"W Polsce narodził sie ważny ruch polityczny"

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
"W Polsce narodził się ważny ruch polityczny - ruch Lewicy i Demokratów - powiedział Aleksander Kwaśniewski na Konwencji Krajowej SLD. Były prezydent oświadczył, że zgadza się być przewodniczącym Rady Programowej LiD."

Przecież ten cały "Ruch polityczny" tworzą te same skorumpowane gęby, które niszczyly Polskę przez 17 lat. Wiec co w tym ważnego ? Może to że jest to największy związek przestępczy w Polsce ?

Co myślicie :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
A ja sądze, że temat trzeba przenieść do innego działu.
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
A ja sądze, że temat trzeba przenieść do innego działu.
raczej nie inaczej :lol:


"W Polsce narodził sie ważny ruch polityczny"
który znów będzie zabierał ważne pieniądze. (ważne dlatego, że trochę nam brakuje na podwyższenie płac lekarzom czy nauczycielom)
Zamiast zakładać jakieś "ruchy polityczne" mogliby zastanowić się nad innymi istotnymi rzeczami.
Dla mnie to jest niepotrzebne... I marnują sobie czas...A zresztą... co mi tam
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Ciągle rodząc się "nowe" ruchy/partie skladające się z tych samym twarzy. Chcąc dojść do władzy, a SLD podczas ostatniej kadencji zbyt narozrabiało.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
No cóż Szmaciaki nie darują. Jest jeszcze co kraść to robią kolejny upgrade.
 

papa8787

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
"W Polsce narodził się ważny ruch polityczny - ruch Lewicy i Demokratów - powiedział Aleksander Kwaśniewski na Konwencji Krajowej SLD. Były prezydent oświadczył, że zgadza się być przewodniczącym Rady Programowej LiD."

Przecież ten cały "Ruch polityczny" tworzą te same skorumpowane gęby, które niszczyly Polskę przez 17 lat.
Przez te 17 lat rzadzili takze ludzie co teraz oglaszaja sie nowa RP. Wielu poslow dostawalo "brudne pieniadze",ale ludzie z SLD nie potrafili tego dobrze zamaskowac i robili takie przekrety - az do przesady.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Dobrze że lewica postkomunistyczna i postsolidarnościowa łączy się,pokazują ze histeryczne podejście do historii z pod znaku pis/po ich nie dotyczy
 

papa8787

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
Dobrze że lewica postkomunistyczna i postsolidarnościowa łączy się,pokazują ze histeryczne podejście do historii z pod znaku pis/po ich nie dotyczy
Musza sie laczyc bo slupki w sondazach nie sa rewelacyjne. Kazdy bedzie mial z tego korzysci - nie robia tego bo tak powinno byc, ale dlatego ze tak bedzie lepiej. Gdy SLD mialo poparcie kilka lat temu 25% to nikogo nie poszukiwali do wspolpracy - wrecz odwrotnie - podzielili sie.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
bo była inna tendencja<spadkowa>
a czy tak bedzie lepiej <dla sld> to pewny nie jestem bo chyba jednak wciąż spora część ich elektoratu do tzw.beton któremu może się nie spodobać ze sld łaczy się z solidaruchami co im prl ukradli hehe,cięzko coś przewidzieć ale zycze im dobrze bo przeciwwaga dla prawicy jest potrzebna
 

papa8787

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
bo była inna tendencja<spadkowa>
a czy tak bedzie lepiej <dla sld> to pewny nie jestem bo chyba jednak wciąż spora część ich elektoratu do tzw.beton któremu może się nie spodobać ze sld łaczy się z solidaruchami co im prl ukradli hehe,cięzko coś przewidzieć ale zycze im dobrze bo przeciwwaga dla prawicy jest potrzebna
Wielka niewiadoma bedzie z LiD-u. Ludzie pamietaja jeszcze o tych aferach za Millera, a z drugiej strony prawica pokazuje jak jest nieudolna :)
Tez sie ucieszylem z powrotu Kwacha, ale nie dlatego ze jestem jego fanem - po prostu potrzebny jest jakis "stary" lewicowiec. Trzeba pomoc mlodemu Olejniczakowi, zeby prawica ich calkiem nie zjadla.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
A ja się :cenzura: cieszę, bo gdyby Kwach był cwany to by poczekał. Przy obecnym syfie za parę lat byłby jak po najlepszym liftingu, jak z "Mody na sukces". A tak sam wlazł w bagno z Millerem, Narcyzem i resztą lewoskrętnych.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Oni to się już chyba w TV nawet reklamują nie? "LiD jest tani" czy jakoś tak.
 

papa8787

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
A ja się :cenzura: cieszę, bo gdyby Kwach był cwany to by poczekał. Przy obecnym syfie za parę lat byłby jak po najlepszym liftingu, jak z "Mody na sukces". A tak sam wlazł w bagno z Millerem, Narcyzem i resztą lewoskrętnych.
teraz tez jest dobry moment. PiS zaczyna sie gubic i rozkladac samoczynnie, z euro2012 zaczynaja sie powoli problemy, i przedewszystim poparcie dla tego rzadu jest malutkie. natomiast platforma zjezdza w sondazach regularnie w dol. Rokita siedzi w tej PO juz troche na sile. A LPR i Samoobrona to juz margines. Moim zdaniem te wyjscie Kwasniewskiego bylo w odpowiednim momencie.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Niekoniecznie. PIS zaczyna myśleć o 3 % progu wyborczym. I wtedy będzie trochę więcej graczy.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
teraz tez jest dobry moment. PiS zaczyna sie gubic i rozkladac samoczynnie, z euro2012 zaczynaja sie powoli problemy, i przedewszystim poparcie dla tego rzadu jest malutkie. natomiast platforma zjezdza w sondazach regularnie w dol. Rokita siedzi w tej PO juz troche na sile. A LPR i Samoobrona to juz margines. Moim zdaniem te wyjscie Kwasniewskiego bylo w odpowiednim momencie.
Może i jest dobry, ale na pewno nie z tych powodów... rozkładu PiS raczej nie zauważam, problemów z Euro2012 tym bardziej(o_O), poparcie dla rządu nie oznacza poparcia dla jakiejś partii. PO niby zjeżdża ale to myślę chwilowo, bo teraz się ludziom krytyka rządu w ich wydaniu zaczyna przejadać, ale jak przyjdzie do wyborów to im słupki podskoczą(Tusk na billboadrach wygląda nieźle).
Powody to mogą być takie, że do wyborów zostały dwa lata. Żeby ludzie mieli okazje oswoić się z takim tworem, to potrzeba czasu. Jak by zrobili takie coś za rok, to raczej było by za późno. Po za tym taki twór może sobie bardziej pozwolić na krytykę niż pojedyncza osoba(pokazywanie się w mediach itd.). Po dwóch latach zmasowanej krytyki wszystkiego i wszystkich społeczeństwo zacznie ich kojarzyć.

A tak w ogóle to jaki jest stosunek tego ruchu do SLD? :q
 

papa8787

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
Może i jest dobry, ale na pewno nie z tych powodów... rozkładu PiS raczej nie zauważam, problemów z Euro2012 tym bardziej(o_O)
chodzilo mi o to ze pan Jurek odszedl i zrobil ten nowy ruch czy jakos tam...

Kaczynscy maja duzo problemow, na ktore nie maja niestety lekarstwa min:
-strajkujacy lekarze, nauczyciele
-drogie mieszkania itd.
-A Euro2012 to problemy z auostradami, stadionami - jeszcze nic konkretnego nie zdzialano - zadnej dobrej ustawy, a czasu coraz mniej.
ceny materialow budowlanych beda teraz wariowac do 2012 - jesli oczywiscie ich nam nie zabiora i nie oddadza Wlochom,

Teraz ludzie zaczynaja dostrzegac, ze sa wazniejsze sprawy niz lustracja itd.
PiS jest skazany na problemy, ktore musza pomoc w krytyce 4RP.

Na to tylko czekaja antyfanii braci K.

tez masz duzo racji z tymi 2 latami do wyborow. To byl chyba decydujacy czynnik. pozdrawiam
 

papa8787

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
253
Punkty reakcji
0
Może i jest dobry, ale na pewno nie z tych powodów... rozkładu PiS raczej nie zauważam, problemów z Euro2012 tym bardziej(o_O)
chodzilo mi o to ze pan Jurek odszedl i zrobil ten nowy ruch czy jakos tam...

Kaczynscy maja duzo problemow, na ktore nie maja niestety lekarstwa min:
-strajkujacy lekarze, nauczyciele
-drogie mieszkania itd.
-A Euro2012 to problemy z auostradami, stadionami - jeszcze nic konkretnego nie zdzialano - zadnej dobrej ustawy, a czasu coraz mniej.
ceny materialow budowlanych beda teraz wariowac do 2012 - jesli oczywiscie ich nam nie zabiora i nie oddadza Wlochom,

Teraz ludzie zaczynaja dostrzegac, ze sa wazniejsze sprawy niz lustracja itd.
PiS jest skazany na problemy, ktore musza pomoc w krytyce 4RP.

Na to tylko czekaja antyfanii braci K.

tez masz duzo racji z tymi 2 latami do wyborow. To byl chyba decydujacy czynnik. pozdrawiam
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
moze zabrzmi to obsceniczne
ale wyjales mi to z ust:
No cóż Szmaciaki nie darują. Jest jeszcze co kraść to robią kolejny upgrade.
Trzeba pomoc mlodemu Olejniczakowi, zeby prawica ich calkiem nie zjadla.
czy myslisz o lewicy katolickiej spod zawolania kaczora albo giertycha?
to taka sama lewica przeciez
a ze mysla inaczej o prl czy lustracji
to niewiele zmienia
(musza sie w koncu czyms odrozniac)

"LiD jest tani"
mi lepiej sie rymuje z .... do bani

co do progu 3%
to biorac pod uwage jaka jest atomizacja po stronie kwacha
to moze podzialac na podzial tego co on chce sklejac
w pisowi nie zabierze wiele glosow ....
wiec to rozwiazanie moze byc calkiem sprytne
 
Do góry