Wasz sposób na kaca

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
To teraz tak po sylwestrowo i imprezowo zaczne.
Jakie są wasze sposoby na kaca:p Takie które sami stosujecie i które są niby "skuteczne"

I co myślicie o takich napojach jak 2KC? Działa?;>


PS.
Szukałam czy nie ma takiego tematu i nie znalazłam więc :]
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
To teraz tak po sylwestrowo i imprezowo zaczne.
Jakie są wasze sposoby na kaca:p Takie które sami stosujecie i które są niby "skuteczne"

I co myślicie o takich napojach jak 2KC? Działa?;>
PS.
Szukałam czy nie ma takiego tematu i nie znalazłam więc :]
był już taki temat 'kac morderca' czy jakos tak ale najlepsza jest herbata z ogromną ilością cytryny, mi zawsze pomaga :eek:k:

a 2KC to sie chyba podczas picia bierze albo przed ale nie wiem czy jest dobre nie próbowałam
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
ja nie stosuje zadnych wynalazkow typu 2KC. przed impreza zawsze lykam Raphaholin i 2 witaminki B, coby mi watraba pozniej nie wrzeszczala. a na drugi dzin jesli mam kaca giganta to goraca herbatka, albo maslanka (ew. kefir), sok z kiszonej kapusty lub kiszonych ogorkow. w zadnym wypadku nie pije kranowki, chocby nie wiadomo jakby mnie suszylo bo tokonczy sie z reguly zle... tylko mineralka.
a no i gdy juz lepiej sie poczujemy to warto zrobic sobie jajecznice bo pomoga zneutralizowac alkohol, a pozniej jakis spacer (jesli damy rade)
 
N

Nazer

Guest
Na kaca banany podobno sa dobre, nie próbowałem jeszcze bo nigdy pod ręką banana nie miałem :D
<kogut> ja pier...
<kogut> co jest najlepsze na kaca?
<yetix> woda
<kogut> ale jak przed, w trakcie czy po? bo mi nie pomaga
<yetix> zamiast
:D:D
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Mój sposób na kaca? Przede wszystkim nie mieszać alkoholi, jak już pić to tylko jeden rodzaj (preferuję wódę lub spiryt-nie ma potem kaca) a nie wszystko co jest na stole (mam nieprzyjemne wspomnienia) a jeżeli dopuśćiłeś/aś do kaca to browar albo jak to robi mój sąsiad.........zapić czystym spirytusem :eek:k:

Któtko mówiąc najlepszy sposób na kaca to nie dopuścić do niego :D
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
najlepszym sposobem na kaca jest nie pic dzien wczesniej :D

ale slyszalam,ze na bol glowy pomaga wziac przed piciem 4-5 tabletek wit.C lub Rutinoscorbinu,ktos mi mowil,ze dobry jest takze Aviomarin :p
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
za późno ;P
ide zaraz spać i do jutra musi przejść :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Sen! Mleko! Coś dobrego do jedzenia. Ale najlepiej to po prostu wytrzymać ten dzień skacowany! A jeszcze lepiej - nie doprowadzać do kaca :D
 

zuzka5595

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
To teraz tak po sylwestrowo i imprezowo zaczne.
Jakie są wasze sposoby na kaca:p Takie które sami stosujecie i które są niby "skuteczne"

I co myślicie o takich napojach jak 2KC? Działa?;>
PS.
Szukałam czy nie ma takiego tematu i nie znalazłam więc :]


rosolek , barszcz czerwony zimny prysznic, i siwerze powietrze... :p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A ja zawsze umieram w łóżku o ile jest kac.. ale teraz go nie mam już od fdawna po piciu ... :]:]
 

nieznajoma 23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Dla mnie najlepszym sposobem na kaca jest cytryna :tak: wystarczy ukroić sobie 3 plasterki i zjesc :D i po kacu
 

Groobasek

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
No jeżeli chodzi o mnie to, gdy mam kacycho zawsze sięgam po maślankę z lodóweczki. Preferuje również mocną kawę lecz niekoniecznie, Mogą być flaki bądź rosołek jak już.
Pozdrawiam
 

Cypher

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
67
Punkty reakcji
0
Piwo (albo dwa ;])
Ewentualnie Ketopren (tabletki przeciwbólowe) ale one są na receptę...
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Najlepsze na kaca jest powietrze z pompki do materaca :). A na poważnie to picie dobrej wódki to podstawa np. ostatnio ostro piłem finlandie na studniówce i na drugi dzień zero kaca nawet mnie nie suszyło. Ale wiadomo taka wódka to tylko na specjalne okazje. A jeśli pijemy zwykłe trunki i mamy już tego kaca to gdy pijemy wódeczkę to trzeba dużo płynów pić bo alkohol odwadnia. Na ostrego kaca to browarek jest najlepszy.
 

alakhi

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Środkowa Polska
Zależy:

Jak nie będę kierował:
2 kolejki (wódki) i po bólu

Jak będę kierował auto:
prysznic, kac ku** i herbata z cytryną koniecznie
 

jacko87

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z frontu myśli
ja staram się postępować wedle staropolskiego przysłowia, że "alkohol pity z rozsądkiem, nie szkodzi nawet w dużych ilościach" tak więc nie mam problemów z kacem ;)
 
Do góry