Wasz ulubiony piłkarz

pucha144

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pyskowice <SILESIA> CITY
Mój ulubiony piłkarz to zdecydowanie Thierry Henry ,a ostatnio imponuje mi Karol Bielecki,nie wiadomo czemu w ankiecie ie mam najlepszego zawodnika świata Włocha Fabio Cannavaro!!!!!!!!!!! a także najlepszego bramkarza świata( wg. mnie) Gianlugi'ego Buffona!!!!Won z taką ankieta!!
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
A ja bym chętnie na Boruca oddał swój głosik, ale jak nie ma co się chce to Ronaldinho jest wg mnie genialny. Zwłaszcza, że w temacie jest ulubiony a on jest zawsze optymistycznie nastawiony :)
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Hmmm..zaznaczyłem "Krystynę" ( Cristiano Ronaldo :p ) bo jego najbardziej lubię ze stawki którą wymieniłeś... Nie powiem że nie lubię Ronaldinho bo też nieźle wymiata.. ale tak jak powiedział Lusjus "sonda jest do du...kitu" :p bo nie wymieniłeś kilku naprawdę dobrych piłkarzy, tylko tych których Ty za pewne lubisz z wyróżnieniem "Ronniego" ..... Moi dwaj ulubieni piłkarze to byli i zawsze będą Denis Berkamp oraz Brian Laudrup... a Jeśli chodzi o piłkarzy grających obecnie to bardzo lubię i szanuję to właśnie C.Ronaldo ( mimo że czasami wydaję się być... hmmm.. zbyt mało twardy jak na zawodowca ), Didier Drogba, Steven Gerard, Rafael Marquez, Dibril Cise oraz Petr Cech.... Jesli chodzi o Polaków to Smolarek, Boruc, Krzynówek (mimo że ostatnio nie jest w formie :( ) oraz Rasiak....
To tyle.
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
A bo to tylko tych 9. w pilke gra? :/ Jesli juz zadajesz pytanie to je skonkretyzuj. Symbol pilki noznej (nie tylko Juve, nie tylko Wloch, ale i przyklad do nasladowania dla wszystkich) i jednoczesnie moj idol - Alessandro Del Piero. Z pilkarzy, ktorych wymieniles na najwiekszy szacunek zasluguje Henry... Ale ze lubie styl gry Ronaldinho to zaglosuje na niego :)
 

Przemek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Tomek Hajto...człowiek z charakterem!! Walczy do końca!!
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
ja tu nielada liste zrobie ^_^ bo ulubionego nie mam ale podoba mi sie gra takich jak:

Alesandro Nesta (w roli stopera xD)
Rio Ferdinand (takze w roli stopera)
Gianluca Zambrotta (troche upada ale tak go lubie) :p
Roberto Carlos (dobra gra na skrzydlach)
C.Ronaldo (swietnie rozpoczyna akcje podbramkowe)
Petr Cech (nie musze mowic)
Deco (swietnie strzela z dystansu) :D
Ricardo Kaka (idealny drybling)
Ronaldinho (to samo co Kaka) :p
Thiery Henry (^_^ kazdy wie)
Ljungberg (znakomita szybkosc)
Frank Lampard (stale fragmenty gry)
Pirlo (to samo :p)


I to wszystko xD
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Nie żebym się bardzo interesowała piłką ale lubie Ronaldinho i Henry'ego
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Henry - za piękną grę, w szczególności drybling, technika, szybkość, piękne strzały i przede wszystkim za przywiązanie do mojego kochanego klubu jakim jest Arsenal, oraz za to, że stest wspaniałym człowiekiem.
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Niezapomniany Pep Guardiola , a poza tym jego następcy z La Massi,czyli Xavi Fernandez i Andres Iniesta
 
Do góry