Wasza Broń

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
mam kumpla ktory bawi sie w to cale ASG i jest zarejestrowany na jakims najwiekszym forum w polsce poswieconym ASG. Ma nick bodajrze ljukash lub cos takiego , znacie go moze? jest w jakiejs starachowickiej grupie szturmowej czy cus takiego :p
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
A to fajnie, LaggeR, skad jestes, tez ze starachowic?

Tez na wmasg siedze, a jestem z Kielc.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
tzn ja nie siedze w ASG tylko moj kumpel dosc dlugo sie w to bawi. Tak jestem ze starachowic :]
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Moja broń-trochę tego będzie: M16A1 Cyberguna , M4 Tactical SRC/STTI i mam w planach zakup Kałasznikowa w wersji AK-47 lub AK-74M16A1.jpgtm_ak47_.jpgM4.jpg
 

maxpio

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ja mogę to wiedzieć ?
Tu chwalcie się swoim sprzętem. Może to być ASG, AEG lub wiatrówki. Co masz to pokazuj :)

Ja w październiku się dobieram do XM177E2 CyberGuna

http://www.military.pl/?prod=81&cat=30
81_74.jpg
Polecam tą giwerkę jest naprawdę świetna i dla wszystkich którzy zaczynają w ASG (w końcu moja giwerka)
Ja już przeżucam się na elektryka M4A1
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
dziecinada zeby mowic co sie ma boi skoro nasza to niby to mamy nie ; o?x D do :cenzura: z takim tematem _`_
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Niektorzy sie chwala co maja, ale to i tak nic szczegolnego.

Ja juz sie AUG'a nie moge doczekac.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Można powiedzieć, że już go mam, zamówienie złożone, kasa przelana. AUG jest w drodze. jedyne 1608.70 PLN ;]

Musiałem się pochwalić ^^
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
No widzisz, przynajmniej nie na jakieś pedalskie ubranka, chamskie imprezy w mefisto i pierdoły typu telefony wybajerzone, które i tak są syfem.

Poztym to nie zabawka, tylko replika, z tego co widzę niewiesz co to jest. No ajeżeli chcesz się przekonać to zapraszam na strzelanki.

Z tego co widzę to grasz w CoD2 ;] spójrz przez okno jaka grafa, a jaka realistyka, o to właśnie chodzi. Sam kiedyś często grałem (a teraz niemam miejsca na dysku, ale nvmd) w CoD, GR i inne shootery taktyczne lub nie.

Oj, szkoda, że masz 15 lat, jeżeli chciałbyś grać w AirSoft to 16 lat i zgoda rodziców, ale... może się dogadasz.

Dobrze zacząć możesz już od 500 złotych.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Ej ja staram sie o tym nie myśle bo mnie szlak trafia ze tacy ludzie jak ty wydaja sobie 1500zł i maja sie czym bawic w komandosów a ja nie moge bo nie mam kasy ;(

Niech mnie ktoś przytuli...
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Danielku, ja Cię przytulę.

To nie zabawa w komandosów, to nie zabawa w wojsko, to wogóle nie jest jakakolwiek zabawa, to hobby.

Ja na przykład czekałem ponad rok na swoją kolej zakupienia repliki.

BTW przynajmniej nie wydaje tych 1500 PLN na pajacowanie na dyskotece, czy nowiusienkie dresy lub telefon, czy rozwalanie na przećpanie... Ja też kasy nie miałem, ale przyszła na mnie pora.


A tak pozatym to 1500 zł to jest mało, w sumie przez rok można wydać o wiele wiecej.

Jeżeli uważasz, iż AS to zabawa, to najpierw zobacz czym to się je, a jeżeli dalej tak będziesz uważał to składam kondolencje.

BTW daniel... a ja płacze, że mam kompa słabego i zapchany dysk muzyką. Jakbyś nie zauważył, to dużo trochę poszło Ci na kompa, którego mógłbyś mieć słabszego, a za resztę, czyli na przykład tysiaczka coś z sobą zrobić ^_^

A dysk to sobie i tak kiedyś dokupie...
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
No nie uwierzxysz ale ja też nie cpam nie pale nie pijei nie chodze po dyskotekach rozrzucając kase na lewo i prawo. Wszystko ciułam do kupy żeby potem kupic coś pożadnego. Na ASG sie czaiłem (a zabawa w komandosów uzyłem w ramach "żartu" - troche dystansu wiem o co w tym chodzi i wiem ze to nie sa zarty a powazna napierdalana) ale jenak nie moge sie zdecydowac na zakup broni za 800zł bo jak za 2 miechy sie okaze ze fajny pajac bez pojecia i beztalęcie jestem i nie mam z kim grac na tym za:cenzura:u(przedmniescia kielc) to co ja z tym zrobie puszcze za 750 na alegro?? raczej nikt nie kupi jezeli jest pewniak za 800 w sklepie.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
E to masz fajne nastawienie...

Kup sobie kałacha CYMY i oporządzenie to z 8 baniek Ci jeszcze zostanie, bo nie sama broń jest ważna, to jest dopiero część. Bo takie rzeczy jak buty, mundur jakiś, kamizelka, narzędzia, oporządzenie, pierdoły tez niestety kosztują niemało.


A grać nie musisz tam gdzieś na przedmieściach Kielc, przecież to nie osiedlowe strzelanki. W kielcach są 3, 4 tereny gdzie są organizowane strzelania przeważne w niedzielę i się trzeba zjechać.

Gdzie dokładnie na tych przedmieściach mieszkasz?

Chcesz się AS zająć to polecam stronę wmasg.pl i tamtejsze forum, jest dział Świętokrzyskie i możesz sobie sprawdzić co się dzieje akutalnie. Masz zapytania, to pisz w dziale "Jestem zielony", napewno dostaniesz odpowiedzi.

Tak czy inaczej polecam Ci dalsze ciułanie kasy i przy 16 urodzinach, albo troche przed zakupienie sobie sprzętu, poinformowanie swojej obecności i wyruszenie na strzelankę. Ale nie przeczę, że możesz nawet teraz się strzelać.
 
Do góry