W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Majkel_P

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2012
Posty
11
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Sosnowiec
Ja ostatnio wróciłem do klasyki jaką jest Heroes III :310: jak dla mnie jest to najlepsza część, która ujrzała światło dzienne :]
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Alena co te gry, konsole sadze po tytulach, ale jaka gre na przegladarke polecacie? Na PS3 ciegle mecze GT5 ale moge wygrac na poziomie zaawansowanym na tych starych autach, nawet nic nie idzie kupic zeby to wygrac, ( nie gram online, a pewnie szkoda...)
SAINTS%2BROW%2B2%2B-1.jpg


juz prawie cale przerobilem, wiem stare, ale jeszcze paru misji nie moge zrobic, i bardzo szkoda ze nie ma na ps3 Black... na dwujce gralem bylo suuuper! Wiem jestem troche do tylu ale coz...
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Każdy prawie z pogardą odnosi się do gier na Facebooku, tylko nie rozumiem dlaczego, przecież też są bardzo ciekawe, wciągające i także można stracić nerwy.Proponuję zagrać sobie chociaż raz w "Buggle", pierwsze poziomy w stosunku do poziomu np 120 czy dalszego,wydają się bardzo łatwe, ale zaczynając tę grę od pierwszego poziomu, nie jest się pewnym,czy damy radę go przejść i tak jest z każdym następnym poziomem.Gra jest darmowa,ale limit też czasami sią wyczerpuje i albo korzystamy ze swojego paysafecard, jeśli ktoś posiada, albo należy przeczekać dobę,aby można było grać dalej.Pozdrawiam.
 
R

Righteousness

Guest
Zapewne tak. Ale moja przygoda z GTA zakończyła się na "San Andreas". Teraz czekam jedynie na "Diablo III: Reaper of Souls".
I zacząłem swoją przygodę z Crysis 3, ciekawa gra :p
 

Frustrat

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Obecnie gram i jednocześnie chciałbym polecić dość starą już grę lecz niedoścignioną w swoim gatunku - Silent Hill 2. Graficznie nie ma co konkurować z dzisiejszymi horrorami ale pod względem klimatu nie ma sobie równych. Najlepsza propozycja na taką godzinę.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Nie mam teraz dostępu do peceta, bo jestem na wakacjach, ale na tablecie gram w Angry Birds, Angry Birds Rio, Angry Birds Space, Angry Birds Star Wars, udana seria
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
FrozenSky napisał:
A czy jest tutaj ktoś, kto w zniecierpliwieniu czeka na premierę GTA V? :)
Ja :D
kupuje w dniu premiery :) x360 mam bez dysku, a dla tej gry specjalnie kupiłem dysk, bo trzeba instalować tą grę.
 
Do góry