"W Polsce narodził sie ważny ruch polityczny"

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
czy myslisz o lewicy katolickiej spod zawolania kaczora albo giertycha?
to taka sama lewica przeciez
a ze mysla inaczej o prl czy lustracji
to niewiele zmienia
(musza sie w koncu czyms odrozniac)

no u nas wszystko jest bardziej zagmatwane niz w innych krajach,lewica zrobiła więcej dla wolnego rynku <chociaż i tak mało> niż prawica teraz,
za to prawica zajmuje się rozdawaniem kasy <becikowe,senioralne i inne pomysły> co na zachodzie jest domeną lewicy
tylko kwestie światopoglądu ich jeszcze różnią <ale i tak poprzedni rząd miał lepsze stosunki z kościołem niż ten>
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Ostatnio czytałem jak kwas się bronił przed zarzutem brania łapówki, w ten sposób iż określił pieniądze przekazane dla niego mianem darowizny na rzecz swojej fundacji. Nikt się do niego dobrać nie mógł ponieważ był bez partyjny, teraz ojciec wszystkich pazerów zakłada znowu bagno wciągające pieniądze. Mam nadzieję że żydostwo się nie dohrapie więcej niż 10 % głosów, ponieważ juz stare dziady z PRL-u w większości gryzą kwiatki od spodu, a teraźniejsza młodzież już nie jest taka naiwna jak kilka lat temu. Pozatym wystarczy przejść się po mieście i byle kogo się spytać jaki ma stosunek do tych pastuchów trzody żydowskiej żeby się przekonać iż nie mają szans. Jeszcze jak lustracja braci K. i wydobycie z ciemnej strony mocy kont bankowych tych chamów się powiedzie można będzie powiedzieć. TELETUBISIE MÓWIĄ PAPA.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Ja tam wole Kwasniewskiego ok Kaczynskich. Kaczynscy tylko o tym co było gadaja i o :cenzura:ch teczkach:/ kogo obchodze te :cenzura:e teczki:/spalic to IPN i tyle a nie codziennie nowego człowieka wywlekac na powierzchnie a potem sie okazuje ze to nie prawda :/ Do :cenzura: z takim rzadem
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Masz absolutną rację spalić IPN i NBP i Belweder. Jak sam nie dasz rady poproś o pomoc alterglobalistów. Akurat są w Rostocku.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
maja blisko, maja doswiadczenie..

Ja tam wole Kwasniewskiego ok Kaczynskich. Kaczynscy tylko o tym co było gadaja i o :cenzura:ch teczkach:/ kogo obchodze te :cenzura:e teczki:/spalic to IPN i tyle a nie codziennie nowego człowieka wywlekac na powierzchnie a potem sie okazuje ze to nie prawda Do :cenzura: z takim rzadem
lepszy hohsztapler pijak i lgarz co narod ma w d....
niz bracie fajansiarze
fajne...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
dlaczego mialobyc to dziwne ?? skur***** w tym kraju odkad w 89 dorawali sie do wladzy robica w kolko te same szuczki.. zmiana szyldu nowa propaganda i tak wkolko... zwlasza "prawica" lubi sie w to bawic "lewica" mniej np SLD jest twarde i nie robi tego zabiegu mydlenia oczow ..

Przecież ten cały "Ruch polityczny" tworzą te same skorumpowane gęby, które niszczyly Polskę przez 17 lat
i z lewej i prawej i z jakiej kolwiek innej strony wszyscy niszczyli co sie dorwali do wladzy wiec co w tym dziwnego..

Może to że jest to największy związek przestępczy w Polsce ?

jesli miales na mysli wszytskich politykow to prawdopodobnie tak .. czy to wazne czy sie nazywaja "prawica" "lewica" czy inne skrzywienia?

wszyscy jak sie patrzy to zlodzieje i sk***** tylo "komunisci" przynajmnej nie wciaga do tego chorej katolickiej demagogi, wiesniactwa i giertychowskieho faszyzmu.. spokojnie sobie krada i kreca walki
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
I to ja podobno nie jestem obiektywny, ciekawe .
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
hahaha
kwacho sie broni przed prokuratura....
kazda metoda jest dobra...
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Trole i inne zwierzęta, jeśli uważacie że lewica w Polsce jest ok, to pytam was czy czasem nie obudziliście się w tym roku z hibernacji ?? Afera za aferą, ciągnięcie kasy z czego się tylko da, no i te ich debilistyczne wyrazy twarzy, prosto z niemych filmów :lol: . Pieprzycie o niskich zarobkach, a to przez nich macie to co jest. Jakby ktoś dawał nagrodę nobla za kradzieże przypadałaby ona co roku polityką z lewicy.

Najbardziej mnie rozśmieszyła jak ten dinozaur oleksy trzęsł portkami, gdy mieli go wywalić na złomowisko. Zero honoru, zachował się jak wygłodniały pies, ale koleżkowie z firmy swego komuszka zostawili :lol: Zawsze poza iście królewska, a jak co do czego przyszło to się skurczył do wielkości liliputa, szkoda że na tych uszach latać nie potrafi :lol: Cała lewica to komediodramat, komedia za to co robią, dramat za skutki tego co robią.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Trole i inne zwierzęta, jeśli uważacie że lewica w Polsce jest ok, to pytam was czy czasem nie obudziliście się w tym roku z hibernacji ??

po 1 Trolle to nie zwierzeta :lol: po 2 czytanie ze zrozumieniem... czy z mojego postu wynika ze ja uwazam lewice za ok ?

Afera za aferą, ciągnięcie kasy z czego się tylko da, no i te ich debilistyczne wyrazy twarzy, prosto z niemych filmów :lol: . Pieprzycie o niskich zarobkach, a to przez nich macie to co jest. Jakby ktoś dawał nagrodę nobla za kradzieże przypadałaby ona co roku polityką z lewicy.
co roku nie bo co roku nie rzadza... na zmiane z politykami prawicy by dostawali :>

Cała lewica to komediodramat, komedia za to co robią, dramat za skutki tego co robią.

nie zrozumem mnie teraz znowu zle bo nie jestem zwolenikiem "lewicy" "prawicy" czy innych pseudodemokatycznych formacji ale "prawica" nie jest lepsza :)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
co roku nie bo co roku nie rzadza... na zmiane z politykami prawicy by dostawali :>
czy mowiac prawica myslisz o lewicy poboznej?

bo jakos ja prawicy u wladzy w polsce nie widzialem...
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
hehe jako prawicowiec nie możesz znieść że u nas prawicą nazywa się pis czy lpr...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Brave dlatego uzywam " " bo to sa tylko etykietki jakie sobie przyklejaja... dla mnie nie ma prawicy lewicy tylko jest skur*****stwo ale pisze zeby bylo wiadomo o co chodzi :)

jakby przestudiowac zaozenia i programy lewicy i prawicy z prawdziego zdazenia to od razy widac ze w Polsce takie zjawiska wogole nie maja miejsca
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
okiej
ja utorzsamiam sie z prawica
a taka nigdy polska nie rzadzila....
etykietki ok przyjmuje
ino mnie rzeczywsicie boli..
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Tak w ogole to w Polsce nie ma Prawdziwej prawicy i nei ma prawdziwej lewicy , a ja jestem za PSL-em :D
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
lubie jasne i proste definicje, lubie trakotowac je jako konstans tak aby stanowily odniesienie..
 
Do góry