W kościele

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jejku ale ludzie mają pomysły jakby innych miejsc było mało :/
mogliby się chociaz ciszej zachowywac wtedy by sie nikt nie zorientował :]
 

kami__k

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
<<Gło>>
nawet jako ateiści mogliby uszanować miejsce święte dla wierzących i nie obrażać uczuć religijnych innych osób...
Ale w czasie mszy?!
Ludziom już się całkiem w głowach poprzewracało...
 
A

arkovianin

Guest
Zgadzam się z Wami,że to nie jest dobre miejsce do uprawiania seksu.... trzeba to uszanować ^_^
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Dobrze, że ołtarza nie uznali za łóżko. Kompletna paranoja, co się w tych czasach dzieje...
 
D

Deleted member 69517

Guest
ciekawe jak sie tam zmieścili :D chociaż mieli troche farta ze ksiądz do tego konwesjonału nie poszedł spowiadać...

P.S. ciekawe czy bardzo biało sie zrobiło w środku :D
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
ludzie rozne rzeczy robia zeby sie podniecic, ale to juz przesada--ateista tez powinien innych uszanowac
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja jestem tolerancyjna zrozumialabym jakby byli chociaz cicho :] a nie wyluzowali sie na maksa
ciekawe co takiego przyjemnego jest w seksie w konfesjonale??? :]
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
beznadziejny pomysł powinni uszanować innych ludzi znajdujących sie w Kościele i samo miejsce .......
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
żalosne ale nnie tak bardzo jak to co wydarzylo się w jednej z wiosek pod moim miastem, tam przylapano księdza uprawiajacego seks z jakas swiecka kobieta w zachrystii. to niestety zalosna prawda.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Oj, jacy Wy surowi jesteście... ^^
Księża to robili, biskupi to robili,papieże to robili, a świeccy mają się powstrzymywać?
Doskonałe zobrazowanie powiedzenia "świętszy niż papież"... :D

Bajdełej - wiecie, po co wymyślono konfesjonały? :>
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Oj, jacy Wy surowi jesteście... ^^
Księża to robili, biskupi to robili,papieże to robili, a świeccy mają się powstrzymywać?
Doskonałe zobrazowanie powiedzenia "świętszy niż papież"... :D

Bajdełej - wiecie, po co wymyślono konfesjonały? :>
Za dużo się tv naoglądałaś, albo naczytałaś książek przesyconych dziwnymi teoriami. Nie twierdze, że w zamieszłych czasach nie było takich incydentów bo były. Ale w takim razie tacy kapłani nie byli godni swej posługi.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
heh jak dla ciebie przyjmijmy od wczoraj aż do powiedzmy V w.n.e. Chociaz dzisiaj papieze z pewnością tego nie robią.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
heh jak dla ciebie przyjmijmy od wczoraj aż do powiedzmy V w.n.e.
Skoro od wczoraj to wszystko się zgadza - para nie bzykała się w konfesjonale dzisiaj. :lol:

A tak poważnie - bądź poważny. To, co napisałam w pierwszym poście było pół żartem, ale co najmniej również pół serio. I to, co napisałam, to historyczna i socjologiczna prawda, a nie żadne teorie spiskowe zaczerpnięte z Dana Browna ;-)
 

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
nie no, bez względu na to czy oni są ateistami czy buddystami, czy kimkolwiek... To co zrobili było na prawdę wg mnie skandalem. Spoko, nie ma mszy, stoją pod kościołem, są niewierzący, akurat im się zachciało, nagle 'pyk' konfesjonał- przyjemnie, nie ma świadków. Rozumie ich brak szacunku (właściwie nie rozumie, bo ja taki szacunek mam) ale dla nich to tylko budynek. Ale żeby w czasie mszy!! to już jest na prawdę bezczelne!
nie wiem, zatkało mnie. Ludzie już na prawdę nie mają za nic szacunku do innych. Kiedyś, kiedyś w 'zamierzchłych' czasach :p pewnie ktoś by się nieco zdenerwował i skończyło by się to dla nich baaaardzo źle. Niestety dzisiaj wszystko wolno jak widać...
 
Do góry