Wasz sposób na kaca

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Tak wogóle to nie jest niebezpieczne? Brać tabletki jak sie ma kaca?Ponoć nie można leków z alkoholem mieszać :p
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
ja biore przed impreza 2xwit.B i 1xRaphapholin. wit B uodparnia troche org na alkohol, a Raphapholin pomaga na watrobe, zeby maila lzej... a jak mam kaca to nie lykam zadnych specyfikow.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
w sumie lepiej zapobiegac niz leczyc:)

przed melanzem cos zjesc (najlepiej tłustego)..a w trakcie: duzo pic (najlepiej woda, lub sok, unikac gazowanego), nie mieszac, jesc (ciepłe, tłuste rzeczy /nie jest chipsów, paluszków itp)..butelka wody przed pójściem spac..

a jak sie o tym zapomina to na drugi dzien: coś ciepłego na śniadanieł, soczek z cytrusów, duzo wody i dłuuugi spacer ..
 

Mroxuś

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
22
Miasto
Zza gór i lasów
Szok, a ja bełtałam wczoraj i dzisiaj znowu mam ochotę, ale już nie mogę... nie mam czym czy co ;/ Wypiłam tak mało, a czuje się tak ochydnie. Kurde te rady co robić przed jak dla mnie na dany moment są do bani ;/ Bo jestem już po. I umieram. Nie mam rosolu w domu ;( ani barszczu ani nic...... maslanki tyz, kefiru, niczego. Mleko ewentualnie, ale ona to chyba do niczego, co?
Herbate zrobię i zjem cytryne, jak juz tutaj ktos pisał i bede czekac, az najdejdzie cud i mi wszystko minie. Przespałabym to, ale nie mogę, nie śpi mi się.
 

sposobnakaca

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Po ostatnim sylwestrze testowałem różne sposoby i niestety niewiele z tego wyszło, więc aby pomóc sobie i potomnym także postanowiłem spisać wszystkie znane sposoby na kaca - jeśli jesteście zainteresowani lub chcielibyście dodać coś od siebie to zapraszam na bloga sposobnakaca.blogspot.com

a co do najlepszego sposobu jaki znam i jaki w miarę skutkuje to praca fizyczna + dużo wody
 

alfa on

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Opole
Najlepiej nie pić dzień wcześniej. Najlepszym sposobem jest pić tylko dobrą wódkę. Kurcze no nie wiem dawno, nie miałem kaca. Może nie pije dużo i to jest ten sposób mój.
 

Ignis Saiwala

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
69
Punkty reakcji
1
To wszystko jest psychologia XD
Przez pół godziny leżę w łóżku i się przewracam (tak na rozbudzenie, jak zawsze - nawet bez imprezy), a potem myślę, że tylko sobie wmawiam, że mam dyskotekę w brzuchu, a tak naprawdę strasznie fajnie się czuję.
Po czymś takim, jasne, że ogólnie mózg średnio działa przez cały dzień i siły też za bardzo na nic nie ma, ale żyć się chce :) I można się przynajmniej zebrać do kupy.
Kiedyś wzięłam jakieś prochy, chyba aviomarin, bo miałam jechać do dziadków. Oczywiście takie tabletki działają na błędnik, a nie przeciwwymiotnie i efekt można sobie wyobrazić XP
W razie co - dobrze działają tylko leki przeciwwymiotne XD

A tak na koniec, to zimny prysznic rano jest najlepszy, ale woda musi być naprawdę zimna. ;)
 

rodri

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
91
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
3city
- półgodzinne leżenie w wannie (bzdurą jest to, że musi być zimna woda)
- Powerade na dzień dobry
- Piwko (1,2,3 max, żeby nie wrócić do wieczornego stanu)
- zjeść coś na ciepło
- jeśli problemy z żołądkiem, to Coca Cola
- Dużo pić wody w dzień imprezy, pod koniec imprezy i po jej zakończeniu

To najważniejsze rady ode mnie. Zazwyczaj jednak przechodzi po piwie i nie trzeba się męczyć cały dzień. Wiadomo, jak jest środek tyg. i idziesz do pracy, to nie wypijesz z rana piwka, wtedy patrz pozostałe punkty.
 
A

annabela

Guest
na kaca to juz raczej trudno coś poradzić:) jeśli już to przespać, motyw z piwem - nie działa, pada się jak kaczuszka:) co do 2kc - ogólnie super sprawa, bo rzeczywiście działa:) przynajmniej na mnie...fakt że trzeba pamiętać jeśli w tabletkach się bierze no i raczej nie przesadzać z [piciem, ale myślę że warto jednak stosować i nie martwic się potem kacem itp
 
Do góry