W kościele

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Zapewne usłyszałby to w dawnych czasach:Czuwam nad tym, by twoja wiara była czysta. Strzege twych myśli przed zgorszeniem. Śledze twe uczynki, abyś nie zgrzeszył. A jeśli przyjdzie taka potrzeba , ofiaruje ci bolesną rozkosz oczyszczającego stosu.
 

KamilCzacha

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie z kokoszi ! Ale to malo jak czytalem w gazecie to jeszcze po trumnie butami ! Brak Szacunku ! Artysci do :cenzura:y nedzy :p Nie maja gdzie tego robic :) Bo ja mam fajne miejsca gdzie to mozna robic :) Pozdrawiam
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Zgadzam sie z kokoszi ! Ale to malo jak czytalem w gazecie to jeszcze po trumnie butami ! Brak Szacunku ! Artysci do :cenzura:y nedzy jezyk.gif Nie maja gdzie tego robic smile.gif Bo ja mam fajne miejsca gdzie to mozna robic smile.gif Pozdrawiam
Gdzie? Na klatce schodowej w ponurym bloku?
 

MartaBlondy

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Śląskie
tak to jest w dzisiejszym swiecie.Ludzia sie znudzily lóżka,łąka itp.Szukaja nowych wrażeń.Chcieli byc nowatorscy.
 

miikes

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
160
Punkty reakcji
0
Szkoda, że nie zacytowałeś wiadomości na forum, bo link jest ślepy, a chętnie bym się wdrążył.
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
No widzę, że nie tylko ja mam problem z linkiem... Pewnie wygasła treść.. bo poprzednicy skomentowali.
ech szkoda :(
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
dziękuje :)

Nie sądzę, żeby byli pijani... Gdy ktos jest głodny seksu i lubi seks z dreszczykiem to na tak glupi pomysł mógłby wpaść... Obowiązkiem każdego kapłana jest dać rozgrzeszenie... Nawet jesli byłaby to śmierc (ale nie będziemy pisać o obowiązkach kapłanów).
Odrzuca mnie ta cała hostoria...
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Jak żal. x/
Czasami się zastanawiam czy ludzie mózg mają. x(
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
Są pewne miejsca na świecie które tzreba uszanować i nie wypada tam grzeszyć. Jak dla mnie Kościoł jest ostoją modlitwy a nie seksu.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Zawsze się znajdzie taki idiota, co będzie głupoty wyrabiał, nawet te niemoralne i nieetyczne. Ja czegoś takiego nie rozumiem. Aż tak bardzo im się chciało, że musieli to zrobić w Kościele? Przecież to jest niedopuszczalne. Mogli sobie wybrać inne miejsce.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Aż nie wiem co powiedzieć.

Chyba to nie piewrwszy taki incydent w historii kościoła. O takich sprawach nie chce się nawet rozmawiać i nie powinny być rozpowiadane, gdyż to poszerza granice ludzkich wybryków i ich zgarsza. Aż można poczuć się źle będąc samym człowiekiem.
 
Do góry