Walentynki

Status
Zamknięty.

breezzy

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Juz nie jestesmy ze soba ( chciala czasu, ale nie wiem jak to odbierac.. ) ponad 2 tygodnie. Nie dlugo walentynki, a mi ciagle na niej zalezy.. Tak myslalem, zeby bez zapowiedzi do niej z kwiatkiem przyjechac...ale to takie badziewne.. Podzielcie sie innymi pomyslami please..
 

pysiex91

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
430
Punkty reakcji
0
Miasto
Józefów woj. Lubelskie
Juz nie jestesmy ze soba ( chciala czasu, ale nie wiem jak to odbierac.. ) ponad 2 tygodnie. Nie dlugo walentynki, a mi ciagle na niej zalezy.. Tak myslalem, zeby bez zapowiedzi do niej z kwiatkiem przyjechac...ale to takie badziewne.. Podzielcie sie innymi pomyslami please..

hym kup bukiet roz i zabierz ja na lodowisko:p jest zima trzeba szalec,narty lyzwy i te sprawy a po tym jakies wyjscie do kawiarni na ciepla herbatke lub kawke z ciasteczkiem;p troszeczke wyobrazni:p
Kieruje sie pomyslem mojego faceta bo wiem co planuje;p mam nadzieje ze to beda cudowne walentynki<zakochany> :p
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
A mi Walentynki zapowiadają się hmm w domu? Przyjaciółka mojego chłopaka ma studniówkę i poprosiła go, bo nie ma partnera.. ;/
 

syriusz123

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel xd
Nigdzie nie idę bo nie mam z kim :p

z kolegami się pobawimy i sobie walentynki powysyłamy pewnie :sexy:
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
walentynki.. Pewnie z kumplem <bo Dziuba swojego nie posiadac> na jakos dynkS. zapomniec o smutkach, a przy okazji niezle sie pobawic:p
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Pewnie przeryczę cały dzień, jestem sama( od niedawna) ....w tamtym roku też płakałam,mimo że miałam chłopaka. Święto fajne, ale dla ludzi w szczęśliwych związkach.
to lepiej posprzataj mieszkanie, a nie cały dzien za darmozjada bedziesz robiłą!

kolezankaaa napisał:
ysz...i poszedl z nia mimo tego ze ma ciebie??;/ i to w walentynki..kwasny.gif
a co w tym dziwnego? w przyjazni tez sie ma pewne zobowiazania, a swoja studniowke ma sie tylko raz w zyciu. ja bym docenił ze eglise to rozumie i nie robi mu chorych jazd jak jakas niedowartosciowana "ksiezniczka" phi
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Walentynki to idealny czas na to by rozstać się z obecną dziewczyną :)

Wiem jestem zły :)

Poza tym... walentynki to też dobry czas, żeby znaleźć nową dziewczynę, większość z tych samotnych wkręca sobie "tak, to jest ten wyjątkowy dzień i kogoś na pewno poznam" :) Więc są bardziej podatne na nowe znajomości. Albo inaczej: są łatwiejsze niż zwykle ;)

J.B
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
komercyjne święto... bezsensowne i idiotyczne.
ale przynajmniej to jest w sobotę. czyli pewnie jakaś impreza :D.
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jak na razie brak planów, ale w domu raczej siedzieć nie będę ;)
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-&gt; Śląsk
Pierwszy raz w walentynki będę z kimś w związku ;D:D

I idziemy na imprezę walentynkową do lokalnego klubu. Ze znajomymi. Pobawimy sie razem i ogólnie mam nadzieję, że bedzie miło.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Hmm.. ide na imprezkę urodzinową przyjaciółki
a wieczorem lub rano [ zobaczy sie ;] ] zlozyc przyjacielowi zyczenia z okazji walentynek
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Zawsze możesz włozyć bordową :D Dla faceta nie będzie dużej różnicy, a kolor jest jednak subtelniejszy, znam kobiety, które właśnie wolą bordo niz czerwień, bo czerwień potrafi tak bić po oczach :)
 

ryba007

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
heaven
^^^albo kup czarna z domieszkami czerwonego.. albo ewentualnie nie kupuj wcale tej bielizny ;p;p;p hahaha.. wracajac do tematu to ja w ten dzien zajjem sie na smierc czekolada niech zyja single .. łeeeee :(
 

tryton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Kiedyś moja dziewczyna powiedziała mi, że jak dam jej jakiś "walentynkowy" prezent to mi zrobi awantrurę ;) Więc spędzam dzień jak co dzień. Nie bawię się w to bzdurne święto.
 

pippi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice wrocławia
walentynki to święto dla tych, którzy mają z kim je spędzać.
walentynki to zwykły dzień dla singli.
kropka.

ja na leżę do tych drugich i 14 lutego przesiedzę w domu.
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
walentynki to święto dla tych, którzy mają z kim je spędzać.
walentynki to zwykły dzień dla singli.
kropka.

ja na leżę do tych drugich i 14 lutego przesiedzę w domu.
Pippi witaj w klubie, ja też się zaliczam do tej drugiej grupy i spędze ten dzień jak zwykły i popieram to jest zdecydowanie święto dla tych którzy mają je z kim spędzać.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
no dobra,niby jak zwykly dzien te walentynki dla singli..
tylko,wkurza mnie widok w walentynki wielkiej ilosci lizących sie i trzymajacych za reke par
oraz wszedzie te serduszka z napisem "i love you "
 
Status
Zamknięty.
Do góry