Wakacje Egipt

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
Co myślicie o wakacjach w Egipcie? Wydaje mi się, że w kurortach powinno być spokojnie, znajomi wrócili 2 tyg. temu i mówili, że było w sumie spokojnie. Nabrałem wielkiej ochoty z żoną(już żoną:)) na Egipt i wycieczkę na Saharę, bo zacząłem brać udział w grze boss-wanted, gdzie można wygrać wycieczkę na Saharę i zacząłem czytać, oglądać filmy na Discovery o tej pustyni i postanowiłem pojechać.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Egipt był, jest i będzie chyba najbardziej lubianym i najczęściej uczęszczanym kurortem wakacyjnym.
Jak jeszcze będzie można tam wybrać się za taką cenę http://www.itaka.pl/wczasy/egipt/hurghada/index.php?zs=Opis w okresie zimowym to ja nie mam nic przeciwko :D
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
moim zdaniem super zamysł, Sahara brzmi super, choc ja jeszcze mam obawy przed takim bezkresem - jesli chodzi o zwiedzanie..

a oferta wrzesniowa genialna.. z all inclusive za taką kwotę, myślalam ze to zart, <lol> wiadomo do kiedy takie ceny ?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
z tego co widziałam, to Itaka jeszcze we wrześniu ma takie ceny. więc spokojnie można coś wybrać.
 

Fidelis

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Heheh. Ja w tym roku odpuściłbym sobie wakacje w Afryce :p Zwłaszcza w Tunezji, Libii i Egipcie . O i jeszcze Sudan nie polecałbym, ale tam i tak pewnie nikt nie pojedzie.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
a skąd taka konkluzja? Zawsze jest jeszcze Bułgaria, Hiszpania :) ciepło i pięknie :)
 
D

Dorka123

Guest
no... i Włochy i Portugalia i wiele innych pięknych miejsc, jest w czym wybierać :) a jeśli ktoś koniecznie chce Afryka to moze Maroko: http://www.itaka.pl/wczasy/maroko/hotel_le_tivoli_2236.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=H
 
L

libelule

Guest
Maroko z tego co wiem jest naprawdę piękne, a w obecnej sytuacji politycznej chyba najbardziej bezpieczne :) chociaż te turystyczne miejscowosci raczej stronią od zamieszek, z turystow zyja wiec nie moga sobie pozwolic na takie rewelacje ;)
 
D

Dorka123

Guest
też tak słyszałam, no i w sumie dobrze, bo w kurortach bezpiecznie, a ceny poleciały w dół ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Oni jak dają obniżki lub last minute to naprawdę jest w czym przebierać... tylko mieć czas i zabezpieczone fundusze.
A zimą wolicie ciepły wypoczynek czy też białe szaleństwo?
 
D

Dorka123

Guest
raczej ciepłą plażę, szczególnie, ze w tym roku praktycznie lata nie było, wiec ciągle czuję niedosyt po wakacjach :/
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
moim zdaniem teraz jest dobra pora na wybranie sie na wczasy do Afryki przede wszytskim u nas juz pogoda nie rozpieszcza a tam można poleżeć na plaży, zrelaksowac sie, ceny sa duzo niższe niż w sezonie no i teraz jest tam bardzo przyjemna pogoda do wczasowania , nie ma upałów wielkich ale jest na tyle ciepło, żeby leżeć na plaży
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
od razu Afryka :p ja to sie boję trochę o te wszystkie choroby tam... Jest tyle mżliwości wyboru że w razie czego rok dwa można przeczekać. Zresztą sama nie wiem.. Jak to z tym Egiptem. w miejscach turystycznych to obaw byc nie powinno. No a teraz jest idealny czas na wyjazdy i organizacje wypraw bo ceny topnieja jak ten snieg co spadl w Zakopanem :p
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
cudze chwalicie a swego nie znacie łatwo jest zachwycać się Tunezją ale ciężej wziąć mapę Polski i poszukać jakiegoś fajnego miejsca i pojechać tam pociągiem ;)
 

karpik22

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
62
Punkty reakcji
2
Podróż pociągiem to najlepsza możliwa opcja. Zdecydowanie taniej niż samochodem oraz bezpieczniej.
 
D

Dorka123

Guest
tiaaa... w deszczu, wietrze, brrrrr.... podziękuję do lata ;) teraz chodzi za mną Maroko, tanio, ciepło, da się szybko załatwić....
 

karpik22

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
62
Punkty reakcji
2
tiaaa... w deszczu, wietrze, brrrrr.... podziękuję do lata ;) teraz chodzi za mną Maroko, tanio, ciepło, da się szybko załatwić....

Zgadzam się na początku zwiedzamy nasz kraj, a dopiero później wyprawy zagraniczne.

Uważam, że na początku powinniśmy dobrze poznać własny kraj, a dopiero później wyjeżdżać zwiedzając cały świat.
 
Do góry