Wasz ulubiony piłkarz

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
[quote name='pucha144' date='23.01.2007, 20:49' post='514276'
nie wiadomo czemu w ankiecie ie mam najlepszego zawodnika świata Włocha Fabio Cannavaro!!!!!!!!!!! a także najlepszego bramkarza świata( wg. mnie) Gianlugi'ego Buffona!!!!Won z taką ankieta!![/quote]


popieram! mój ulubiony zawodnik to Gianluigi Buffon,piękna postawa w bramce Juve i reprezentacji Włoch a poza tym szacunek za to,że pozostał mimo wszystko w klubie :) Fabio Cannavaro też wspaniały gracz a i jeszcze Alex Del Piero :)

druga sprawa naprawdę ta ankieta jest do niczego trzeba było chociaż wstawić opcje "inny" a nie narzucać swoje odpowiedzi.
 

venus-in-furs

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Paradise City / Bat Country
"popieram! mój ulubiony zawodnik to Gianluigi Buffon,piękna postawa w bramce Juve i reprezentacji Włoch a poza tym szacunek za to,że pozostał mimo wszystko w klubie :) Fabio Cannavaro też wspaniały gracz a i jeszcze Alex Del Piero"

Popieram przedmówczynię w pełnej rozciągłości :]
 

Adam 15

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sewilla
Bardzo lubię Alexa Del Piero. Jest to wspaniały piłkarz, zawsze strzelał piękne bramki. Jego zachowanie na boisku również jest piękne :eek:k:

Poza nim lubię Alvesa i Kerzhakova :)
 

SnAjPeRkA

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Oddałam głos na Kakę ale uwielbiam też Maldiniego,Nestę,Gilardino,Buffon'a,Pirlo ...ogólnie to ta cała ankieta jest zbyt stronnicza i w zasadzie nie ma sensu bo brak tu wielu wielkich nazwisk...Kady przecież ma swojego idola...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie zagłosowałam w sondzie, ale napiszę tu. Moim najukochańszym piłkarzem jest Milan Baros :zakochany:
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
Del Piero był pierwszym, którego nauczyłam się rozpoznawać, pierwszym, którego polubiłam... Miałam wtedy 6 lat :)

o u mnie tak samo też Del Piero był tym pierwszym piłkarzem którego zauważyłam i polubiłam :)

uwielbiam też Maldiniego,Nestę,Gilardino,Buffon'a,Pirlo

no tak zapomniałam Maldini- wielki gracz no i oczywiście Gilardino :) wogóle Włosi mają bardzo dużo dobrych graczy i nie da się ich tu wszystkich wymienić :)
 

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
A mojego ulubionego oczywiście nie ma :p
Nuno Gomes
 

freestyle

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łask
!! RONALDINHO !! of course;]... Choć ostatnio nie gra zbyt dobrze... Jestem jego fanem...
 

freestyle

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łask
Daj ktoś głosa na Ronaldinho... ;)... On jest najlepszy, ale teraz po prostu nie jest w najwyższej formie.... Jak C.Ronaldo może być najlepszy ??!! :eek:k:
 

Tomasz11

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Dziwna ankieta, poniewaz pełno w niej przereklamowanych gwiazdeczek ( nie wszyscy), a brakuje wielu wielkich piłkarzy. Wymieniac ich nie bede, bo troche by mi to zajeło, a pewnie i bym kilku ominał.

A wiec ... Moim najwiekszym idolem, autorytetem sportowym jest Pavel Nedved. 2003 rok czeski, blondowłosy pomocnik Starej Damy dostaje Złotą Piłke France Football. A wiec zostaje wybrany najlepszym zawodnikiem w tym roku. Pavel ... znakomity piłkarz, ale równiez wielki człowiek poza boiskiem. Ludzi z takim charakterem szukać ze świecą.... charakterem zwyciezcy.
Po degradacji Juventusu pozostal wierny bianconerim mimo, że miał dobrze płatną oferte z Chelsea. Postanowił zostac w Starej Damie do konca swojej pieknej i bogatej w sukcesy kariery... Kariery, która nieubłagalnie dobiega konca. O Pavlu moglbym pisac jeszcze duzo, ale mysle, że to co najistotniejsze ująłem.
 
Do góry