Wamipry?

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
bo istnieja, tylko nie takie jak sobie wyobrazasz. przeczytaj troche wyzej posty fighterna. istnieja wampiry energetyczne
 

Mistick1272

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Eh....wampiry jeżeli można je tak nazwać istnieją,ale...większość takich wampirów żywi się nie krwią lecz emocjami i energią człowieka,ale robią to na dużą odległość,nie zbliżając się do ofiary,na ludziach których w ogóle nie znają i są to raczej przypadkowe ofiary...takim wampirem może być każdy kto tego pragnie i będzie praktykował "pewne rzeczy"....ale istnieje także tak zwany "wampiryzm sang" którego praktycy żywią się krwią ludzi i zwierząt(raczej ludzi)..żyją oni pomiędzy nami i niczym się nie różnią od zwykłych ludzi,tylko że czasami sobie lubią "chlapnąć" trochę krwi;p.Ale możemy być spokojni,nikt nie napadnie nas nocą z zamiarem wypicia naszej krwi;p,oni raczej mają stałych partnerów z którymi "wymieniają się" krwią.Ogólnie to wampiry sie nie ujawniają i nie ingerują w nasze życie po prostu są koło nas tworząc swojego rodzaju subkulturę.Wiem,że to co pisze większość ludzi uzna za bzdury i mnie oleje,ale skoro coś wiem to moge się tym podzielić,a Wy róbcie z tym co chcecie;)
 

CzArNa94

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Okolice Katowic ;]
Tak szczerze to ja tam sama nie wiem czy wierze w wampiry czy nie :D Z naukowej strony wszystko da się wytłumaczyć .
Te całe alergie na światło,bladą,zimną skórę itp. ale z drugiej strony zdarzały się różne dziwne przypadki "osuszenia" człowieka z krwi :] Raz czytałam gdzieś na necie,ze "coś" wyciągnęło z babki całą krew za pomocą 2 ukłuć na szyi ... Na pierwszy rzut oka "Yyy ale kity babce krew spuścili i tyle" ale potem wątpliwość "ale przez 2 małe otworki? nawet przez tętnice nie da rady" W końcu zamknęłam stronę,bo uznałam,że mnie po nocy bd straszyć :p :p
Poza tym gdyby wampiry na prawdę istniały to by już dostawały ku*wicy od tych wszystkich filmów i seriali i przy pierwszym lepszym podejściu zabiły by scenarzystę za schrzanienie fabuły xd :D :lol:
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Istnieją. Energetyczne.

btw. czytałam, ze nie dawno gdzieś w Rumunii dokonano odkrycia zwłok kobiety, przebitej osikowym kołkiem. No, ale w kraju Drackuli chyba bardziej się przejmują wampirami niż u nas.
 

Wład

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
coś w tym jest wampiry występują w każdej kulturze na każdym kontynencie nie ma kraju w kturym ludzie nie wierzyli w cos w stylu wampira ale to pewnie głównie za sprawą porifi
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Wampiry istnieją, owszem ale jako chorzy psychicznie ludzie którzy piją ludzką krew. Czytałam kiedys o nich na onecie.
Ludzie nie powinni pic ludzkiej krwi bo moze zaszkodzic, nie pamietam juz jak dokladnie ale wiem ze szkodzi.
 

Talar92

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
31
wampiry istnieja. w USA jest popkultura wapmiry ktora pija krew ludzka i zabieraja kase im.
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
http://www.niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Grobowce-wampirow,wid,11602110,wiadomosc.html

Przeczytajcie to. Mi się wydaje, że tamci ludzie byli troszkę zbyt przezorni i strachliwi. Chociaż kto wie??? ;)
Jedynym dowodem są kości tych osób uważanych za wampiry. W tamtych czasach nikt kamerą nie nakręcił tego, co tam się działo. Może coś ich skłoniło do tego, aby wbijać te kołki i kłaść głazy na ciała??? Chyba z palca sobie tego nie wyssali. :p





kurde, skopiujcie sobie link :D
 
N

Nieprzenikniona

Guest
http://youtube.com/watch?v=539xWgHhatM

Obejrzyjcie ten film i powiedzcie co myślicie. Mnie to z jednej strony śmieszy, a z drugiej ciekawi...

A może pomyślałabyś o jakimś polskojęzycznym filmiku?


Kiedyś mnie fascynowały wampiry, ale przeszło mi to z wiekiem. Czy jest jakiś dowód na istnienie wampirów? Nie wydaje mi się. Uważam, że to bajka wymyślona po to, aby straszyć dzieci. Ewentualnie, nudziło się co po niektórym w średniowieczu, gdyż wiadomo, że wówczas ludzie nie mieli co robić wieczorami i stąd owe opowieści o wampirach.
 

adi1525

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Wilkowice city ;]
Ja uważam że wapmiry to tylko wymysły, ponieważ są przecież tacy ludzie którzy lubią pić krew albo np jest choroba (tylko to akurat do wilkołaków :D) która się nazywa lykanotropia i może jest też taka choroba który tyczy się wampirów ale jestcze jej nie odkryli i kiedyś ktoś wymyślił film o tym jak on się zachowuje (uczulony na słońce, skacze na 5 metrów) i ludzie to rozpowiadali i tak już zostało. Nie wiem czy to prawda ale ja się tak domyślam xD
 
Do góry