znowu w niewiadome, nie wiemy co będzie jutro, co będzie za godzinę.
Może tak ma być, że nic nie wiemy, tylko zgadujemy, tylko myślimy może jutro będzie lepiej.
Może Ty mi podarujesz czy róże czy też lilie, a może przyniesiesz mi w dłoni nie rozpuszczony płatek śniegu.
Może podarujesz mi miłe i czułe spojrzenie, może zobaczę w Twoich oczach łezkę radości.
Wyjść może nie będzie ciężko, jeśli my znów się spotkamy po stu latach, po drugich stu - znowu"

Właściwie to nie wiem skąd ten tekst pochodzi, kiedyś to dostałam, ale na długo zapadł mi w pamięć...
 
Do góry